Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak oczyścić organizm?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saccobb1975

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 00:35    Temat postu: Jak oczyścić organizm? Odpowiedz z cytatem

Nie będę się rozpisywać i wnikać w szczegóły.Zadam po prostu pytanie: jaką dietę stosować,alby oczyścić organizm (przede wszystkim jelita) z wszystkich szkodliwych toksyn? Chciałabym też ,aby dieta ta pozwoliła utracić kilka kg wink. A!I wszystko poza dietą Kopenhaską (kiedyś jej próbowałam). Z góry dziękuję wink.
Reklama

Wysłany: Sro Sty 04, 2017 00:35    Temat postu:

Powrót do góry
lej mońka

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to najważniejsze jest jedzenie o w miarę regularnych porach dnia, a nawet w ściśle określonych godzinach. Nie polecę konkretnej diety, ale ja lubię kuchnię śródziemnomorską i najwięcej w moim menu takich potraw. Generalnie królują warzywa i owoce oraz dużo wody mineralnej na co dzień. Dużą wagę przywiązuje też do regularnego ruchu, to bardzo ważne, mam wrażenie, że bez tego ciężko schudnąć "na stałe". Staram się ćwiczyć 4 razy w tygodniu. No i staram się pracować nad dobrym samopoczuciem ogólnym. Co mi poprawia nastrój? Spacer po lesie, spokojna muzyka, zabawa z psem. W sieci znaleźć można zaś duzo więcej "patentów" choćby tutaj -> https://zdrowie.enel.pl/artykul/dreczy-cie-zle-samopoczucie-poznaj-10-sposobow-na-szybka-poprawe-samopoczucia Warto po nie sięgnąć, bo nastawienie do życia to bardzo ważna kwestia nie tylko jeśli chodzi o zmianę dotychczasowych nawyków, ale też jeśli idzie o całokształt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omnibus

PostWysłany: Czw Lut 23, 2017 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem, że przy oczyszczaniu organizmu warto stosować chlorellę. Ta zielona alga
oczyszcza układ trawienny, zwłaszcza jelito grube i pozwala wyeliminować z organizmu toksyny, metale ciężkie ( kadm z papierosów, rtęć i pallad z plomb dentystycznych, ołów ze środowiska), chemikalia etc. Wybierz tylko wariant ekologiczny, pochodzący z kontrolowanych upraw. Tutaj zamówisz: http://biowitalni.pl/89-chlorella
Powrót do góry
dera

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najłatwiej to chyba za pomocą dicopegu 10g. Ma on osmotyczne działanie przeczyszczające, nie wpływa w ogóle na organizm, tylko opuszcza go w niezmienionej formie
Powrót do góry
Wiolka123

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej też kłaść się tak, żeby przesypiać 8 h. Poza tym sen najzdrowszy dla organizmu jest od 22 do 1 w nocy. Ja sobie robię przestoje w jedzeniu 16 h, zeby zoladek miał czas strawic wszystko. nie jest to trudne wystarczy zjesc ostatni raz o 18 a pozniej o 10. Duzo wody. Chociaz z toksyn nie da się tak super oczyscic bo one są we WSZYSTKIM
jesli chodzi o warzywa i owoce to myje je woda z octem a pozniej dopiero wodą biezącą
Powrót do góry
hotornot

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze oczyszczenie to lekkostrawna dieta I duzo ruchu,wszystko co negatywne nas opuści Smile z doswiadczenia wiem ze to najlepsza droga choc nie zawsze byłam taka mądra,kiedys opychałam się błonnikiem I nie popijałam woda bo myslałam ze co to za sens skoro od wody on sie wypłucze,skonczyło sie to zaparciami I kuracją dicopeg 10g,na szczescie szybko I bezboleśnie pozbyłam się tego problem ale mam nauczke na przyszłosc
Powrót do góry
jinqa21

PostWysłany: Pon Cze 05, 2017 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raz w miesiącu robię sobie głodówkę i piję tylko samą wodę przez 3 dni.
rujasa

PostWysłany: Pon Cze 05, 2017 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sa takie plastry na stopy Smile
pilateska

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobrym sposobem na oczyszczenie organizmu jest korzystanie z herbatek w stylu zielona albo ziołowa, bardzo dobrze działają
Powrót do góry
prostolinijna

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 19:09    Temat postu: Detoks Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że organizm bardzo dobrze detoksykuje borówka amerykańska, uprawiana przez takie wielkie plantacje jak na przykład http://www.borowki.info.pl/ . Owoc ten zawiera dużo witamin, w tym C, A i E, a także pomaga zachować zdrowe oczy. Z tego co wiem, połączona trawą cytrynową i wodą, pita codziennie, wspomaga oczyszczanie organizmu właśnie Wink
Powrót do góry
Karyna55

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby organizm nie był zanieczyszczony trzeba po prostu bardzo uważać na to co się spożywa. Przede wszystkim posiłki muszą być w pełni zbilansowane i bogate w składniki odżywcze. Do diety należy włączyć dużo owoców i warzyw. Można samodzielnie przygotowywać posiłki, albo zlecić to profesjonalistom - https://masterdieta.pl/. Dzięki temu organizm będzie lżejszy i nie będą się w nim odkładały toksyny.
Powrót do góry
Wojta

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie takie akcje nie maja sensu w momencie kiedy stosujemy zdrowa i zbilansowana diete Smile sam staram sie uwazac na to, co jem. Teraz wiem tez juz jak omijac słodycze na diecie i teraz to juz w ogole smigam po calosci Very Happy
Powrót do góry
marek528

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiłki odpowiednio zbilansowane to podstawa, ruch do tego też wskazany. Warto się także wspomagać odpowiednimi suplementami, ale to już temat na szerszą dyskusję. Zerknijcie sobie na dietę Dr Dąbrowskiej: https://www.smacznie.pl/dieta-dr-dabrowskiej/ jest właśnie nastawiona w dużej mierze na oczyszczanie organizmu.
Syllwi

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym celu stosuję 10 dniową dietę owocowo-warzywną. Ubywa ze 4 kilo w tym czasie i oczyszcza się organizm, poprawia cera i w ogóle wraca energia do życia Smile Polecam każdemu.
Można jeść do oporu ale ciężko jest wytrzymać bez pieczywa, mięsa itp
Powrót do góry
lukaszbrawanski

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczyszczanie organizmu jest samoczynne. Uważam, że najważniejsze to zadbać o te organy, które z natury mają za zadanie oczyszczać organizm z toksyn. Są to na przykład nerki, wątroba i skóra.
Reklama

Wysłany: Sro Sty 31, 2018 20:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: