Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skuteczna reklama
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzykacz0

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 14:14    Temat postu: Skuteczna reklama Odpowiedz z cytatem

Potrzebujesz skutecznej reklamy? Działania, które podejmowałeś nie przyniosły żadnych rezultatów? Interesuje Cie wyjście z filtra? Skorzystaj z usług naszej agencji która zadba o to, abyś za każdym razem był zadowolony z efektów naszej pracy!
Dowiedz się więcej pozycjonowanie wroclaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Sie 30, 2017 14:14    Temat postu:

Powrót do góry
Mermagda0

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 07:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie to jedna z lepszych reklam dostepnych obecnie, przynajmniej ja tak mysle. Ale i tak warto jeszcze wzbogacic ja o inne dzialania. Ja moge polecic wam oferte firmy https://www.filmowa.pl/oferta/organizacja_produkcji ktora zajmuja sie produkcja filmów reklamowych. Na pewno przyda sie w każdej firmie taki film
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lavakava

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2017 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz sposobu przekazu ważna jest też treść, którą zamierzasz przekazać. Pamiętaj, że wiele osób korzysta z tych samych form reklamy. Zauważ, że tylko unikalna i ciekawa reklama przyciąga uwagę klienta. Na tym etapie ważnym elementem jest tutaj kolorystyka i logo firmy. Jeśli nie masz pomysłu rozważ profesjonalnych projektantów, np. w Lublinie znane jest INB Marketing.
Powrót do góry
parik

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko tych skutecznych reklam, a moim zdaniem coraz słabiej się to czuje. Ludzie z roku na rok stają się coraz bardziej świadomi.
smart17

PostWysłany: Sob Wrz 16, 2017 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że pozycjonowanie stron interenetowych jest ważne, aby zaistnieć w sieci. Dzięki czemu zyska się nowych klientów. Dodatkowo mogę powiedziec, żeby wybrać firmę ze swojego miasta, aby mieć z nią dobry kontakt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Polya1982

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeśli chcecie faktycznie dobrze wypromować firmę, to trzeba to zrobić przy pomocy porządnych narzędzi. Możecie na przykład zarejestrować się na tym portalu: https://www.nebo.solutions/ i tam podać swoje usługi w konkretnej dziedzinie. Jest to świetny portal do nawiązywania kontaktów biznesowych, gdyż zaglądają tam potencjalni kontrahenci nie tylko w kraju ale i za granicą.
Powrót do góry
Magdula88

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie rzeczywiscie jest bardzo skuteczna forma reklamy Smile Ja polecam równiez zadbać o inne jej aspekty. Żeby reklama byla dobra musicie postawić na wiele źródeł. U mnie w firmie super sprawdza się np. powerbank z nadrukiem
Powrót do góry
kala

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak mowa o reklamie to warto zerknąć na propozycje na; http://fabrykamarketingu.pl/ . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Każdy znajdzie coś dla Siebie praktycznego.
Powrót do góry
annai4

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja np sama pozycjonuje stronę firmy mojego narzeczonego i wcale nie jest to takie trudne wystarczy trochę zaangażowania i można osiągnąć całkiem fajne rezultaty.
Powrót do góry
Kostorz

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz trzeba nieźle się namęczyć żeby sprostać wymaganiom klienta. Ale u nas na przykład super się sprawdziły gadżety reklamowe, ale też postawiliśmy na takie niestandardowe, zamówiliśmy w firmie http://www.izisport.pl/ takie pokrowce na opony z logiem firmy. Super to wygląda, a do tego bardzo porzadnie sa wykonane. No i klienci faktycznie sa zadowoleni i z nich korzystają
Powrót do góry
Astan

PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 05:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia i zdobytej wiedzy mogę powiedzieć, że na pewno skuteczna i to bardzo jest reklama w google z agencją AdWordsgroup.pl . Jeśli chodzi o AdWords i pozycjonowanie strony to takie kampanie nie mają sobie po prostu równych.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Połową sukcesu jest już dobrze wyglądająca strona, która będzie przyciągać coraz to większą ilość klientów. Dlatego tak strona powinna wyglądać bardzo efektownie i unikatowo. Myślę, że w tym miejscu przydadzą się usługi prawdziwych specjalistów. Ja już znalazłam dla siebie idealną ofertę - strony www z Lublina https://inbmarketing.pl/strony-www-i-sklepy-internetowe-lublin/tworzenie-stron-www-lublin/ . Mój znajomy nawet ostatnio korzystał z ich oferty i był bardzo zadowolony. Rzeczywiście jego strona wygląda rewelacyjnie.
Powrót do góry
zaraza

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcemy aby nasza firma i jej produkty odniosły sukces to trzeba zainwestować w dobrą reklamę. Przy obecnym poziomie konkurenci , reklam jest najważniejsza. Dlatego warto skorzystać z pomocy ludzi którzy się na niej znają, tak jak specjaliści z agencja reklamowa łódź.
Powrót do góry
dwanasciePL

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie to obecnie jest najskuteczniejsza forma reklamy Smile
LuznyJoeny

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach bez dwóch zdań najskuteczniejsza reklama to reklama w internecie. Pamiętaj zawsze o dobrym SEO, pozycjonowanie czy też pozyskiwanie linków pozycjonujących jest dzisiaj obowiązkowe, bez tego ciężko w ogóle myśleć o utrzymaniu się na rynku, a co dopiero o zwiększeniu swoich przychodów, bo przecież głównie o to chodzi pośrednio Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 10, 2017 14:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: