Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W jakich sklepach kupujecie przez internet?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kozaa1

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na merg.pl mozna znalezc naprawde fajne i dobre jakosciowo rzeczy. Masja tam zarowno sukienki jak i kombinezony czy kardigany. To miejsce idealne dla osob ceniacych dobra mode i ciekawe wykonczenia. Na zachete podrzucam foto jednego z kombinzeonow od nich Smile

Ostatnio zmieniony przez kozaa1 dnia Czw Kwi 25, 2019 11:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 19, 2019 21:41    Temat postu:

Powrót do góry
KoToWlAz3

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2019 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam raczej nie robię zakupów przez internet. Niby jest taniej, ale nigdy nie mamy pewności jakiejś jakości przyjdą nam te zakupy ani czy gdzieś po drodze się nie poniszczą.
armins

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2019 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

سازه چادری چیست
گردشگری و توریسم
iran mod blog
وبلاگ تون بلاگ
وبلاگ توریسم
وبلاگ pic
وبلاگ رایگان بسازید
وبلاگ HP
وبلاگ مدیکال
ماساژ پوست با روغن
عمارت تاریخی کاخ هشت بهشت
آرایش در محل کار
برخی دیدنی های قشم
مجموعه قلعه کاخا
Powrót do góry
omnibus

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo zapracowaną osobą i często siedzę po godzinach w biurze dlatego jedynym miejscem, gdzie szybko i sprawnie mogę kupić odzież, jest sklep internetowy. Najbardziej odpowiadają mi wysokiej jakości ubrania ze strony https://estera.pl/ . Polecam sprawdzić asortyment!
Powrót do góry
Paula883

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka ostatnio wysłała mi sklep z koszulkami dla par czy bluzami z kapturem https://centrumkoszulek.pl/145-koszulki-dla-par . Tak się uśmiałam jak przeczytałam te wszystkie napisy, że od razu zamówiłam swojemu facetowu bluzę i koszulkę i sobie też wzięłam.
Powrót do góry
grażka49

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie kupuję już prawie wszystko. Opisy i zdjęcia są na tyle wiarygodne, że nie zdarzyło mi się kupić coś, czego bym później żałowała. Ostatnimi czasy poluję na lampy, zdarza mi się kilka godzin przesiedzieć przed komputerem i powiem, że się opłaca. Znalazłam sklep strefalamp.pl https://www.strefalamp.pl/ w którym są tak designerskie lampy w naprawdę dobrej cenie, że drugiego takiego sklepu nie widziałam. Szczególnie lubię opcje Wyprzedaże Wink Można tam znaleźć lampy w mega dobrej cenie.
Powrót do góry
kostyrka

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 04:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ja w internecie najczęściej szukam rzeczy które mogą mi ułatwić życie na przykład programów komputerowych z licencjami
https://www.vebo.pl/macrium-reflect-home
Taki program przyda się każdemu kto przechowuje dane i chce mieć jakieś kopie zapasowe.
Koniecznie sobie zerknij jeśli pracujesz przy komputerze.
Powrót do góry
karolina333

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej ubrań nie kupuję przez internet, bo mam duży problem, żeby wybrać coś, co będzie ładnie wyglądało i będzie dobrej jakości. Dlatego jeśli już to takie zakupy wolę zrobić gdzieś stacjonarnie. Ale za to kosmetyki i rzeczy do domu uwielbiam kupować w perfumerii online, bo to dla mnie duża wygoda - nie dość, że mogę w każdej chwili zrobić takie zakupy, to jeszcze w wielu miejscach mam dostawę do domu, więc od razu mogę zrobić większe zapasy dla całej rodziny. Teraz robię zakupy w tej drogerii internetowej - https://tagomago.pl/ i jestem zadowolona. Moja znajoma też robiła tam już kilka razy zakupy i też nie miała żadnych problemów, więc myślę, że warto zostać przy tym miejscu Smile
Powrót do góry
pesszaak

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dobre i sprawdzone sklepy internetowe, które mogę wam polecić to na pewno będzie to Swojska Piwniczka. Mają w swojej ofercie bardzo dużo ciekawych produktów spożywczych, które ciężko jest znaleźć w sklepach stacjonarnych i moim zdaniem warto kupować je właśnie u nich przez internet.
Powrót do góry
kucharz12

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze są sklepy, w których zakupy są ubezpieczone, np. przez program ochrony kupujących (tak jest czasami, gdy płatność jest przez PayU) lub poprzez płatność kartą, która zawsze jest ubezpieczona przed oszustwami. Sprawdzajcie też, czy siedziba sklepu jest na terenie Polski.
Reklama

Wysłany: Czw Maj 23, 2019 08:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13
Skocz do: