Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak urządzić sypialnię?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wozniak

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 10:46    Temat postu: Jak urządzić sypialnię? Odpowiedz z cytatem

Tak jak w tytule – w jaki sposób urządzić sypialnię, aby czuć się w niej komfortowo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Sie 20, 2018 10:46    Temat postu:

Powrót do góry
przyjazny

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny temat, lubię takie rozmaite klimaty wnętrzarskie Smile. Na pewno co warto wziąć pod uwagę, to fakt, że w sypialni spędzamy w zasadzie 1/3 naszego życia. Co to dla nas znaczy? Otóż jeśli tylko mamy taką możliwość, to na prawdę warto przyłożyć się do wystroju tego pomieszczenia.
Moim zdaniem na wystrój sypialni będą się składać:
- łóżko - z wygodnym materacem oczywiście
- szafa - im większa tym lepiej, to jest praktyczne
- szafki nocne
- lampki
- wykładzina lub dywan (tutaj macie przykłady )
- żyrandol
- fajne zasłonki

I po zawodach! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
Mariola4

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie powinno być dużo rzeczy, raczej minimalizm Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alla32

PostWysłany: Nie Sie 26, 2018 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie urządzając takie pomieszczenie, nie możemy zapomnieć o takich elementach jak modne lampy do sypialni . W ofercie sklepu szykownydom.com bez problemu wybierzemy odpowiednie propozycje dla siebie. Przy czym lampy są tam dostępne w atrakcyjnych cenach, a dodatkowo stworzą na pewno w każdej sypialni wyjątkowy nastrój.
Powrót do góry
łowcapromocji

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W urządzaniu sypialni dużą rolę odgrywają szczegóły, które nadają klimatu i ocieplają wnętrze. Ja długo zastanawiałam się w jakim stylu zaaranżować wnętrze, postawiłam na styl skandynawski i dodałam do tego efektowne klosze i abażury. Finalnie wyszło super!
Powrót do góry
tomaszcomasz

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brałbym pod uwagę coś takiego: https://www.meblewojcik.com.pl/rodzaj-pomieszczenia/sypialnia,2.html. Klasyka ze szczyptą nowoczesności prosto z północy Polski. A wy?
Powrót do góry
kasiaa990

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 05:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie poduszki, narzuty, koce to opcja, która najbardziej do mnie przemawia w sypialni. Nie wiem, czy już sprawdzaliście sobie jakieś oferty w sieci, ale ja odkryłam ostatnio stronę https://narzutydomowi.pl/ Można tam nie tylko kupić fajne rzeczy, w dobrej cenie, ale również możesz się zainspirować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aninka

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej urządzić tak by nam się podobała. W końcu sypialnia to nasza prywatna strefa. My z mężem razem to konsultowaliśmy i uznaliśmy że najlepiej sprawdzą się jasne, ciepłe kolory. Sobie na ściany dobraliśmy beże z kolekcji kolorów świata dulux, meble też jasne drewno i bardzo dużo nastrojowych lampek
Powrót do góry
Simona

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 05:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy urządzaniu sypialni na pewno zrezygnowałabym ze zbędnych dodatków, a przy tym wybrałabym wysokiej klasy materac. Tego typu produkty termoelastyczne znajdziemy w ofercie Art Medic Viscotherapy. Przy czym warto tutaj podkreślić, że doskonale dopasowują się one do kształtu ciała, odciążają jego poszczególne partie, a co więcej każdemu zapewnią komfortowy sen.
Powrót do góry
stanislaw221

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega ostatnio polecił mi sklep https://www.las-mebli.pl/ w którym można kupić wiele ciekawych mebli do sypialni.
Powrót do góry
fokus

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sypialnia to miejsce w którym mamy się wyciszyć i dobrze wyspać. Dlatego też nie planuję żadnych ekstrawagancji. Ale na pewno znajdą się w niej kwiaty. Przeczytajcie artykuł https://nianio.com.pl/kwiaty-sypialni-dzieki-ktorym-bedziesz-lepiej-spac/ Znajdziecie w nim wiadomości o kwiatach, które gwarantują nam zdrowy sen. Pochłaniają dwutlenek węgla i dostarczają tlen.
Powrót do góry
summer

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie: komfort, styl i niezależnosc Wink TO miejsce dla nas. Mi marzy sie sypialnia wtym stylu kolekcji glossy z salonów agata https://www.agatameble.pl/kolekcja-glossy-do-sypialni świetne zestawienie kolorow, totalny reset, odpoczywa i ciało i umysl, bo kolory nastrajaja relaksująco. Na grudzien planuje remont wiec inspiracja na bank bedzie wykorzystana
Powrót do góry
Kazik3258

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałbym, żeby było miło i komfortowo Smile
Powrót do góry
Miśkkka

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy głównie od tego co lubisz i w jakich wnętrzach czujesz się komfortowo. Ja np. uwielbiam wnętrza amerykańskie, dlatego swoją sypialnię urządziłam właśnie w takim stylu. Meble kupiłam w sklepie Open Space Interiors i jestem bardzo zadowolona. Są bardzo wysokiej jakości, wykończone z dbałością o każdy szczegół. Sprawdź sobie ich kolekcje, mają bardzo fajne, stylowe meble nie tylko do sypialni, ale także do salonu, gabinetu, czy jadalni. Ja ze swojej strony mogę tylko polecić.
Powrót do góry
Mihhaszeg

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne kolory i proste meble, to moim zdaniem idealny wystrój Smile
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 10, 2018 17:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: