Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta na odchudzanie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kitkux

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 15:39    Temat postu: Dieta na odchudzanie Odpowiedz z cytatem

Cześć
Szukam najlepszej diety na odchudzanie bez możliwości konsultacji z dietetykiem. Z tego, co udalo mi się wyszukać to najbardziej popularna jest dieta Dukana ale wolę dopytać, może znacie inne, skuteczne diety odchudzające?
Reklama

Wysłany: Sro Lis 08, 2017 15:39    Temat postu:

Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrym sposobem na odchudzanie jest turnus odchudzający. Myślę że jeśli mamy problem z nadwagą, jesli dieta nie jest skuteczna to warto się wybrać na wczasy odchudzające w Primaverze w Jastrzębiej Górze- https://odchudzanie.primaveraspa.pl/programy-odchudzajace/wczasy-odchudzajace-nad-morzem.html . Uważam że warto się wybrać teraz jesienią bo jest mniej ludzi i okazja by odpocząć, i zmienić coś w sobie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dytka

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwazam ze podstawa odchudzania jest odpowiednia dieta najlepiej z blonnikiem i cwiczenia cardio., Jesli chodzi o jedzenie to gdy chce sie jesc zdrowo to trzeba jesc produkty ekologiczne, dlatego ja zamawiam posilki tj obiady lub lunch boxy z firmy cateringowej macro bios bar. Maja bio certyfikaty i pyszne pelnowartosciowe jedzenia z duzym wyborem i niskimi cenami. Jesli dodatkowo odrzucisz slodycze smazone i fast foody to bedziesz napewno zadowolona Very Happy
Powrót do góry
Agafia

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbilansowana dieta to nie wszystko! Do tego potrzeba też się ruszać!
Powrót do góry
fenix

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak uważam że zawsze lepiej jest się skonsultować z genetykiem, naprawdę
Wojta

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dukan to raczej nie jest zdrowa dieta bo obciąża wątrobę i nerki. Lepiej jednak iść na konsultacje dietetyczna Mogę Ci nawet polecić dobrego trenera Michała Wrzoska bo ja mam u niego dietę i jak to się śmieje zawsze, w krótkim czasie zrobił z grubaska super laskę Very Happy O niebo lepiej się czuje bez zbędnych kilogramów. No ale co się dziwić
Powrót do góry
drackkoda

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja diet nigdy nie stosowałam, u mnie wystarczyło sporo ruchu, lubię ćwiczyć. Jem normalne rzeczy przykładowo kanapka z serem https://zolte.hochland.pl/ zaspokajam głód i tyle Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
omnibus

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, że suplementy diety można zakupić nie tylko w postaci pigułek ale także np. kropli typu eco slim . Nie wiem, czy kojarzycie taki produkt ale wystarczy 20-30 kropli trzy razy dziennie przed jedzeniem. Pomagają one zwalczyć nadmierny apetyt, przyśpieszają metabolizm oraz spalanie tkanki tłuszczowej.
Powrót do góry
Stefka365

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jednak z dietą nie powinno się kombinować na własną rękę. Taka dieta, która świetnie działa na jeden organizm całkowicie może się nie sprawdzić u kogoś innego. Wizyta u lekarza to według mnie pierwszy krok. Do tego oczywiście muszą dochodzić także ćwiczenia fizyczne oraz być może wspomagające skuteczne tabletki na odchudzanie. Czasami takie suplementy mogą bardzo pomóc, tylko oczywiście trzeba je wybrać z głową i z nimi nie przesadzać Smile
Powrót do góry
kertina

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej w tej kwestii nieeksperymentować. Ponato sama dieta nie wystarczy, ważny jest także ruch fizyczny. Może trener personalny bądź zajęcia grupowe? Wybór jest naprawd duży. Słyszałam, że trenerzy personalni korzystają z https://sportbm.pl/ przez co ich kontakt z podopiecznymi jest dużo łatwiejszy.
Powrót do góry
aniaola37

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj sobie bloga https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl/geny-zwiazane-z-otyloscia-czesc-i/ i dowiesz się, że nie koniecznie jakakolwiek dieta Ci pomoże. Najlepiej by było indywidualnie do tego podejść i dobrać tylko dla Ciebie dietę, takie rozwiązanie będzie najskuteczniejsze
Powrót do góry
zoskanowa

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest bardzo dużo stron internetowych, na których obliczysz swoje bmi i to, ile czego powinnaś jeść Wink Nie jest to wcale takie trudne
FrankieeFran

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto skorzystać z pomocy dietetyka, albo przynajmniej konsultacji dietetycznych osób, które siedzą w temacie. Firmy oferujące cateringi dietetyczne również często oferują taką usługę, więc w jednej firmie zarówno możecie dostać poradę co do zdrowego żywienia oraz od razu zamówić zdrowe posiłki w formie diety pudełkowej. Co do tych to jestem pewna, że wielu z was na pewno też chętnie by się na takie przerzuciło.
Powrót do góry
Adaceg

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzymierzeńcem dobrej diety i odżywiania jest wyciskarka wolnoobrotowa do soków i koktajli Muke. Warto zwrócić uwagę na to, że im wolniej pracuje wyciskarka tym mniej utlenia się witamin i enzymów. Dodam, że wyciskarka Muke ma 30 na minutę, czyli najmniej obrotów na rynku.Wyciskarki wolnoobrotowe są cichsze, Muke - który my kupiliśmy - jest jednym z cichszych modeli na rynku. Łatwe w utrzymaniu i bardzo prosto się myje.
Powrót do góry
alli

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta diecie nierówna moim zdaniem. Trzeba zawsze dostosować ją do wymogów swojego organizmu.
Reklama

Wysłany: Wto Maj 08, 2018 14:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: