Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa nowego domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
taranta

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 01:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja to mam taki domek 120m2 na śląsku. Very Happy Ostatnio dopiero zaczęliśmy wykańczać pomieszczenia i trzeba było zamówić dobre wylewki podłogowe Łódź i oczywiście jakieś panele. Najgorsze to było właśnie wybrac spośród tak wielu paneli. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Cze 05, 2019 01:11    Temat postu:

Powrót do góry
Weronika2405

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zabieram się teraz za budowę domu. Jednak na naszej ulicy ostatnio pojawił się patrol saperski, bo podobno znaleziono jakiś niewybuch i tzreba było przeprowadzić rozminowanie terenu... Czy w takim razie prace saperskie są też konieczne na naszej działce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to jedno, trzeba go jeszcze wykończyć Razz A ile przy tym kłótni... Ja i mąż w końcu zdecydowaliśmy się na schody szklane Warszawa, ale on nie był przekonany do tego pomysłu. Całe szczęście się zgodził, bo jest o wiele jaśniej w domu. Kupiliśmy też lustra na wymiar Warszawa - tez powiększają optycznie wnętrza Wink
Powrót do góry
deby

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my już właściwie skończyliśmy budowę domu, teraz myślimy nad wyposażeniem ogrodu Smile zastanawiam się czy donice miejskie będą dobre do postawienia przy ganku... Są solidne, a u nas wiatr to codzienność i boję się, że takie klasyczne plastikowe będą wywrotne... Co o tym sądzicie?

Ostatnio zmieniony przez deby dnia Pią Wrz 13, 2019 08:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Weronika2405

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wprowadzamy się do domu, który dla nas jest nowy, ale w sumie to budynek już trochę przeżył Razz Dlatego szukamy z mężem kogoś, kto oferuje remonty rurociągów i prace montersko-ślusarskie. Polecicie jakiegoś fachowca albo firmę?
Powrót do góry
tomaszcomasz

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie zdanie o wynajmowaniu żurawia? Przyda się zwłaszcza w przypadku piętrowego domu, wiem to z autopsji, niedawno w tym celu zwróciłem się z żoną do Baukrane i od razu budowa generuje mniej stresu
Powrót do góry
Ania66

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa nowego domu to spore przedsięwzięcie. Dlatego warto podejść do tematu świadomie i z odpowiednim wykonawcą takiego zadania. Ja postawiłam na dom drewniany z bala, który budowałam z Natur Eko Dom. Budowa trwała niespełna trzy miesiące, a ja zyskałam ekologiczny i energooszczędny budynek, który prezentuje się zacnie, a dzięki swemu mikroklimatowi ma dobry wpływ na zdrowie domowników.
Powrót do góry
Malgorzata31

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z swojej strony mogę polecić projekty domów w biurze http://biuro-kreon.pl. Skorzystałem i nie żałuję. Warto zaznajomić się z wieloma projektami, bo wśród bogatej oferty może trafić się ten jedyny.
Powrót do góry
aniaola37

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak budowaliśmy dom to skorzystaliśmy z oferty firmy Drokan. Mają wysokiej jakości materiały budowlane np kruszywa: http://drokan-1.pl/produkty/kruszywa Polecam!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 17, 2019 09:51    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: