Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mobilna gastronomia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
omnibus

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 11:33    Temat postu: Mobilna gastronomia Odpowiedz z cytatem

Hej! Chciałabym zacząć biznes gastronomiczny i tak zastanawiałam się nad mobilną kawiarnią albo sprzedażą lodów w lato. Co sądzicie? Muszę oczywiście zainwestować w jakiś rower czy wózek gastro typu od firmy https://www.foodbike.pl/ . Czy uważacie, że taki biznes ma potencjał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Mar 07, 2019 11:33    Temat postu:

Powrót do góry
inigkaterina

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł Very Happy Na początek możesz tak zacząć a później znajdziesz coś stacjonarnego Smile
Powrót do góry
Gryzelda

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie że ma potencjał, ale raczej tylko w duzym mieście
Angela

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wedlug mnie to calkiem dobry pomysł. W gorące dni nikt nie marzy o niczym innym niż o ochlodzeniu sie pysznymi lodami Very Happy a gdybyś potrzebowała porządnego wyposażenia gastronomicznego warto zajrzeć na https://multigastro.pl/ Ich oferta sklepu jest bardzo rozbudowana a ceny przystępne. Znajdziesz tam wszystko co niezbędne. Warto stawiać na sprzęt wysokiej jakości ,ponieważ mamy wtedy gwarancję, że posłuży nam przez wiele lat w bardzo dobrym stanie
Powrót do góry
Ferka

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mobilna gastronomia to bardzo dobre sposób na zarobek. W sezonie letnim dużo firm organizuje różne eventy na świeżym powietrzu dlatego często zamawiają oni usługi gastronomiczne. Jeśli zdecydujecie sie na taki biznes to mogą Wam się przydać namioty gastronomiczne. Taki namiot świetnie sprawdza się w plenerze, szczególnie jeśli pogoda nie dopisze/
Powrót do góry
Eolai98

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre rozwiązanie jeśli ktoś planuje własny biznes.

__

plecaki szkolne dziewczęce
Powrót do góry
Mariola4

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2019 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny pomysł na biznes. Ja od niedawna prowadzę podobny i to świetna przygoda. Zamówiłam lody gastronomiczne od Braci Koral, bo wiedziałam że mają pyszny smak i zdobywam coraz więcej zadowolonych klientów. Na tej stronie http://www.braciakoral.pl/horeca można znaleźć ofertę na takie lody jak u mnie. Polecam, bo są pyszne!
Powrót do góry
layla88

PostWysłany: Sob Paź 12, 2019 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno jest pewne.... Z całą pewnością będziecie potrzebować zmywarki gastronomiczne. Nie wiem, jak wy ale ja przykładowo w domu nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez zmywarki. A gdzie w takiej restauracji można byłoby działać bez takiego sprzętu. Ostatnio koleżanka otwarła swój bar i nawet kupiła dwie zmywarki. Z tego co wiem to zamawiała u firmy Meiko i jest zadowolona. Wszystko działa sprawnie i bezproblemowo.
Powrót do góry
PeterSlim

PostWysłany: Nie Paź 13, 2019 06:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super! Praca na swoim rachunku daje dużo więcej satysfakcji. Tylko trzeba zadbać o księgowość. Osobiście polecam biuro księgowo rachunkowe IN.COME https://in-come.pl/. Jeszcze się na nich nie zawiodłem

Biuro Księgowo Rachunkowe IN.COME
Skierniewicka 10A/VI/60 01-230 Warszawa, Wola woj. mazowieckie
Tel: +48 606 815 600
E-mail: kancelaria@in-come.pl
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Paź 13, 2019 06:38    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: