Forum FederaForum Strona Gwna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki do wosw
Id do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Esii

Doczy: 04 Wrz 2018

PostWysany: Wto Wrz 04, 2018 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zaczam uywa olejku z jojoby i widz wyran rnic Very Happy
Reklama

Wysany: Wto Wrz 04, 2018 20:36    Temat postu:

Powrt do gry
vandielol

Doczy: 26 Lip 2018

PostWysany: Pon Wrz 17, 2018 01:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
mama

Doczy: 30 Sie 2017

PostWysany: Czw Pa 04, 2018 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram sie bardzo dobac o moje wlosy i uzywam wielu kosmetykw do wosw. Sklep z kosmetykami https://malowanalala.eu/ to najczesciej odwiedzany sklep internetowy przeze mnie. Kupuje z polecenia mojej fryzjerki, ktra bardzo dobrze zna sie na wosach, dzieki temu moje wosy s zawsze nawilone.
Powrt do gry
emy

Doczy: 19 Lis 2017

PostWysany: Pi Pa 19, 2018 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz przede wszystkim wiedzie jak dobiera te kosmetyki i jak dba o wosy, ja korzystam z takich porad https://www.ekodrogeria.pl/blog/news/jak-dbac-o-wlosy-porady-dotyczace-roznych-typow-wlosow i nie narzekam na wosy, przestay mi wypada i s lnice
Powrt do gry
KaroKaro28

Doczy: 18 Gru 2018

PostWysany: Wto Gru 18, 2018 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamitaj kochana e cera to nie wystarczajcy klucz do sukcesu, pamitaj e pikny wygld to te ubranie. Sprawd PtakModa maj bardzo czsto promocje. Dziki nim odmienisz swj wygld o 360 stopni Laughing Wink
Powrt do gry
kabix179

Doczy: 24 Cze 2018

PostWysany: Sro Lut 27, 2019 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dziewczyny od kiedy znalazam w sieci sklep z zioowymi farbami https://lavandin.pl/firm-pol-1514450695-Khadi.html nie stosuj nic innego. Najbardziej lubi farby indyjskie. Maj wietny zapach a wosy po nich s takie mikkie w dotyku. Naprawd warto wyprbowa.
Powrt do gry
pesszaak

Doczy: 29 Lis 2016

PostWysany: Pi Mar 01, 2019 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama dugo szukaam idealnych kosmetykw do wosw tym bardziej, e moje s bardzo kapryne. Ostatecznie znalazam bardzo dobrej jakoci naturalne kosmetyki do wosw w sklepie Novakosmetyki. Wydaje mi si, e i wy znajdziecie tam co dla siebie, poniewa ofert maj bardzo obszern
Powrt do gry
Tadzio11

Doczy: 17 Kwi 2019

PostWysany: Sro Kwi 17, 2019 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko o wosy trzeba dba, ale rwnie i o brod, a wietne kosmetyki znajdziecie w sklepie https://barbercompany.pl/
Powrt do gry
racek

Doczy: 17 Kwi 2019

PostWysany: Sro Kwi 17, 2019 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka wiecie, jakie kosmetyki s najlepsze?
Powrt do gry
Reklama

Wysany: Sro Kwi 17, 2019 17:22    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

FederaForum  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!