Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co na trądzik
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aninka

PostWysłany: Pon Sie 08, 2016 00:06    Temat postu: Co na trądzik Odpowiedz z cytatem

Czesc! Mam pytanie odnośnie korektora la roche posay effaclar ai - czy może ktoś go stosował na trądzik? Moja siostra ma z nim straszny problem i chciałabym jej pomóc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sie 08, 2016 00:06    Temat postu:

Powrót do góry
Wataha

PostWysłany: Pon Sie 08, 2016 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem zdania, że nie ma co tuszować trądziku a trzeba go leczyć. jeżeli trądzik jest silny, no to silne środki dermatologiczne, a jeśli delikatne zmiany to bardzo pomaga stosowanie codzienne srebra koloidalnego
Bennny

PostWysłany: Pon Sie 08, 2016 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej idź od razu do dermatologa.
gladusia

PostWysłany: Wto Sie 09, 2016 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama mam trądzik ale znalazłam na niego sposób Smile Korektor od Earthnicity Minerals, dlaczego? bo dobrze kryje, wyglada naturalnie na twarzy i nic a nic nie podrażnia Very Happy
korumar

PostWysłany: Wto Sie 09, 2016 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że warto udać sie do dermatologa jeśli nie pomagają żele do mycia przeznaczone do cery trądzikowej dostępne w drogeriach Smile
piękna

PostWysłany: Sro Sie 10, 2016 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leczenie to nie jest takie hop siup, trzeba też wiedzieć jak maskować. Ale krem Effaclar http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabieg%C3%B3w-piel%C4%99gnacyjnych/Effaclar/Effaclar-A-I-punktowy-preparat-na-zapalne-zmiany-tr%C4%85dzikowe-p4139.aspx porządnie też oczyszcza i nie dopuszcza do powstania blizn. Także chyba szybciej zaliczyłabym go do tych leczących kosmetyków, przy okazji maskujący.
Powrót do góry
armosa

PostWysłany: Pią Sie 19, 2016 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Tonik Clean
Karmen

PostWysłany: Pon Sie 22, 2016 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o trądzik to twoja siostra powinna mieć diete albo chociaż odpuścić sobie z słodyczami. Ja sama czytałam o tym co jesc a czego nie, na stronie http://obk.pl/category/styl-zycia/uroda/ poszukaj sobie, tam są na 100% dwa artykuły o trądziku. Może bardziej pomożesz siostrze czytając nowe informacje
Powrót do góry
seltarr

PostWysłany: Pon Sie 22, 2016 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie można tylko tuszować trądziku, nie lecząc go, to się mija z celem.. dlatego radzę Ci się udać do dermatologa, a jeśli chodzi o korektory to gladusia dobry podala Wink
ramana

PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trądzik powinien leczyć dermatolog a dopiero blizny po nim można usuwać laserem. Nie korzystałam ale czytałam, że specjaliści SkinClinic proponują wypełnianie blizn, zabieg mikrodermabrazji, np. mikrodermabrazję diamentową polecaną w leczeniu blizn potrądzikowych, a także wykorzystanie rewolucyjnych laserów.
Powrót do góry
Ikolymia

PostWysłany: Pon Paź 17, 2016 06:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na trądzik najlepszy jest dermatolog Wink Serdecznie polecam paniom z Białegostoku to centrum http://www.medrex.pl/dermatolog i panią doktor Olgę Kicman, która przyjmuje nieodpłatnie. Bardzo dobry specjalista.
Powrót do góry
Simona

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na dobrą sprawę trudno jednoznacznie określić, co sprawdzić się najlepiej w przypadku trądziku. Sami nie jesteśmy bowiem w stanie określić, jakie jego rodzaju nam doskwiera. Wprawdzie sporo informacji na ten temat możny znaleźć na http://forumszkolne.pl/jak-pozbyc-sie-tradziku-t4252.0.html , nie mniej jednak zawsze warto zdecydować się na wizytę u dermatologa, który to najlepiej będzie wiedział, jakie środki w naszym przypadku będą najskuteczniejsze.
Powrót do góry
prostolinijna

PostWysłany: Sob Sie 12, 2017 10:48    Temat postu: Leczenie Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim musisz sobie zdać z tego sprawę, że Twoja siostra nie powinna zakrywać, a leczyć. Jeśli jest tak, jak mówisz, czyli ma dość duży problem z trądzikiem musi zadbać o skórę, nie tylko ją "dokarmiając" kremami i oczyszczając. Powinna udać się do specjalisty, który dobierze odpowiednie leczenie do jej typu skóry. Jeśli cera jest tłusta lub mieszana, zaleci pewnie okłady ogórkiem i produkty nawilżające i złuszczające. Jeśli zaś sucha, odpowiednie nawodnienie i okłady. Tak jak wspomniano już, problem może również tkwić w złej diecie. Warto wszystkiego próbować.
A gdyby nic nie podziałało, znajdź klinikę, taką jak ta: https://plusmed.info.pl/odmladzanie-rozstepy-blizny-harmony-ipixel/ i zaprowadź tam siostrę. Usuną blizny po tradziku, które na pewno powstały , no i sam trądzik . Pod żadnym pozorem nie pozwalaj siostrze drapać tych zmian. Wtedy to dopiero będzie miała dziury w skórze...
Mam nadzieję, że pomogłam. Question
Powrót do góry
amalfi

PostWysłany: Sob Sie 12, 2017 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednia higiena to najlepszą broń na trądzik, żadne tabletki i kremy nie dadzą takiego efektu.
mironika

PostWysłany: Sob Sie 12, 2017 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi dermatolog zapisał jakiś żel do mycia twarzy do tego kupiłam sobie takie cążki do wągrów też przydatne.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sob Sie 12, 2017 15:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: