Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kredyt na samochód z doradcą

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michal01P

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 11:16    Temat postu: Kredyt na samochód z doradcą Odpowiedz z cytatem

W ubiegłym roku kupiłem sobie nowe auto Skodę Superb. Kredyt na samochód pomógł mi zdobyć doradca z Luxury Finance (więcej o nich tutaj https://luxuryfinance.pl), który skutecznie załatwił wszystkie formalności. Teraz cieszę się nowym samochodem i wiem, że dokonałem trafnego wyboru. Warto byłoSmile
Podzielcie się proszę Państwa doświadczeniem w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Mar 28, 2019 11:16    Temat postu:

Powrót do góry
katna

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy trudnych kredytach takich jak np. kredyt konsolidacyjny pomoc doradcy jest wręcz niezbędna.
Powrót do góry
Kostorz

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie auto chcesz kupić? jakiś konkretny model? Bo jak coś to w Częstochowie mają fajny salon mazdy - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ Świetna obsługa, na pewno szczerze doradzą no i możesz się karnąć na jazdę próbną Smile bez problemu można się umówić
Powrót do góry
damiannowak

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, zależy co chcesz kupić, ale jak konkretnie nowe auto to warto brać je na kredyt, to się po prostu opłaca przy dobrych warunkach w banku. Sam brałem kredyt w Nest Banku - https://nestbank.pl/lp/kredyt-na-samochod-motocykl i jak najbardziej mogę polecić. Bardzo konkretni doradcy, którzy z pewnością rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i pomogą Ci dopiąć wszystkiego.
Powrót do góry
EmiSkalska

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wszelkie kredyty, pożyczki i tym podobne zobowiązania finansowe, zawsze warto móc skorzystać z pomocy doradcy Smile nieważne czy pożyczamy kilkaset złotych czy kilkadziesiąt tysięcy, każdą pożyczkę trzeba spłacić i idealnie trafić na taką firmę, która nie tylko łatwo da nam pieniądze, ale też pomoże przy ich bezproblemowej spłacie. Osobiście doceniam na przykład publikowanie wpisów wyjaśniających, dlaczego terminowa spłata pożyczki jest taka ważna https://www.latwykredyt.pl/blog/terminowa-splata-chwilowki-dlaczego-to-takie-wazne Wszystko tu jest jasne i czytelne
Powrót do góry
Olaprima

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwygodniej załatwić sobie finansowanie bezpośrednio u dealera. Na przykład w MINI Bawaria Motors zaoferowano mi wyjątkowo korzystne warunki i nawet otrzymałam pomoc we wszelkich formalnościach. Trwało to niezbyt długo i już mogę cieszyć się jazdą moim pięknym autkiem. Jest naprawdę wyjątkowe. Charakteryzuje się stylowym wyglądem sylwetki i zwinnością podczas jazdy.
Powrót do góry
ekter

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wygląda to naprawdę bardzo opłacalnie
Powrót do góry
AdamSs

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wybraliście już odpowiednie auto dla siebie? Jeśli jeszcze nie to polecam zwrócić uwagę na ofertę salonu HondaPlaza w którym znajdziesz szeroki wybór modeli nowych oraz używanych. Ja szukałem ostatnio czegoś dla żony, auto powinno być przede wszystkim w rozsądnej cenie, wymiarach bo głównie do jazdy na mieście i też niezłe spalanie. Ostatecznie po sprawdzeniu różnych możliwości postawiliśmy na Hondę Jazz którą jak najbardziej mogę polecić.
Powrót do góry
Dalila

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jak brałam kredyt na auto korzystałam z pomocy fachowców. Była to firma Credit Consulting - https://www.facebook.com/Credit-Consulting-114040279972547/ i byłam z ich pomocy bardzo zadowolona. Kredyt dostałam na bardzo korzystnych warunkach, a dodatkowo niewiele musiał zajmować się formalnościami, bo wszystko maksymalnie mi uprościli i ułatwili.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 29, 2019 21:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: