Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowoczesna kuchnia
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruptsa1986

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 12:06    Temat postu: Nowoczesna kuchnia Odpowiedz z cytatem

Remontuję kuchnię i szukam jakiś fajnych i tanich mebli. Chcę zrobić kuchnię w nowoczesnym stylu. Znacie jakieś fajny sklepy meblowe? Gdzie Wy się urządzałyście?
Reklama

Wysłany: Pią Sty 20, 2017 12:06    Temat postu:

Powrót do góry
Scottt

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj znajdziecie ciekawe nowoczesne rozwiązania https://www.krzesloteka.pl/kategoria-produktu/hokery-krzesla-barowe/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kablinka

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2017 01:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro planujesz mieć nowoczesną kuchnię, to warto to przeczytać http://deko-rady.pl/kuchnia/perfekcyjna-kuchnia-plyta-indukcyjna-gazowa_11304 Płyty indukcyjne to obecnie już standardowe wyposażenie. W moim otoczeniu królują płyty grzewcze samsung i sama w domu mam taką płytę - polecam.
Powrót do góry
Wapik

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2017 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nowoczesnej kuchni nie powinno zabraknąć oryginalnych i przydatnych gadżetów. Ja mam kilka takich gadżetów i świetnie się sprawdzają. Warto je kupować by zaoszczędzić troszkę czasu. Jeśli nie wiesz gdzie je kupić to ja polecam Ci zajrzeć do nich https://mykitchen.pl/gadzety-do-kuchni bo mają spory wybór i dość dobre ceny Smile
Powrót do góry
Simona

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2017 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie podstawą nowoczesnej kuchni są nie tylko meble na wymiar, ale również fajny i niebanalny stół. Ciekawe produkty tego rodzaju możemy znaleźć w sklepie Edinos , przy czym mamy tutaj do wyboru wiele ciekawych modeli, które na pewno świetnie sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w restauracji. Przy czym jeżeli postaramy się o dobór wygodnych krzeseł oraz niebanalne dodatki, nasza kuchnia będzie się świetnie prezentowałaSmile
Powrót do góry
wareg

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nowoczesnej kuchni warto stawiać na nowoczesne rozwiązania. Ja na przykład u siebie zamiast rolet czy też żaluzji postanowiłem na okna założyć folie okienne. Takie dekoracyjne folie okienne to świetne rozwiązanie moim zdaniem i jeśli chodzi o czystość, a także o wygląd samego pomieszczenia. Jeśli też jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem to polecam zajrzeć tutaj i dowiedzieć się czegoś więcej o filiach i ich rodzajach oraz zastosowaniach!
Powrót do góry
fokus

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może poza meblami potrzebujesz ładnego zlewozmywaka? Zobacz na tę propozycję http://www.pekado.pl/laveo-zlewozmywak-madagaskar-sgqg-711t-bateria-kasja,id20774.html Masz od razu cały zestaw z syfonem i baterią. Do tego promocyjna cena i gwarancja na 10 lat.
Powrót do góry
edyta126p

PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładny solidny stół, wygodne krzesła i meble na wymiar pod zabudowę. To przepis na komfortową i funkcjonalna kuchnię. Ja na przykład uwielbiam gładkie błyszczące fronty oraz praktyczne półki. Dużo inspiracji możesz zaczerpnąć z galerii z serwisu Max Kuchnie https://www.maxkuchnie.pl/ . Są tam przykładowe aranżacje, fajne artykuły oraz opinie. Warto sobie poczytać i pooglądać. Odnośnie samych dodatków to ja bym uważała. Czasami można niepotrzebnie zagracić sobie kuchnię, ale ot też kwestia gustu – jestem minimalistką.
Powrót do góry
michald

PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam też zadbać o stylowe dekoracje takie jak roślinność, albumy na zdjęcia czy ramki, a także obrazy. W kuchni delektujemy się posiłkami. Warto, by była dość skromna, by skupić się na jedzeniu, ale z drugiej strony, kuchnia powinna cieszyć nasze oko i zapewniać komfort spożywania posiłków.

Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Scottt

PostWysłany: Wto Maj 09, 2017 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nic zerknij na ofertę tego sklepu
http://www.torusmeble.pl/meble-kuchenne-na-wymiar
Masz gwarancję nowoczesnego desingu
Powrót do góry
Karmen

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam nowoczesne kuchnie połączone z kolorami Smile Teraz taki nowoczesny i piękny miętowy chlebak mi się spodobał / .Mam jasną przestronną kuchnie,dlatego idealnie ten kolor się w nią wkomponuje.

Ostatnio zmieniony przez Karmen dnia Pią Cze 09, 2017 08:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
monteo

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A żeby żyło się lepiej, warto najpierw docieplić dom Smile Wówczas ciepło tak nie ucieka, no i nie robi się grzyb, o co w kuchni nietrudno. Docieplenie budynku to nie taka droga sprawa, zobaczcie sami: docieplajdom.pl/pol_m_Styropian_Styropian-fasadowy-2193.html
Powrót do góry
zazulka

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wszystko co poleciliście! Smile Będę miał w czym wybierać bo niedługo również będę zaczynał urządzać swoje mieszkanie Smile
mania

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim największym marzeniem co do mojego domu jest przerobienie kuchni w stylu skandynawskim. Co prawda trochę by się to nie zgrywało z resztą domu, ale od czegoś w końcu trzeba zacząć.
Alla32

PostWysłany: Nie Lip 30, 2017 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie nowoczesna kuchnia to przede wszystkim świetnie zaaranżowana przestrzeń, w której nie brakuje ani idealnie dopasowanych mebli, ani też dodatków. Póki co sama jestem na etapie urządzania tej części domu i szukam w sieci inspiracji w tym zakresie. Jakiś czas temu natrafiłam na świetny artykuł na blogu Decorto https://www.decorto.pl/blog/6-sposobow-na-urzadzenie-funkcjonalnej-kuchni/ , dotyczący urządzania funkcjonalnej kuchni i powiem Wam szczerze, że na pewno wprowadzę w życie zawarte w nim porady:).
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lip 30, 2017 11:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: