Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak oszczędzać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miona

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to regularne zapisywanie wydatków - to pomaga znaleźć miejsce na oszczędności Wink Poza tym za większość rzeczy, np. za telewizję płacę online https://www.mojeplatnosci.pl/nasze-uslugi/moje-rachunki/oplaty-za-telewizje Nie marnuję czasu na stanie w kolejkach, a to dla mnie spora oszczędność Wink I lepiej kontroluję swoje rachunki. Moim zdaniem to podstawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 27, 2018 08:31    Temat postu:

Powrót do góry
mama

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zalozyc sobie konto oszczednosciowe i odkładać systematycznie pieniądze. Wtedy nie ma problemy aby zaplanowac wieksze zakupy. Zakupy w sieci są teraz bardzo popularne. Wielkim plusem dla mnie jest to, że wysyłka jest pod same drzwi i wydaje mi sie ze jest taniej. Aktualnie poszukuję wygodnych damskich butów, takich na codzien. No i odkryłam tą stronkę https://butymodne.pl/damskie-inny-material-c531.f124.html Buty są swietne.
Powrót do góry
Jamesok

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczęłam zmuszać wszystkich współlokatorów w domu żeby oszczędzali wodę kiedy np myją zęby lub się myją czy piorą i gasili po sobie wszystkie elektryczności i powiem Wam że zawsze w taki sposób da się zaoszczędzić troszkę pieniążków.
Jacunia152

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was zadał sobie kiedyś pytanie jak oszczędzać w firmie? To pytanie szczególnie kieruję do osób, które prowadzą własną działalność. Ja ostatnio znalazłem dobry sposób na zaoszczędzenie dużych pieniędzy, a mianowicie postanowiłem zamienić biuro stacjonarne na biuro wirtualne. Skorzystałem z oferty http://ideaprestige.eu/. Moim zdaniem to jest świetne rozwiązanie szczególnie dla osób, które mają małe firmy Smile
Powrót do góry
zaraza

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zauważyłam spore oszczędności w domowym budżecie po tym, jak zmieniliśmy operatoa sieci komórkowej. Teraz przenieśliśmy numer do Otvarta i za najtańzy abonament płacimy jedynie 7,99 zł miesięcznie Smile Umowa bez określonego minimalnego czasu jej trwania, 300 MG w pakiecie. Sami przyznacie, że oferta ciekawa Smile
Powrót do góry
mileczka

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast pożyczki czy też kredytu warto zastanowić się nad opcją leasingową? Teraz można już prawie wszystko wzięć w leasing np ofertę na bardzo przyzwoitych warunkach oferuje firma https://kredytok.pl/leasingok/ leasing wg mnie jest dużo lepszą opcją na dzień dzisiejszy niż pożyczka.
Powrót do góry
marlena

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie może jakieś proste triki na oszczędzanie prądu? Mamy dość duże gospodarstwo domowe i przeliczając rachunki w skali roku, to wychodzi bardzo wysoka kwota. Sąsiedzi chwalą się, że wcale nie jest trudno zmniejszyć nawet o połowę zużycie energii elektrycznej i to w legalny sposób. Kupili takie urządzenie Tesla Saver Eco http://rabatowoblog.pl/tesla-saver-eco . Także je chyba kupię, bo nie chcę, aby moja rodzina funkcjonowała w ciemnościach z braku pieniędzy na prąd.
Powrót do góry
marceli

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprościej chyba zalożyć konto oszczędnościowe w banku.
Powrót do góry
Mariola4

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba być konsekwentnym Smile a jeśli nie to trzeba sobie kupić pancerną skarbonkę Smile
Powrót do góry
energetyczka

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem lubimy szukać nowoczesnych rozwiązań na oszczędzanie. Raz w tygodniu jeździmy na duże zakupy z których później korzystamy przez cały tydzień, nie dokupując dodatkowych rzeczy w drogich, osiedlowych sklepach. Ponadto, kilka miesięcy temu dostaliśmy dofinansowanie na instalację fotowoltaiczną i po jej założeniu znacznie zmniejszyły się nasze rachunki za prąd Smile
pesszaak

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o kontach oszczędnościowych? Ja właśnie się nad takim zastanawiam i szukam czegoś dla siebie wśród tych ofert https://kredytolog.com/osobiste-konto-oszczednosciowe.php . Którą z nich polecalibyście mi wybrać? A może pochwalicie się jakie konta oszczędnościowe wy macie?
Powrót do góry
jolka92

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przeważnie śledzę blogi modowe, ponieważ niektóre blogerki dzielą się swoimi kodami rabatowymi przy czym można trochę zaoszczędzić. Sama ostatnio przy większych zakupach spodni damskich na zoio zaoszczędziłam z kodem jednej z blogerek 10% więc warto śledzić takie blogi modowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Konikowa

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 06:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardziej niż na rachunkach, staram się oszczędzać na codziennych zakupach i to, co można kupić taniej, kupuje taniej. Ostatnio na przykład trafiłam na ciekawy artykuł na stronie http://strefafiltrow.pl/blog/oryginalne-czy-zamienniki-wklady-brita-maxtra na temat filtrów do wody. Zawsze kupowałam oryginalne wkłady do dzbanka filtrującego, bo myślałam, że lepiej oczyszczają one wodę, ale po lekturze tego wpisu przerzuciłam się na zamienniki, które mają takie samo działanie, a kosztują mniej Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lip 17, 2018 06:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: