Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Znacie jakiegoś dobrego dentystę w stolicy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polaris

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 13:01    Temat postu: Znacie jakiegoś dobrego dentystę w stolicy? Odpowiedz z cytatem

Znacie jakiegoś dobrego dentystę w stolicy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Sie 02, 2018 13:01    Temat postu:

Powrót do góry
Joanna21

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Centrum Demed na Ursynowie przyjmuje Anna Czerska. Leczę u niej zęby i polecam. Trochę u mnie tego jest do wyleczenia ale naprawdę jesteśmy już na prostej. A doktor Czerską naprawdę polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SebastianRo

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie znam żadnego dentysty w stolicy Razz
Powrót do góry
zuzanka

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj np. http://www.licowki-porcelanowe.pl bardzo dobrze wykonują licówki. Jeśli komuś marzą się ładne, równe i białe zęby i chciałby sobie je zrobić, ważne jest to, żeby znaleźć specjalistów z wiedzą i doświadczeniem. W końcu trochę to kosztuje i lepiej zrobić to porządnie.
Powrót do góry
tomano

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś słyszałem, że ten stomatolog z Bemowa jest dobry. Może warto mu zaufać i umówić się tam na wizytę?
Powrót do góry
piękna

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Ober Clinic na Chałubińskiego najlepsi, sama chodzę do dr Suchory Jasińskiej ale z tego co słyszę wszystkich chwalą. Co więcej na NFZ leczą zęby seniorom, moi dziadkowie korzystają i bardzo zadowoleni, takie usługi w Warszawie to rzadkość, dla dziecka ciężko dobrego stomatologa na NFZ znaleźć a co tu mówić dla starszej osoby. W każdym razie polecam.
Powrót do góry
Lionka

PostWysłany: Sob Gru 15, 2018 19:25    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Może nie dentysta ale jeżeli będziecie potrzebować zdjęcia rtg czy też tomografi zębów to wybierzcie się do pracowni Diagdent. Szybciutkie terminy, dobre ceny i wynik od razu do ręki tak więc na nic nie trzeba czekać.
Powrót do góry
Muminkowa

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dentysta dentystą ale jak wybielic zeby bez specjalisty? czytalam cos o jakis paskach co sie nakleja czy pastach? podobno takie modne teraz..
Powrót do góry
melodyjka

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nakladki wybielajace iWhite to teraz hit! wyprobowałam na sobie i działa, a w polaczeniu z pasta to juz w ogole super efekt mozesz uzyskac
Powrót do góry
koralcia

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Radzyminie znam w CM Panorama, do Warszawy bliziutko. Dr Monika Michalska. Bardzo dobra dentystka, przede wszystkim leczy bezboleśnie i delikatnie. Do tego sympatyczna, miłą atmosferę wprowadza że nie ma się czego obawiać naprawdę, ja jako dość lękliwa pacjentka do niej bez problemu chodzę.
Powrót do góry
prostolinijna

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszej pięknej stolicy mamy masę możliwości, jeśli chodzi o leczenie zębów, ale mało kto wie, że są takie kliniki jak DeClinic, które oferują usługi w znieczuleniu ogólnym. Możecie o tym tu http://www.declinic.pl/stomatologia-w-narkozie poczytać. To bezpieczna metoda, wykorzystywana w tym miejscu już od baardzo dawna. Nie ma się czego bać, leczenie nie będzie bolało.
Powrót do góry
PeterSlim

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio zależało na tym, żeby pójść do dentysty, który dobrze zna się na profilaktyce. Znalazłam na https://ficlinic.pl/oferta/profilaktyka/ ofertę pobliskiego gabinetu stomatologicznego i postanowiłam się umówić Wink I muszę Wam powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona! Gabinet jest nowoczesny a ceny bardzo przystępne.
Powrót do góry
granitka

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam gabinet na warszawskim Żoliborzu. To jedyne miejsce, w którym zajęto się profesjonalnie usunięciem kamienia nazębnego http://hippolit.pl/oferta-uslug-stomatologicznych/stomatologia-estetyczna/metody-usuwania-kamienia-nazebnego . Zanim pani doktor zaczęła leczyć moje zęby usunęła osad oraz zrobiła zdjęcie rtg. To się nazywa odpowiednie podejście i kompleksowa obsługa.
Powrót do góry
wozniak

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postanowiłam zrobić sobie implanty jakiś czas temu, robiłam tutaj http://instytutimplantologii.pl/ w Krakowie i bardzo jestem zadowolona z efektów, mam w końcu zęby takie jakie chciałam od zawsze. Mają tam dobrą opiekę nad pacjentem, polecam wam jak szukacie dobrego dentysty od implantów, będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 17, 2019 16:24    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: