Forum FederaForum Strona Gwna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

W jakich sklepach kupujecie przez internet?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Nastpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
kabix179

Doczy: 24 Cze 2018

PostWysany: Czw Sie 30, 2018 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiam body z tiulow spdniczk dla mojej creczki na urodziny - https://rennwear.com/product-pol-2441-Czarujace-body-z-tiulowa-spodniczka.html. Bya pod ogromnym wraeniem jaki pikny prezent dostaa. W tym sklepie mona dosta ubrania rwnie dla dorosych osb. Maj wspania jako. Polecam szczerze.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

Wysany: Czw Sie 30, 2018 11:52    Temat postu:

Powrt do gry
jarek443434

Doczy: 30 Sie 2018

PostWysany: Czw Sie 30, 2018 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w sklepie https://www.dekowizja.pl/ kupiem bardzo duo fototapet dla mojego domu i dla domu mojej teciowej. Musz przyzna e fototapety maj bardzo dobre.
Powrt do gry
prostolinijna

Doczy: 12 Sie 2017

PostWysany: Pi Sie 31, 2018 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na przykad kupuj w sklepach opisywanych tutaj http://www.tableciarze.pl/wybierz-idealny-zasilacz/ , na jednym z blogw jakie czytuj . Nie mam za duo punktw, jakie odwiedzam, ale te, ktre wybieram s zdecydowanie najlepsze. Znajduj w nich szeroki asortyment i dobr cen.
Powrt do gry
fokus

Doczy: 13 Mar 2016

PostWysany: Pon Wrz 03, 2018 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukajc plecaka dla dziecka do szkoy trafiem na bardzo fajn ofert https://ksiegarnia.pwn.pl/Artykuly-szkolne-i-papiernicze/Plecaki,383418424,k.html Bardzo duy wybr plecakw dla dzieci nie tylko do szkoy. Myl e tym najmodszym bd sie najbardziej podoba z motywami bajek.
Jednak wybierajc plecak, naley zwraca uwag na material z jakiego jest wykonany, szelki i usztywnienia.
Powrt do gry
mama

Doczy: 30 Sie 2017

PostWysany: Wto Wrz 04, 2018 06:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akualnie jestem wieo upieczon mam, wiec ani nie mam jak wyjc do sklepu ani za bardzo nie wiem co dla siebie zakupi. Przydaaby si jaka odzie dla karmicych i znalazam sklep https://99shop.pl/c/9/odziez-po-ciazy.html ktry oferuje wasnie takie ubrania. Topy do karmienia to napewno bedzie mj wybr, jakos w ciazy nie pomyslaam ze takie rzeczy beda mi potrzebne.
Powrt do gry
mirek22109

Doczy: 04 Wrz 2018

PostWysany: Wto Wrz 04, 2018 06:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio rzadko kupuj przez internet bo nie mam na to po prostu czasu. Jak kupowaem to tylko na allegro.
benek55

Doczy: 08 Wrz 2018

PostWysany: Sob Wrz 08, 2018 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co kupujecie najczesciej?
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
vandielol

Doczy: 26 Lip 2018

PostWysany: Sob Wrz 15, 2018 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Powrt do gry
zaraza

Doczy: 10 Sie 2017

PostWysany: Pon Wrz 24, 2018 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto wczeniej wspomnia o hurtowni Mimari. Ja te znam to miejsce i polecam! Poza kosmetykami mona tam te kupi profesjonalny sprzt do gabinetu kosmetycznego. Prowadz taki biznes i czsto tam zagldam w poszukiwaniu promocji. teraz zamierzam kupi laser diodowy Coolite Pro bo to wietny sprzt a bd wanie poszerza ofert salonu wanie o depilacj laserow Smile
Powrt do gry
laleczka

Doczy: 17 Pa 2018

PostWysany: Sro Pa 17, 2018 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w sklepie z kosmetykami kupiam puder do brwi, ktrego bardzo dugo szukaam. Bardzo polecam, bo jest trway i idealnie podkrela ksztat brwi
Powrt do gry
malezja

Doczy: 29 Lis 2017

PostWysany: Wto Pa 30, 2018 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zakupy w sieci robi regularnie i szczerze mwic to nie pamitam nawet kiedy ostatni raz byam na zakupach w galerii handlowej Smile poza tym w sieci mozna znalezc wszystko Smile ostatnio szukaam odziey sportowej i trafiam na ciekaw ofert sklepu http://mw-sport.pl/. Szeroki wybr, dobre ceny i szybka realizacja zamwie. Poza odzie sportow znajdziecie tu te szerok gam akcesoriw sportowych.
Powrt do gry
carolina91

Doczy: 29 Mar 2017

PostWysany: Czw Lis 08, 2018 05:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam kilka ulubionych sklepw. Jeli chodzi o sklep z artykuami do domu to jest to http://www.adler.com.pl/ Wybr produktw jest tam ogromny a ceny nie odstraszaj. Wczoraj upatrzyam sobie kilka rzeczy do kuchni.
Powrt do gry
sinbi

Doczy: 08 Lis 2018

PostWysany: Czw Lis 08, 2018 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duzo zamawiacie online?
Powrt do gry
magda.kor1@onet.pl

Doczy: 07 Lis 2018

PostWysany: Czw Lis 08, 2018 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA baardzo duo kupuj przez internet, w wikszoci przypadkw to s ciuchy. Ostatnio kupiam krtki top na-kd na siownie. Zakadam go te razem ze spodniami z wysokim stanem.
Powrt do gry
kasiaa990

Doczy: 28 Sie 2018

PostWysany: Pi Lis 23, 2018 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz rozgldam si za jakimi fajnymi sandakami na obcasie, poniewa s mi potrzebne na wesele, na ktre idziemy za dwa tygodnie. Wiem, e pogoda jest cakiem na inne buty, ale wiadomo, e zmienia si je po wejciu na sal. Polecam Wam sprawdzi sobie buty na stronie https://butymodne.pl/sandaly-damskie-c5540.html bo ja chyba wanie z tych bd wybieraa. Wybr jest ogromny.
Powrt do gry
Reklama

Wysany: Pi Lis 23, 2018 13:10    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Nastpny
Strona 11 z 12
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

FederaForum  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!