Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robic po liceum
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wojta

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam sporo znajomych którzy nie dawno kończyli szkołę i teraz pracują w firmie vobro i są bardzo zadowoleni, może też to rozważ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 06, 2018 16:31    Temat postu:

Powrót do góry
koziel.wojciech.86

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że po liceum powinno się iść na studia. Ja wysłałem syna na studia z pedagogiki. Jest bardzo zadowolony z wyboru. Myślę, że prace po tym również znajdzie.
Powrót do góry
Bertrand55

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam samochód zdekompletowany. Nie mam pojęcia kto kupi taki pojazd. Może znacie jakiś skup samochodów warszawa , który przyjmie auto w takim stanie? Myśle, że nie jedna osoba sprzedawała swoje samochody na skupy aut i może mi jakiś polecić w tym właśnie mieście.
Powrót do góry
Miśkkka

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja całkiem niedawno miałam podobny dylemat i ostatecznie zdecydowałam się na studiowanie grafiki na WSE w Krakowie: http://grafika.wse.krakow.pl/ i to był bardzo dobry wybór. Jest to obecnie bardzo pożądany zawód, a studia są bardzo fajne, dużo praktyki, a niewiele teorii, a w końcu to właśnie praktyka przyda nam się w karierze zawodowej.
Powrót do góry
Jacunia152

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że po liceum najlepiej iść na studia Razz
Powrót do góry
jordandavidson

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 08:17    Temat postu: Best Essay Writing Service Odpowiedz z cytatem

There are also several types of assignments some are easy to deal with and students entire it with Their Own however some are extra difficult to deal with Which can't be finished without professionals help and at that point Best Essay Writing Service is available so one can get help from UK's experts.
Powrót do góry
karolina1918

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest coś co chciałbyś robić w przyszłości, to najlepszą drogą po liceum będą studia. Niestety po samej maturze nie wiele można w dzisiejszych czasach. Ja miałam podobną rozterkę po liceum i zdecydowałam się wybrać studia na UTH w Warszawie na kierunku Finanse i rachunkowość o specjalności Zarządzanie i finanse w przedsiębiorstwie, bo zawsze mnie to interesowało i tak widziałam siebie za kilka lat. Jeśli zainteresowała Cię ta specjalność to sprawdź sobie: https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/finanse-i-rachunkowosc/zarzadzanie-i-finanse-w-przedsiebiorstwie Znajdziesz tam dokładny opis i więcej informacji. Jeśli lubisz coś zupełnie innego, to mają mnóstwo kierunków i specjalności do wyboru, także na pewno coś dla siebie wybierzesz.
Powrót do góry
sosimply

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze możesz otworzyć swój sklep internetowy z odzieżą i kupować w takich miejscach jak hurtownie odzieży SoSimply. - jednakże jest to wersja dla osób przedsiębiorczych. Kolejną ścieżką jaką możesz podążać to kontynuacja studiów.
Astan

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie trzeba iść na studia po maturze. Zawsze możesz wybrać się na jakiś kurs zawodowy. Na przykład organizowany tutaj https://beautylux.com.pl/kurs/masaz/ kurs masażu może dać Ci na prawdę dobry zawód. Warto moim zdaniem się nad tym zastanowić
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Cze 21, 2018 20:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: