Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gadżety reklamowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sarania

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 17:57    Temat postu: Gadżety reklamowe Odpowiedz z cytatem

Chcemy z rodzicami trochę rozreklamować naszą firmę - i namówiłam ich na zainwestowanie w gadżety reklamowe. Zastanawiamy się gdzie je zamówić. Oczywiście w grę wchodzą kubki, długopisy itp., ale może jakaś firma oferuje jeszcze coś ciekawego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sty 07, 2019 17:57    Temat postu:

Powrót do góry
Ceezary

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej skromnej opinii, bardzo dobrze w internecie reklamuje się Sonda Sports i uważam, że są oni w topce reklamowania się internetowo
Powrót do góry
prostolinijna

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadżety reklamowe to nadal dobry pomysł na reklamę. Tylko niech to będzie coś ciekawego, przydatnego dziś - bezkonkurencyjny długopis, pendraive, może nawet pokuś się o powerbank.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie długopisy schodzą jak świeże bułeczki. Klienci chętnie je ze sobą zabierają. Zamawiam je na https://www.giftyonline.pl/pl Długopis dobrej jakości z logo i sentencją, wygląda na drogi Smile Można tam też kupić inne gadżety, jak np. kubki z nadrukiem, USB a nawet plecaki też z nadrukiem. Takie małe rzeczy a tak naprawdę cieszą.
Powrót do góry
Mariola4

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadżety reklamowe są super zwłaszcza kiedy jeździcie na różne targi lub macie częsty i bezpośredni kontakt z klientem. Ja też od jakiegoś czasu stosuję gadżety reklamowe, a moje ulubione to grawerowane długopisy metalowe. Świetne wyglądają, są eleganckie, ładnie wykonane, dodatkowo logo przypomina każdemu skąd go otrzymał. Ja zamawiam tutaj http://dlugopisyzgrawerem.com.pl/grawerowany-dlugopis-metalowy-ap9028/ bo to chyba najsolidniejsza i firma oferująca tego typu akcesoria, a do tego mają całkiem dobre ceny.
Powrót do góry
RyszardKoL

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpopularniejszą formą reklamową są chyba długopisy i jakieś ulotki.
Powrót do góry
RyszardKoL

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpopularniejszą formą reklamową są chyba długopisy i jakieś ulotki.
Powrót do góry
daniel4438788989

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wszędzie do kupienia jest bardzo dużo gadżetów reklamowych.Wie o tym chyba każda osoba co tym się interesuje.
fiona2606

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może i słodycze reklamowe? Ostatnio gdzieś o tym czytałam i uważam, że to dobre rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
janeczka2

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl o bardzo eleganckich i naprawdę szykownych długopis automatyczny. Moim zdaniem mogą być wydawane dla ważnych klientów, na których chcesz zrobić wrażenie Smile strzał w dyszkę!
Powrót do góry
lama99

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiesz na extrema długopisy z Twoją nazwą firmy lb Twoim nazwiskiem? Moim zdaniem to dobrze i ciekawei wygląda Smile dodatkowo dodaje autentyczności.
Powrót do góry
cukierek

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie gadżety reklamowe uważacie za najbardziej efektywne? Które waszym zdaniem się sprawdzają, a które nie? Macie jakieś swoje ulubione, które pasują na każdą okazję? Nie wiem na co się zdecydować. Wybór jest tak duży, że trudno samodzielnie coś wybrać. Wiadomo jak to jest - pierwszy zakup jest najtrudniejszy.
Powrót do góry
Konikowa

PostWysłany: Nie Paź 06, 2019 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli chodzi o kubki z nadrukiem, to jaka metoda nadruku jest Waszym zdaniem najlepsza? Ja słyszałam, że najcześciej wykorzystuje się druk sublimacyjny. Trzeba tylko wtedy mieć specjalny kubek do sublimacji, na przykład taki jak na stronie https://www.supportart.pl/termotransfer/299-kubek-do-sublimacji-klasa-premium-aaa.html. A może Wy zarekomendowalibyście jeszcze inna metodę?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Paź 06, 2019 17:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: