Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak oszczędzać?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruptsa1986

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 12:07    Temat postu: Jak oszczędzać? Odpowiedz z cytatem

Macie jakieś sposoby na rządzenie domowym budżetem? W chwili obecnej moja sytuacja materialna wygląda dobrze, ale przeraża mnie że mimo wysokich przychodów, ja nie umiem oszczędzać. W ciągu miesiąca potrafię wydać np 6000 i nawet nie wiem na co, bo nic sobie z ubrań nie kupię, fryzjera nie odwiedzę, a u kosmetyczki zostawię 20 zł. Co robicie, aby mądrze gospodarować pieniędzmi?
Reklama

Wysłany: Pią Sty 20, 2017 12:07    Temat postu:

Powrót do góry
Sobi

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 04:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz się zgłosić o poradę do doradcy finansowego, który znajdzie skutecznie rozwiązanie na Twoje problemy. W sieci znajdziesz potrzebne podręczniki na ten temat. Powodzenia!
maciej.s

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

axapta to forma reklamy, dobra dla początkujących firm , warto inwestowac też w Internet. W koncu teraz to jest głównie źródło wiedzy.Profil działalności ma firma, bo jeśli chodzi o ludzi to tym bardziej polecam produkt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szyit

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na domowych oszczędnościach się nie znam, ale na firmowych owszem. Kluczem jest dobra księgowość, która pokaże gdzie są finansowe luki, dobrze mieć sprawdzoną platformę która analizuje jak ta https://wfirma.pl/?ref=e9485e0873fe1aea0464bfaf548b40a7 , dzięki takim działaniom jesteśmy w stanie zobaczyć gdzie bezsensownie wydajemy firmowe oszczędności. Myślę że można to przełożyć na domowy budżet.
Powrót do góry
Alina

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lokata oszczędnościowa i świnka skarbonka gdzie odkładam wszystkie drobne. A co myślicie o szybkich pożyczkach? Mogą podreperować budżet?
dianka

PostWysłany: Sob Mar 04, 2017 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaoszczędzić możesz też na płaconych co miesiąc rachunkach, chociażby za gaz. Zobacz na przykład na http://biznews.com.pl/informacjeprasowe/17869-zmiana-sprzedawcy-gazu-nie-taka-trudna-jak-myslales jaka prosta jest teraz procedura zmiany sprzedawcy gazu.
Powrót do góry
fokus

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też oszczędzać stosując nowoczesne rozwiązania np przy ogrzewaniu domu. Jednym z nich są sterowniki http://sterownikitech.pl/sterownik-bezprzewodowy-do-kolta-wifi-pk,id395.html Można je montować przy kotłach gazowych lub elektrycznych. Zaletą jest możliwość regulacji temperatury przez komputer.
Powrót do góry
ewuqaz

PostWysłany: Nie Lip 16, 2017 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Oszczędzanie wody moim zdaniem jest naprawdę fajnym pomysłem, ale zawsze można tez pomyśleć o innych formach odkładania środków na przyszłość. Jednym z najlepszych jest lokata bankowa. Jeśli ktoś jeszcze jej nie ma i nie wie co wybrać poleca: http://lokatowy.pl/
Powrót do góry
jacekads

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy osoby indywidualne i firmy, które chcą zmienić sprzedawcę energii Serwis EnergiaDirect.pl to w pełni niezależna porównywarka cen prądu. Wystarczy podać kod pocztowy swojej miejscowości oraz uzupełnić dane na temat miesięcznego zużycia energii. System dopasuje do regionu dostawcy i sprzedawcy energii, wykona obliczenia i wyświetli listę innych sprzedawców wraz z kosztami zakupu prądu w skali roku. W wynikach porównania znajdą się również najkorzystniejsze taryfy oraz informacje o poziomie ryzyka zmian cen.
atkajon

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam lokatę na dość dobrych warunkach i polecam ją!
Powrót do góry
lolitqa

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja staram się po prostu regularnie odkładać pieniądze z wypłaty do skarbonki, wypłacam z banku po 200 zł i odkładam
wer11

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oszczędzanie przy dzisiejszych cenach zahacza o prawdziwy ascetyzm. Naprawdę jest to sztuka dzisiaj.
Falkor

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wodę oszczędzam dzięki wykorzystaniu perlatorów, a podczas codziennych zakupów zbieram paragony i śledzę, które produkty lub usługi najbardziej obciążają budżet domowy. Mając tę wiedzę, staram się znaleźć sklep, w którym kupię na przykład tańszą żywność, a jeśli mogę to rezygnuję z zakupu danego produktu, jeśli jego cena jest wysoka i nie jestem w stanie znaleźć miejsca, w którym będzie lepsza cena. Pozdrawiam.
tomi

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupy do domu te codzienne jak i te robione raz na jakiś czas staram się robić z planem. Korzystam z gazetek promocyjnych, czytam je regularnie i wyłapuje najlepsze okazje - sporo można zaoszczędzić kupując artykuły szkolne w sklepach Pepco
Powrót do góry
yana

PostWysłany: Wto Sie 15, 2017 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och, kochana, gdybym znała te sposoby to nie było by mnie w tym miejscu, gdzie jestem teraz Wink
Reklama

Wysłany: Wto Sie 15, 2017 11:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: