Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ślub - przygotowania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tania008

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsza chyba sprawa jest zarezerwowanie sali weselnej. My trochę szukalismy ale znalezlismy idealna. Kameliowy Zakatek http://www.kameliowy.pl/. Duża sala mnóstwo miejsca do tańca a że mieliśmy troche gości to było to bardzo ważne. Większość gości była przyjezdna i zakwaterowaliśmy ich w hotelu obok gdyz była taka możliwość. Poza tym zaraz w dniu zamawiania polecono nam tam na miejscu fotografa i zespół co było bardzo fajnym udogodnieniem bo nie musieliśmy juz zastanawiac się kogo wziąc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lis 03, 2018 10:59    Temat postu:

Powrót do góry
aalaa

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla panny młodej najważniejsza jest suknia, makijaż i fryzura Smile W tym najważniejszym dniu musi wyglądać przepięknie Smile Ja parę dni przed ślubem oddałam się w ręce fantastycznych kosmetyczek z salonu Coco-Time jest on we Wrocławiu. Depilacja, maseczki, paznokcie wszystko robiłam tam. Atmosfera jest tam bardzo fajna, cała załoga uśmiechnięta, a ich praca bardzo profesjonalna. Dzięki nim na ślubie czułam się pięknie i wyjątkowo. Polecam bardzo ten salon !
Powrót do góry
AnnaMarie711

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie powinniście zacząć od sali weselnej i równocześnie załatwiać sprawy z kościołem, jeśli oczywiście macie w planach ślub kościelny. Tak samo powinniście się zainteresować DJem i fotografem. Co do tego ostatniego to mogę polecić firmę http://www.miloscwobrazie.pl Jest to fotograf ze Śląska ale pewnie w okolicach też może dla was zrobić reportaż slubny
Powrót do góry
riki

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie sala jest najważniejsza. Na nią trzeba czekać minimum 2 lata. Później zajmiecie się resztą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pesszaak

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 07:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o przygotowania do ślubu i wesela, moim zdaniem trzeba zatrudnić jak najlepszego fotografa. Jeśli chodzi o Kraków, uważam, że ten http://gorscy-fotografia.pl/ jest jednym z lepszych wyborów. Polecam wam sprawdzić jego portfolio - będziecie zachwyceni!
Powrót do góry
miloszrtv

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atmosfera jest tam bardzo fajna, cała załoga uśmiechnięta, a ich praca bardzo profesjonalna. Dzięki nim na ślubie czułam się pięknie i wyjątkowo. Polecam bardzo ten salon !
Muminkowa

PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem czy to zbedna otoczka? W końcu wesele ma sie raz w życiu Smile Ja zawsze chcialam białej sukni i wielkiego wesela na conajmniej 100 osób. Udało mi sie to marzenie spełnic. Mieliśmy piękną sale Biały Fortepian w woj. Wielkopolskim, duzo kwiatów, wspaniała muzyke i pyszne dania. Wybawiłam się jak nigdy w życiu i mam z tego piekną pamiątke
Powrót do góry
drackkoda

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno warto tez zwrócić uwagę na ozdoby. Myślę, że świetne będą girlandy na stół, świece, balony http://godanparty.pl warto też się zaopatrzyć w kubeczki jednorazowe i słomki do drinków Smile
Powrót do góry
wiki45

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

umiecie tanczyc?
Powrót do góry
kasiaa990

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślicie o ślubie i weselu w plenerze, to oczywiście jest taka możliwość, ale warto wybierać miejsca, które są w 100% na to przygotowane.

Ostatnio zmieniony przez kasiaa990 dnia Wto Sty 15, 2019 21:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
carolina91

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowując wesele warto zastanowić się nad transportem dla gości. U nas taka opcja będzie koniecznością podobnie jak pokoje w hotelu. Myślimy o wynajęciu busa 9-osobowego z http://busywynajem.eu/ Busy są nowe, świetnie wyposażone a cena wynajmuj jest bardzo ok.
Powrót do góry
aninka

PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawa to wybór sali weselnej, my kierowaliśmy się opiniami znajomych którzy polecili nam Salę Imprez Okolicznościowych w Zamościu. Dobra decyzja, ponieważ można było się ze wszystkim dogadać, żadnych problemów nie było. A już w tym wielkim dniu obsługa stanęła na wysokości zadania ogarniając bezproblemowo wszystkich 150 gości których mieliśmy. Szczerze mogę polecić
Powrót do góry
merri2

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, sala weselna to kluczowy element, ja również kierowałam się opiniami najbliższych znajomych które na całe szczęście okazały się bardzo pomocne. Jeżeli szukacie domu weselnego to zdecydowanie mogę polecić ten https://amarlis.pl . Wszystko było idealne a zabawa trwała do białego rana Very Happy
Powrót do góry
GrEgOrY

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najtrudniejszym przygotowaniem jest ogarnięcie dobrej sali
evka1122

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, sala weselna to ciężki orzech do zgryzienia. Ale suknia to też nie lada wyzwanie. Na całe szczęście znalazłam dobry salon sukni ślubnych który uszył dla mnie suknię o której marzyłam Very Happy
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sty 07, 2019 15:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13
Skocz do: