Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hurtownia Mimari. Opinie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaraza

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 18:47    Temat postu: Hurtownia Mimari. Opinie Odpowiedz z cytatem

Witajcie Smile Czy są na forum osoby, które korzystały już z oferty hurtowni Mimari ? Trafiłam na ich stronkę kilka tygodni temu i tak się skłaniam coraz bardziej by złożyć pierwsze zamówienie. Chętnie poznam opinie osób, które robiły już tam zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Gru 10, 2018 18:47    Temat postu:

Powrót do góry
aalaa

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraza tak ja już miałam okazję robić zamówienie w Mimari i wspominam to bardzo dobrze, teraz obudzilam się trozkę za pozno bo planowałam kupić tam kilka rzeczy na prezenty swiateczne ale boje się, że byłby już teraz problem z tym by doszły na czas.
Powrót do góry
malezja

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w mimari zamawiam regularnie bo prowadzę salon kosmetyczny Smile w zasadzie tylko tu w tak dobrej cenie mogę kupić i urządzenia kosmetyczne i wszystkie inne preparaty czy kosmetyki, których potem używamy do zabiegów Smile Świetna jakość, korzystne ceny i bardzo sprawna realizacja zamówień.
Powrót do góry
zaraza

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki dziewczyny za odpowiedzi Smile a podzielicie się jakimiś sprawdzonymi rzeczami, które warto tam zamówić ? nie wiem jakies kosmetyki czy akcesoria kosmetyczne ? oczywiście chodzi mi o możliwość zamówienia ich przez osobę prywatną, nie prowadze firmy Smile
Powrót do góry
aalaa

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiez co ja kupuje tam na przykład naturalne kosmetyki Eldan Cosmetics. Ostatnio kupilam też saune do twarzy i taką szczoteczkę do jej czyszczenia z firmy Beurer. Generalnie ceny maja moim zdaniem bardzo rozsądne Smile
Powrót do góry
kertina

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie znam tej hurtowni kosmetycznej o której mówicie. Natomiast ze swojej strony mogę wam polecić Arkana. Sprawdźcie sami https://sklep.arkana.pl/b2b_pl/dla-profesjonalistow.html i porównajcie te dwie oferty. Jak dla mnie, Arkana to jakość sama w sobie. Innowacyjne formuły, niezwykła skuteczność - na pewno będziecie zadowoleni z podjęcia tej decyzji.
Powrót do góry
zaraza

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wiecie dziewczyny, ze Mimari ma swój punkt stacjonarny we Wrocławiu ? Jak jestescie z okolic to można też tam podjechać i zrobić zakupy Smile ja wybieram się w te rejony niebawem i zamierzam wstąpić Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sty 22, 2019 10:55    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: