Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak urządzić sypialnię?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
naomi12

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to pod czym śpię jest bardzo istotne. Miła, przyjemna w dotyku i gatunkowo dobra pościel jest dla mnie najważniejsza. U mnie ulubiona to bawełna albo satyna bawełniana, w sklepie dobraposciel24 się zaopatruję już od dłuższego czasu. Ostatnio jeszcze narzutę pikowaną, taką z połyskiem sobie dobrałam, to takie wykończenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Gru 06, 2018 13:42    Temat postu:

Powrót do góry
Adaceg

PostWysłany: Nie Lut 17, 2019 01:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My największy problem mieliśmy z urządzeniem kuchni, biura i gabinetu, ale z pomocą przyszedł nam salon meblowy z Białegostoku http://www.biuroimeble.com.pl/ Doradzili nam, jakie meble wybrać i bardzo pomogli w doborze odpowiednich rozwiązań
Powrót do góry
bunia

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z meblami to nie będzie problemu. Jest ich mnóstwo i znajdziemy odpowiednie dla siebie. Później dekorowanie mieszkania może zająć nam trochę czasu. Do sypialni czy salonu fajny będzie dywan. Tu https://7kd.pl/ można taki kupić. Podobaja mi sie takie wzorzyste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomaszcomasz

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dziewczyny pisały coś na ten temat? - https://www.makehomeeasier.pl/
Powrót do góry
Olaprima

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejszym elementem każdej sypialni jest idealnie dobrany materac, który zapewnia komfort odpoczynku. Nie można żałować sobie inwestycji w zdrowie, w końcu procentuje ona przez całe nasze życie. Najlepszym, jaki mogłam wybrać dla siebie jest ten Flamenco https://salonsnu.pl/materace-multipocket/424-materac-flamenco.html . Nie nam się na materacach, ale zaufałam przyjaciółce, która mi go poleciła. Sprawdził się stu procentach, relaks na nim jest wyśmienity.
Powrót do góry
oles

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sypialni najważniejsze jest łóżko i szafa. Nie ma sensu wrzucać do sypialni niepotrzebnych dodatków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
J4n1na7

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tym razem zadbałam o to, żeby nie zagracić sypialni. I dzięki temu mam tu tylko łóżko, szafę robioną na wymiar, dwa stoliki nocne i komodę. Zastanawiałam się też nad zakupem stolika i fotela, ale póki co odwlekam tę decyzję, bo dobrze mi w takim przestronnym pomieszczeniu
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Mar 15, 2019 13:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: