Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak urządzić sypialnię?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafalek_Kawalek

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze stawiam na styl minimalistyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 10, 2018 18:56    Temat postu:

Powrót do góry
Zosia76

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbijam Rafalek_Kawalek Arrow
Też uwielbiam styl minimalistyczny w końcu "jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz" przekłada się w zasadzie na cały wystrój sypialni. Jak zasnąć kiedy wokół tańczą wszystkie kolory tęczy albo mieni się blasku jakichś srebrzystych dekoracji Shocked
Najbardziej lubię takie spokojne i stonowane kolory, teraz mam białą sypialnię i bardzo sobie chwalę Laughing Laughing Laughing
Mówili mi, że szybo się znudzi ale to jakieś stereotypy wnętrzarskie Rolling Eyes Jak mi się znudzi to zmienię zasłonki, rzucę kilka poduszek i powiew świeżości murowany Very Happy
Powrót do góry
joanna

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam do łóżka do sypialni, świetny materac kieszeniowy, najlepiej termoelastyczny. Używam go już kilka lat i nic się nie zmienia, nie zniekształca a śpi się rewelacyjnie. Ja go kupiłam na https://alvare.pl/ naprawdę polecam.
Powrót do góry
joanna

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam do łóżka do sypialni, świetny materac kieszeniowy, najlepiej termoelastyczny. Używam go już kilka lat i nic się nie zmienia, nie zniekształca a śpi się rewelacyjnie. Ja go kupiłam na https://alvare.pl/ naprawdę polecam.
Powrót do góry
SebastianRo

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie warto w sypialni zainwestować w dobry oczyszczacz powietrza. Ja postanowiłem zakupić taki model https://aero7.pl/oczyszczacz/sharp-fp-f30euh i jestem z niego zadowolony. Dźwięk oczyszczacza nie jest bardzo uciążliwy nawet w nocy, dlatego to dobra opcja na dbanie o zdrowie.
Powrót do góry
Daga014

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli podobają Ci się oryginalne, luksusowe wnętrza polecam zajrzeć na stronę firmy Open Space Interiors - stylowe meble, wygodne łóżka i piękne fotele – to tylko niektóre artykuły z jej oferty. Moja dobra znajoma urządziła z jej pomocą salon i muszę przyznać, że prezentuje się on doskonale. Trochę jej pozazdrościłam i planuję aranżację sypialni w takim samym stylu. Już nawet wybrałam niektóre elementy. Według mnie warto spojrzeć, bo meble są tutaj przepiękne. Smile
Powrót do góry
Bertrand55

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam . W ostatnim czasie zajmowałem się tematem urządzania swojej sypialnii . Znajomy polecił mi sklep https://www.lozkoholicy.pl , z którego oferty skorzystałem i jestem naprawdę zadowolony . Wszystko co zakupiłem było wysokiej jakości i w dobrej cenie . Otrzymałem również darmową dostawę , ponieważ wydałem więcej niż 200 zł .
Powrót do góry
Tania008

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie mam małe mieszkanko trochę nieustawne. jako ze narazie nia mamy dzieci to zaadoptowaliśmy mały pokoik na sypialnie kupiliśmy łóżko dwa nocne stoliki ale zainwestowaliśmy w szafę pod zabudowę. W przyszłości jak nam się rodzina powiększy to zrobimy z sypialni pokój dla dziecka a szafa będzie bardzo przydatna. Nie bardzo umieliśmy sami taką szafe zabudowac i skorzystalismy z firmy "Wiór Płyt meble na wymiar". Przyjechali fachowcy wszystko fajnie wymierzyli i zrobili super pojemna szafe która po zamknięciu świetnie imituje dużą ścianę z lustrem, dzięki czemu mamy optycznie większy pokój. super sprawa.Polecam wszystkim którzy maja małe mieszkanka
Powrót do góry
reser

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto jest stawiać na różnego rodzaju dodatki które wpływają dobrze na całość wnętrza i je ocieplają
aninka

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SebastianRo napisał:
Jak dla mnie warto w sypialni zainwestować w dobry oczyszczacz powietrza...

Zgadzam się z tym,że oczyszczacz powietrza w sypialni to komfortowe rozwiązanie dla lepszego i zdrowego snu. Ja w swojej mam oczyszczacz Lifaair LA352 , który jest niewielki i bardzo fajnie wpasował się w jej wnętrze. Największe jego zalety to mobilne sterowanie, stacja pomiarowa parametrów powietrza w domu dzięki czemu oczyszczacz dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania w danym momencie.
Powrót do góry
bemik6

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie dywanik w sypialni?
balonik

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duza macie sypialnie?
Powrót do góry
kasiaa990

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki materac najlepiej wybrać? Mam na oku sprężynowy, widziałam na https://studiomaterace.pl/ że mają w bardzo fajnej przecenie. To dobry producent z tego co mówiła mi znajoma, ma dwa materace od nich i jest zadowolona. Wygodne i dobre jakości, śpi się na nich fajnie, no i nie tworzą się roztocza dzięki systemowi cyrkulacji powietrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mario1

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy co sprawia, że czujesz się komfortowo Wink dla każdego to będzie coś innego, więc przede wszystkim musisz się zastanowić czego oczekujesz od sypialni, co chcesz tam robić etc... Smile
Ernesst

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 01:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim łóżko musi być komfortowe
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Gru 05, 2018 01:56    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: