Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plastry do niewygodnych butów.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dalila

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 11:02    Temat postu: Plastry do niewygodnych butów. Odpowiedz z cytatem

Stosował ktoś może plastry tej firmy - https://www.compeed.pl/, na otarcia i pęcherze? Dobrze się sprawdzają? Jutro idę na imprezę i mam mega niewygodne buty, a żadne inne nie wchodzą w rachubę. Nie mam jednak zamiaru zmasakrować sobie stóp. Muszę kupić jakieś dobre plastry, które trochę ochronią stopy. Póki co kojarzę tylko tę firmę. Doradzicie coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 30, 2018 11:02    Temat postu:

Powrót do góry
lorek

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz są modne, wszyscy to kupują. moja dziwczyna ciągle. mówi że nie są idealne ale w sumie chyba najlepsze jak na razie na rynku
jenny334

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Compeed są ok.
Powrót do góry
kaszalot2

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej kupić sobie wkładki ortopedyczne. W sumie każdy z nas powinien takie mieć. A to seria świetna sprawa bo od razu znika ból stóp, nawet kręgosłupa. Ja sobie wyrabiałem w http://foot-med.pl/oferta/indywidualne-wkladki-ortopedyczne/ i już długo mi służą.
Konikowa

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 06:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze na otarcia na stopach stosuję lek Octenisept, dzięki któremu skóra dużo szybciej się goi. Działa on też przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo, więc nie muszę się martwić o ewentualne zakażenie rany.
Powrót do góry
karolina333

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie super sprawdzają się plastry na haluksy. Od jakiegoś czasu miałam z tym spory problem i większość butów była niewygodna. Na szczęście koleżanka poleciła mi te plastry: https://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/lateksowe-plastry-ochronne-na-haluksy/ i kiedy je zakładam to ból łagodnieje i nie czuję dyskomfortu związanego z deformacją stopy. Zazwyczaj zakładam je podczas noszenia szpilek i dzięki plastrom chodzi się o wiele wygodniej.
Powrót do góry
tomtom

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na haluksy gorąco polecam hallupro mi bardzo pomogły
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sie 06, 2019 12:15    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: