Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kursy online
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Scottt

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 15:38    Temat postu: Kursy online Odpowiedz z cytatem

Szukacie kursów online z modelowania 3d? Zerknijcie tutaj - https://cgwisdom.pl/
Na pewno znajdziecie coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Cze 26, 2017 15:38    Temat postu:

Powrót do góry
Karmen

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszelkie kursy i szkolenia są ważne, trzeba wiedzieć w jakie docelowo kierować swoje zainteresowania. Może zarządzanie ludźmi Cię interesuje? w takich większych korporacjach, takie stanowiska są całkiem ciekawe. podsyłam artykuł http://www.projektgamma.pl/strefa-wiedzy/artykuly/kierowanie-ludzmi myślę, że Ci się spodoba, czasami trzeba właśnie trzeba się doszkolić poprzez kurs, na studiach uczą wielu interesujących rzeczy, ale człowiek potem zapomina.
Powrót do góry
czukzar

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O takiego czegoś właśnie szukałem - dzięki za linka!
Powrót do góry
edyta126p

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na kursie SQL analiza danych http://dataconsulting.pl/p/szkolenia_mssql/Szkolenia+Microsoft+SQL+Server+%E2%80%93+kurs+SQL+analiza+danych/. Super przygotowane, wykwalifikowani wykładowcy i fachowa wiedza. Jestem bardzo zadowolona bo poszerzyłam swoją wiedzę Smile
Powrót do góry
Scottt

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknijcie też tutaj - kurs Sketchup podstawy
Powrót do góry
bunia

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 15:33    Temat postu: szkolenia Odpowiedz z cytatem

Karmen napisał:
Wszelkie kursy i szkolenia są ważne, trzeba wiedzieć w jakie docelowo kierować swoje zainteresowania. Może zarządzanie ludźmi Cię interesuje? w takich większych korporacjach, takie stanowiska są całkiem ciekawe. podsyłam artykuł http://www.projektgamma.pl/strefa-wiedzy/artykuly/kierowanie-ludzmi myślę, że Ci się spodoba, czasami trzeba właśnie trzeba się doszkolić poprzez kurs, na studiach uczą wielu interesujących rzeczy, ale człowiek potem zapomina.

Zgadzam się, że warto się douczać i kończyć różnego rodzaju szkolenia. Nigdy nie wiadomo, co się nam w życiu przyda. A takie szkolenia, często przez internet są łatwe i przyjemne. Dużo nie trzeba, żeby się nauczyć czegoś praktycznego. Szczególnie, że teraz potrzeba wykwalifikowanych pracowników. Liczą się konkretne umiejętności. Wiele osób łączy swoje pasje z pracą. Na przykład kursy cukiernicze. Super sprawa. Można się wiele nauczyć a może w przyszłości założyć swój biznes. Ciekawe szkolenie jest tutaj: http://www.akademiamistrza.pl/warsztat-mistrza/kategorie/szkolenia/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
prostolinijna

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę jechać na szkolenie bezpośrednio do Łodzi. Za 3 dni obędzie się tam Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017. Jest to dla mnie okazja na poznanie znanych ludzi biznesu i poszerzenie wiedzy w tym zakresie Wink
Powrót do góry
katty

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na coś chętnie bym się zapisała, bo mam teraz więcej czasu
jjusti18

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jak było na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017 ? Ja właśnie też się wybrałam i jestem zdecydowanie zachwycona tym wydarzeń. Bardzo mi się podobał panel sportowy, było dosyć inspirujący.
Powrót do góry
EwaS

PostWysłany: Sro Lis 01, 2017 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem tradycjonalistką i nie zdecydowałabym się na kurs online, zresztą wydaje mi się, że pracodawcy również mogą nie do końca poważnie traktować taką formę "zdobywania" wiedzy i umiejętności. Wink
bunia

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto korzystać z różnego rodzaju szkoleń. Świetne są szkolenia prowadzone przez tę firmę http://www.imperiumszkoleniowe.pl/ Można na nich sporo się nauczyć i nabyć nowych kwalifikacji. Warto się zapoznać z ich ofertą i nauczyć się m.in. obsługi pakietu MS Office. To dziś często wymagana umiejętność, więc warto ją zdobyć na takim szkoleniu. To na pewno dobry pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
muryOdZera

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy takie kursy to na pewno jest dobry pomysł...?
Wlazly23

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się, żeby kursy online były dobrym pomysłem. Ja lubię wszystko co namacalne, a Internet nie daje mi takich możliwości. To chyba już poszło za daleko...
Paror

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kursy on-line są bardzo wygodne, ale jak mam się nauczyć bycia np cukiernikiem siedząc przed laptopem? Nikt nie sprawdza moich umiejętności, nikt nie jest w stanie na bieżąco mnie poprawiać... To taka sztuka dla sztuki i nic więcej.
Powrót do góry
marcinpytel

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kursy on-line są świetne, ale trzeba mieć w sobie dużo samozaparcia, by wytrwać do końca. Ja korzystałem z kursów ESKK i przyznam, że jestem zadowolony z poziomu merytorycznego kursów, jak również pomocy, jaką mi oferował opiekun.
Reklama

Wysłany: Pon Sty 08, 2018 09:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: