Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolek

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kolega z pracy kupił mieszkanie do kapitalnego remontu, które postanowił sobie zaaranżować według własnego pomysłu. Niestety, budynek, w którym miał niedługo zamieszkać miał już lokatorów, musiał więc przeprowadzić wszystkie prace budowlane szybko i bez większego bałaganu. Zatrudnił do tego ekipę fachowców z odpowiednim sprzętem firmy Husqvarna, który pozwala na właśnie takie przeprowadzenie robót. Sprzęt naprawdę robi niesamowite wrażenie a recenzja szefa ekipy bardzo przybliżyła nowe technologie w budownictwie. Robotnicy swoje zadania wykonywali szybko i w niezwykle czystej atmosferze, bez niepotrzebnego a zawsze wszechobecnego kurzu. Na stronie https://www.husqvarnacp.com/pl/maszyny/przecinarki/ podanej przez szefa ekipy mogłem zapoznać się z propozycjami firmy Husqvarna dotyczącej najlepszych narzędzi i materiałów do cięcia praktycznie wszystkiego. Jak się okazuje narzędzia firmy Husqvarna mają zastosowanie również w ratowaniu ludzi uwięzionych w najróżniejszych pułapkach, rozbitych samochodach czy zawalonych budynkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 27, 2019 11:17    Temat postu:

Powrót do góry
cukierek

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kojarzycie osiedle Aspen Park? Niedaleko Warszawy się znajduje. Za tą cenę i lokalizację jest to zdecydowanie faworyt przy wyborze domku w okolicach stolicy. Praktycznie można kupić dom w cenie mieszkania. Lokalizacja jest bardzo dobra i plus, że kupuje się dom i nie trzeba się bawić w załatwianie formalności. Tutaj http://www.aspenpark.pl jest strona osiedla, ale moim zdaniem najlepiej to tam sobie podjechać.
Powrót do góry
Mani3k

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 11:02    Temat postu: hydroizolacja fundamentów Odpowiedz z cytatem

Co prawda ja już swój dom wybudowałem, ale ostatnio musiałem zainwestować w hydroizolację, ponieważ zauważyłem, że w piwnicy panuje straszna wilgoć, a na ścianach widać zacieki z wody. Wykonanie hydroizolacji zleciłem sprawdzonej firmie Bud-Prajs - https://budprajs.krakow.pl/hydroizolacja/ . Pracownicy zlecenie wykonali szybko i dokładnie nie opróżniając mi portfela. Nie znam się na budownictwie, ale jak na razie zacieków na ścianach nie widać i czuć, że poziom wilgotności sporo się obniżył!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ania66

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domy, która ma przebiegać szybko i sprawnie to tylko dom z bala z Natur Eko Dom. Domy wykonane przez nich to solidne konstrukcje, które posłużą lata. Dodatkowo w ich wnętrzu panuje wspaniały mikroklimat, który pozytywnie wpływa na nasze zdrowie.
Powrót do góry
tomaszcomasz

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom postawiony, ale bez pomocy Baukrane pewnie nigdy by się to nie udało ;_;
Powrót do góry
dapir

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co sądzicie o murowanych domach? bo mi się takie wydają jednak lepsze
Hasmik

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murowany dom to gwarancja na lata... tak jak jeszcze nasi dziadkowie budowali. Mój pradziadek postawił dom, który przetrwał już trzy pokolenia, a wszystko wskazuje na to, że czwarte i piąte też będzie mieszkało pod tym dachem Smile Dotąd pięknie otynkowany, jednopiętrowy dom i sztukateria elewacyjna są dla mnie synonimami rodzinnego gniazda, do którego chętnie się wraca... I w którym zawsze jest gwarno, wesoło i pachnie ciastem Smile

Ostatnio zmieniony przez Hasmik dnia Pon Paź 07, 2019 13:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Loipeld34

PostWysłany: Nie Paź 06, 2019 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też właśnie buduje dom i zastanawiam sie nad tym jaki dach powinienem wybrać... Może ktoś doświadczony podpowie mi jaki dach bedzie najlepszy?
stuz

PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiedzcie mi proszę, czy warto jest budować dom na wzgórzu?
wozniak

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy budując dom decydowaliście się na taras? Bo sam nie wiem, widziałem ładną pergolę tutaj https://gardenspace.pl/pergola-ze-zwijanym-dachem-z-materialu i fajnie było by mieć ją u siebie na tarasie. Miejsce mam, także tylko koszta by wzrosły. Jak sądzicie? Zapytam jeszcze żony i rodziny co myśli o tej opcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
albert72

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuję opinii o firmie https://scutti.pl/. Ponoć są liderem w branży jeżeli chodzi o silosy. Jako, że przewozimy cement z punktu do punktu takie rozwiązanie by się u nas sprawdziło. Znacie ich?
Powrót do góry
miroslawa.l

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli jesteście zainteresowani instalacją fotowoltaiczną warto zajrzeć na http://sunpro.com.pl/fotowoltaika. Firma obsługuje domy, firmy i rolnictwo. Ich instalacje są naprawdę skuteczne, solidne i wysokiej jakości. Zastanawialiście się nad takim źródłem energii?
Powrót do góry
cisowera

PostWysłany: Sob Paź 19, 2019 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja projekt budowy domu poleciłam firmie http://neo-project.pl/realizacje i chyba lepiej wybrać nie mogłam. Mają indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego jestem pewna, że mój domek jest jedyny w swoim rodzaju Smile
Powrót do góry
zaraza

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projekt i budowa to jedno ale taki dom warto potem wyposażyć w różnego rodzaju systemy, które ułatwią nam codzienne funkcjonowanie. Mi zawsze marzył się taki inteligentny dom Smile Mnóstwo ciekawych produktów z tym związanych można zakupić w sklepie http://zamel.com. Korzystne ceny, szybka wysyłka, doradztwo na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
konik1

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budując dom należy zwrócić uwagę na materiały z których korzystamy. Postawą w tym wypadku jest dobra ich jakość. Wybierz zamac czyli materiały budowlano-remontowe wykonane z ceramiki i nie tylko. To jakość która jest na wysokim poziomie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Paź 31, 2019 11:45    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12
Skocz do: