Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Urządzamy własne mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcelii94

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mieszkania zdecydowanie polecam podgrzewaną podłogę i płytki. Świetnie zatrzymują ciepło i długo są ciepłe. My w mieszkaniu mamy płytki zahna. Przeważa u nas styl vintage co świetnie się z nimi komponuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 13:32    Temat postu:

Powrót do góry
Marika_J

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to atmosferę w mieszkaniu robią dodatki: zasłonki, rolety, tapicerowane ścianki, poduszki dekoracyjne itp. Ostatnio szyłam właśnie poszewki na poduszki i zaskoczyl mnie duży wybór tkanin w sklepach on-line. Nie wiedziałam, że z przyslowiowego "metra" można kupić nawet miękki plusz z futerkiem.
Powrót do góry
przemek2000

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach trzeba pomyśleć też o klimatyzacji. Warto to zaplanować dużo wcześniej, dzięki czemu tynki zakryją instalację.
wozniak

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po aranżacji i projektowaniu przychodzi czas na najlepsze =- czyli urządzanie kuchni Smile Ostatnio natrafiłem na sprzęt marki duka https://duka.com/pl/ mają też sklep stacjonarny, także przy najbliższej wizycie sprawdzę osobiście Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SebastianRo

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zakupić oczyszczacz powietrza, który pomoże oczyszczać powietrze. Ja sam mam w swoim domu oczyszczacz, ale teraz zdecydowałem się ne dokupienie kilku akcesoriów z tej strony https://loveair.pl/akcesoria
Powrót do góry
tomaszcomasz

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba dziewczyny z https://www.makehomeeasier.pl/ duzo o tym piszą.
Powrót do góry
wozniak

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak urządzić kuchnię? Jakie aranżacje macie u siebie? Może coś polecicie? Znajoma wysłała mi stronę https://www.gama-sklep.com.pl/Porady/show/meble-kuchenne-modulowe-153 i widze że ładne meble tam mają, nie wiem czy tak nie urządzić kuchni.. a wy co o tym myślicie?
Powrót do góry
omnibus

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, usługi projektanta wnętrz nie należą do tanich, natomiast z drugiej strony jeżeli nie mamy czasu urządzić własnego mieszkania oraz kompletnie żadnego pomysłu- warto zdać się na fachowca, abyśmy w ostatecznym efekcie byli zadowoleni. Ja polecam skorzystanie z fachowej pomocy studia https://zapparanzacje.pl/ . Warto!
Powrót do góry
Alexa555

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu w internecie napatoczyłam się na dane odnośnie tego tematu na blogu - architektura w łodzi .To bardzo mądry wpis. Według mnie można się dzięki nim sporo dowiedzieć. Zajrzyjcie sobie sami a nie stracicie czasu. Są tam również inne super wiadomości.
Powrót do góry
kabix179

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno z mężem kupiliśmy nowe mieszkanie i zaczęliśmy je urządzać. Już jesteśmy na ukończeniu tylko brakuje nam paru rzeczy w postaci akcesoriów kuchennych. Znalazłam na pewnej stronce wkłady do szuflad , chlebaki czy formy do pieczenia ciast. Super sprawa bo tego właśnie potrzebowałam.
Powrót do góry
plecien7

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się może wydawać na chwilę obecną zbędę, ale zapewniam że uchwyt na wieszaki jest bardzo ciężko Very Happy Niby drobna rzecz, ale wykańczając swoje mieszkanie, właśnie o takich rzeczach najszybciej można zapomnieć.
Powrót do góry
zyrafa43

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy remoncie, trzeba pamiętać o naprawdę wielu rzeczach. jeśli robicie go to na pewno macie tego pełną świadomość Wink polecam spróbować olej do blatu kuchennego który świetnie sprawdzi się do impregnacji.
Powrót do góry
filka8

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim postaw na dobre i solidne oświetlenie. Na pewno pomoże Ci w tym stojące lampy do salonu która pięknie rozproszy światło i nada pokojowi fajnego klimatu.
Powrót do góry
MonikaRab

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadbaj o porządny wystrój wnętrza! Postaw na to aby twoja architektura wnętrz lublin, była na najwyższym poziomie. Nie podchodź do tematu jak amator i zatrudnij fachowców, na przykład z https://maciejrozanski.pl/. Moje wnętrza wyglądają świetnie za sprawą ich działań.
Powrót do góry
Natka88

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie eleganckich dekoracji do waszego mieszkania to ostatnio w oko wpadły mi dywany dywilan Są to naprawdę piękne dywany, które mają szansę odmienić każde wnętrze. Od zawsze podobały mi się takie wzory i uważam, że wyglądają one naprawdę dobrze.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 30, 2019 10:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: