Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skuteczna reklama
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wozniak

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad reklamą online. A gdzie robiliście logo firmy? Ja wynajęłam do stworzenia logo mojego przedsiębiorstwa firmę www.grupafaro.pl z Wrocławia bo podobało mi sie ich portfolio. No i muszę przyznać że wykonali fajną robotę, z efektu jestem zadowolona. No i nie byli drodzy, to też plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Cze 26, 2018 12:46    Temat postu:

Powrót do góry
Kleofas

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wiadomo, zyjemy w czasach, gdzie aby sprzedac swój produkt lub firme trzeba zainwestowac w reklamę. Pozycjonowanie stron jest bardzo dobrym sposobem, aby w prosty i przede wszystkim tani sposob zareklamowac swoja działalnosc. Osobiscie korzystam z usług https://mixedmedia.pl/sklepy-internetowe/ i polecam Wam serdecznie.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dla każdego co prowadzi swoją firmę i ma własną www doskonałym rozwiązaniem będzie pozycjonowanie bydgoszcz. Już niejednokrotnie słyszałam o działaniach firmy typu GrupaM40, które zajmują się odpowiednimi akcjami mającymi na celu budowanie pozytywnego, jak również zwiększenie zainteresowania wśród ludzi daną firmą. I faktycznie takie metody przynoszą pozytywne efekty
Powrót do góry
kaszalot2

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To trochę straszne, że teraz większość z nas spędza czas głównie przy komputerze. No ale rzeczywiście dzięki temu firmy mogą się reklamować przez internet, na social mediach, no i też w wyszukiwarkach, dzięki pozycjonowaniu jak sami mówicie. Nie znam waszych firm, ale za to miałem już do czynienia z firmą Coolbrand. Zajmują się właśnie pozycjonowaniem stron oraz samym projektowaniem stron internetowych. Fajni, konkretni ludzie. Tworzą super strony i sklepy internetowe.
morela14

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli chcesz aby twoja firma była skutecznie reklamowana, to najlepszym na to sposobem będzie pozycjonowania strony. Sam skutecznie się nie wypozycjonujesz, do tego trzeba dobrej firmy jak http://mateusz-kozlowski.pl Pozycjonowanie strony to długotrwały proces a z doświadczenia wiem że nie będziesz miec na to czasu, lepiej od razu udaj się tutaj.
Powrót do góry
Konikowa

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że bardzo skuteczną i trafiającą do klientów formą reklamy, są spoty reklamowe. Wówczas odbiorcy dostarcza się nie tylko obrazu, ale i dźwięku. A im więcej bodźców, tym lepiej. Ważne, żeby spot był przygotowany profesjonalnie. Na pewno pomóc może w tym firma https://rpm.pl/, która zapewni Wam profesjonalne nagranie lektorskie do reklamy Smile
Powrót do góry
visel

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najskuteczniejsza według mnie jest reklama w internecie, gdyż dzięki niej jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów
Vieli41

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto korzystać z pomocy takich specjalistów.

____

tanie torby podróżne
Powrót do góry
edyta126p

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można reklamować się w sieci ale warto też i w formie papierowej jak ulotki. Warto tę dawać ludziom gadżety reklamowe. Im lepiej dotrzemy do dużego grona odbiorców tym lepiej. Fajne gadżety robi Tablitek http://tablitek.pl/ . Warto zapoznać się z ich ofertą!
Powrót do góry
mal

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli chcesz aby Twoja reklama była skuteczna, to najpierw postaw stronę internetową na dobrej domenie jak np od usługodawcy hostingowego Netmark. Ich domeny to prawdziwe fundamenty które będą stabilnie trzymać twoja stronę bez żadnych awarii. Taką stronę klienci Będą chcieli odwiedzać, ponieważ na domenie tej firmy Twoja strona będzie pracować płynnie bez zacinania się.
Powrót do góry
Retkol

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się strona do podstawa.
Mariola4

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prowadzę biznes lokalny, więc na razie nie wchodzę z reklamami do internetu. Zamówiłam ostatnio ramy na plakaty takie jak tutaj https://www.jansen-display.pl/ramy-na-plakaty, w firmie Jansen Display i zamierzam je powiesić na budynku w którym mamy wynajęty lokal. Myślę, że zrobi to bardzo fajny efekt i że przyciągnie kilku nowych klientów Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lip 19, 2018 07:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: