Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Faktury vat

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kejti6

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 21:38    Temat postu: Faktury vat Odpowiedz z cytatem

Hej! Ci z was, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwa, bądź po prostu orientują się w kwestiach księgowości, z pewnością wiedzą, jak problematyczne może być wystawianie faktur w tradycyjny sposób. Na szczęście znajoma pokazała mi banalnie prosty w obsłudze darmowy program do faktur - znajdziecie go na https://www.ifirma.pl/uslugi-ksiegowe/darmowy-program-do-faktur/o-usludze. Nie dziękujcie! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lip 31, 2018 21:38    Temat postu:

Powrót do góry
zuzanka

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej funkcjonalne jest wg. mnie https://wfirma.pl/program-do-faktur-online - jest tam
- integracja z drukarką fiskalną, umożliwiająca generowanie paragonów fiskalnych bezpośrednio z programu,
- integracja z magazynem oraz systemem księgowości online,
- zintegrowanie z systemem do zarządzania kontaktami z kontrahentami CRM,
- możliwość wystawianie wszystkich rodzajów faktur,
- możliwość wystawiania faktur w 6 wersjach językowych oraz w wybranych walutach obcych,
- integracja z systemem bankowości online
- integracja z narzędziem do samodzielniej windykacji należności,
- możliwość personalizacji wystawianych faktur,
-możliwość automatycznego generowania faktur cyklicznych (na podstawie wcześniej utworzonych szablonów) i wysyłanie ich do kontrahentów pocztą tradycyjną lub mailem.
Powrót do góry
terenia

PostWysłany: Sob Mar 30, 2019 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zuzanko chyba najważniejsze zalety wymieniłaś, warto sobie poćwiczyć i poznać funkcjonalności narzędzi wfirma na tej stronie. Sama jestem zaskoczona, że w prosty i tani sposób ogarniam wszelkie rozliczenia mojej firmy.
Powrót do góry
Nordivia

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Program do faktur to naprawdę bardzo przydatna rzecz w każdej firmie.
Powrót do góry
kozaa1

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest takze miec system, ktory wykona to niemal za ciebie. Jednym z ciekawszych systemow jest ten http://wfirma.pl/program-do-faktur-online Moim zdaniem to bardzo szybko i sprawnie rozwiazuje problem fakturowania Wink Pozwala to na swobode i spokojne zajmowanie sie wazniejszymi sprawami, podczas gdy wszystko jest zaksiegowane online. Poczytajcie sobie nieco na ten temat i zdecydujcie!

Ostatnio zmieniony przez kozaa1 dnia Wto Kwi 09, 2019 07:14, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Joanna21

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2019 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kozaa1 napisał:
Dobrze jest takze miec system, ktory wykona to niemal za ciebie. Jednym z ciekawszych systemow jest ten http://wfirma.pl/program-do-faktur-online Moim zdaniem to bardzo szybko i sprawnie rozwiazuje problem fakturowania Wink Pozwala to na swobode i spokojne zajmowanie sie wazniejszymi sprawami, podczas gdy wszystko jest zaksiegowane online. Poczytajcie sobie nieco na ten temat i zdecydujcie!

A czy można przez wFirme wystawiac faktury w innych walutach niż PLN?
Powrót do góry
kozaa1

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joanna21 napisał:
kozaa1 napisał:

Oczywiście, że tak! Nie ma najmniejszego problemu! Jest możliwość wystawiania faktur w wielu walutach takich jak dolary czy euro. Wink Ponadto istnieje możliwośc wystawiania faktur w róznych językach, więc jest to jeszcze prostsze! Wink
Powrót do góry
zuzanka

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każdy kto chce zaoszczędzić i samodzielnie prowadzić rozliczenia powinien testować te narzędzia na wfirma (za darmo) i wykorzystać mega obniżkę - aż 60% taniej teraz , widziałam na stronie wfirma
Powrót do góry
kolesa

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to księgowość się zna na tym.. Ja to już nie wiem za bardrzo.
Powrót do góry
Joanna21

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kozaa1 napisał:
Joanna21 napisał:
kozaa1 napisał:

Oczywiście, że tak! Nie ma najmniejszego problemu! Jest możliwość wystawiania faktur w wielu walutach takich jak dolary czy euro. Wink Ponadto istnieje możliwośc wystawiania faktur w róznych językach, więc jest to jeszcze prostsze! Wink

Dzięki za odpowiedz Smile SUper że jest taka opcja, bo to interesowało mnie najbardziej, zoientowałam się w cenach i wygląda to korzystanie, chyba się zdecyduję Smile zacznę od miesiaca testowego
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 17, 2019 18:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: