Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nawilżenie twarzy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kordycja

PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 21:41    Temat postu: Nawilżenie twarzy Odpowiedz z cytatem

może być tak że jedne kremy nawilżają mocniej a inne słabiej? od czego to zależy? ja bym właśnie chciała taki na maksa mocny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lip 30, 2016 21:41    Temat postu:

Powrót do góry
Disis

PostWysłany: Nie Lip 31, 2016 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może tak być. zależy to od ceny Wink nivea jest bardzo dobry
Grzegowsky

PostWysłany: Wto Sie 02, 2016 01:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to za głupie pytanie, to oczywiste ze jedne dzialaja mocniej a drugie slabiej
Ikolymia

PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzegowsky napisał:
Co to za głupie pytanie, to oczywiste ze jedne dzialaja mocniej a drugie slabiej

Ja się nie dziwię, że pało takie pytanie, bo skoro w sklepach jest pełno kremów i na każdym jest napisane "nawilżający", to skąd ktoś ma wiedzieć, czy któryś jest bardziej nawilżający? Dla mnie silnie nawilżający krem to ten z Mixy https://www.mixa.pl/produkt/bogaty-krem-nawilzajacy-24-h/ Reszta jest na jedno kopyto.
Powrót do góry
kissneedle

PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie stosowałam nigdy do tej pory produktów Mixy, zaraz zamówię i sprawdzimy
tadzik90

PostWysłany: Pią Sie 19, 2016 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, kremy są różne, ale może Twój problem z suchą skórą wynika z tego, że za dużo czasu spędzasz w miejscach z nieprawidłowo działającą klimatyzacją? U mnie w pracy taka była dopóki nie przyszli panowie z http://klima-pol.com.pl/nasze-uslugi/wynajem-chillerow-i-agregatow-chlodniczych i nie wymienili czegoś w środku urządzenia. Do tego momentu wszyscy cierpieli na zespół suchego oka, co w połączeniu z wielogodzinną pracą przed komputerem strasznie męczyło oczy. Więc może warto byłoby to gdzieś zgłosić, bo sucha skóra nie bierze się z niczego, a jeśli kremy nie pomagają to ewidentnie coś musi być na rzeczy
Powrót do góry
Karmen

PostWysłany: Pon Sie 22, 2016 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dowiedziałam, się na tym artykule http://obk.pl/naturalne-kosmetyki-poznaj-alternatywne-metody-pielegnacji-ciala/ że teraz te najskuteczniejsze są najbardziej naturalne. Możesz zapytać o konkretny kosmetyk w drogerii lub aptece,
Powrót do góry
Lionka

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 13:19    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Na początek powinno się zadbać o barierę ochronną skóry, który w tym momencie jest osłabiona. Na ten temat poczytajcie sobie tu http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/B/Bariera-ochronna-sk%C3%B3ry-gl136-w3425.aspx. Oczywiście kosmetyki nawilżające to podstawa jednak powinny być one odpowiednio dobrane.
Powrót do góry
Alla32

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawilżanie twarzy szczególnie po lecie jest niezwykle istotne. Przy czym musimy pamiętać o tym, że zbyt intensywne opalanie, może doprowadzić do jej przesuszenia. W związku z czym bez wątpienia dobrym pomysłem będzie lektura takich artykułów, jak te na http://kronesolarium.pl/ . Za ich sprawą bowiem możemy stać się posiadaczkami pięknej, oraz zdrowej opalenizny.
Powrót do góry
Imaria21

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy od tego, jakie masz składniki w kremie. Ja stosowałam różne kremy nawilżające, ale dopiero produkty od Eldan Cosmetics mi pomogły. Tutaj http://www.eldancosmetics.pl/ masz ich stronę. Poszukaj, poczytaj. To renomowane produkty stosowane również w salonach kosmetycznych. Myślę, że nie będziesz zawiedziona.
Powrót do góry
Boszar

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ja polecę jednak wizytę u lekarza dermatologa lub wykwalifikowanej kosmetolożki, by podpowiedziała, jaki krem jest dobry, do typu skóry.
radoslaw15483

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwłaszcza w zimie jest bardzo ważne bo wtedy jest suche powietrze i sporo ludzi ma po prostu wtedy problem ze skórą, wysychaniem i jej pękaniem Razz.
ramana

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej w takiej sytuacji używać maseczek bielendy hydro booster jelly mask i ogólnie odpowiednich do rodzaju skóry kosmetyków, wtedy problem z odpowiednim nawilżeniem znika bardzo szybko Smile
Powrót do góry
rufus58618

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz właśnie uderzyła ta gorsza pora kiedy wszystko się kaszani jeśli chodzi o sprawy dermatologiczne :/.

prostolinijna

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację, jedne kremy działają mocniej, inne słabiej nawilżają, ale to nie zawsze zależy od ceny, choć trudno oczekiwać większej skuteczności od najtańszych produktów. Profesjonalne kosmetyki wymagają większego nakładu tak naprawdę. Znasz typ swojej cery? Każdą trzeba inaczej pielęgnować i to nie z doskoku, co na pewno wiesz. Dobrym nawilżeniem dla cery mieszanej (mam właśnie taką) jest krem z ogórkiem, i rumiankiem . Pierwszy nawilża skórę, drugi z kolei ściąga nadmiar sebum. U mnie to pomogło i stosowanie dermokosmetyków, przeznaczonych specjalnie dla mnie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lis 15, 2017 13:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: