Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kontuzja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mysl4

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 13:42    Temat postu: Kontuzja Odpowiedz z cytatem

Mój syn przechodzi obecnie poważne schorzenie kolana. Jest po mocnej kontuzji... zastanawiamy się nad orteza na kolano sportowa.
Moje pytanie jest proste - jakie są plusy takiego rozwiązania? I czy nie ma więcej minusów? Proszę o odpowiedź osoby, które znają się w tym temacie.

Dziękuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sty 22, 2019 13:42    Temat postu:

Powrót do góry
Gryzelda

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej skontaktować się z fizjoterapeuta w takiej sprawie
Bertrand55

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, czy mógłby ktoś polecić mi klinikę, w której mogę wykonać rekonstrukcja ACL Łódź ? Muszę wrócić do formy sprzed wypadku i przywrócić pełen zakres ruchu. Liczę na profecjonalny personel i dobrą opiekę . Z góry dziękuję za pomoc Smile
Powrót do góry
Bakk

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orteza ma zapewnić stabilizację stawu kolanowego, odciążyć go i ograniczyć jego ruch. Ma to zapobiec pogłębianiu się uszkodzenia i wspomóc leczenie.
Daga014

PostWysłany: Czw Maj 02, 2019 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności powinnaś skontaktować się z dobrym specjalistą, który przeprowadzi wszelkie potrzebne badania. Na tej podstawie będzie mógł opracować plan leczenia kontuzji Twojego syna. Ze swojej strony polecić Ci mogę świetnego chirurga ortopedę z Krakowa. Na stronie http://ortopedakrakow.com/ znajdziesz informacje na temat jego gabinetu. Jestem przekonana, że na pewno wam pomoże. Smile
Powrót do góry
pesszaak

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, tez miałem jakiś czas temu problem z kolanem i niestety skończyło się operacją. Na szczęście wszystko się udało i teraz nie mam już żadnego problemu, ale jeśli potrzebny byłby wam dobry i sprawdzony sklep ortopedyczny Łódź to polecam wam zajrzeć do FMC. Mają tam na prawdę świetne ortezy w dobrej cenie!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Maj 13, 2019 19:55    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: