Forum FederaForum Strona Gwna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

lub - przygotowania
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Nastpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Chimer

Doczy: 30 Sty 2016

PostWysany: Pon Sie 20, 2018 07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No roboty przed weselem jest caa masa. Nam si udao trafi na wietn sal w Dbrowie Grniczej - Zajazd Kwadrat - nie do e w dniu wesela wszystko byo na tip top to jeszcze bardzo nam pomogli w organizacji Smile
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

Wysany: Pon Sie 20, 2018 07:46    Temat postu:

Powrt do gry
Imaria21

Doczy: 21 Cze 2017

PostWysany: Pon Sie 20, 2018 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizujc lub koniecznie pamitaj, aby zaopatrzy si w jakie buty na zmian, przykadowo baleriny. Ciko bdzie wytrzyma ca noc w eleganckim obuwiu, szczeglnie e produkowane obecnie buty damskie w tym stylu: https://factoryprice.pl/fao_m_Buty-10582.html nie s zbyt wygodne. Dlatego jeli szukacie czego, w czym bdziecie w stanie przetaczy ca noc, to polecam zajrze tu: https://shoessale.pl/jakie-baleriny-wybierac
Powrt do gry
elabarbara

Doczy: 21 Mar 2017

PostWysany: Pon Sie 20, 2018 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ju od jakiego czasu wyszukuj gdzie mona zorganizowa wesele. Udao mi si znale pikne miejsce http://www.trzyroze.pl/wesela ze wspania opraw i ludmi ktrzy znaj si na rzeczy. Chciaabym aby ten dzie by niezapomniany nie tylko dla mnie i mojego narzeczonego, ale take dla naszych goci. Mam nadzieje e wszystko bdzie idealnie dopracowane. I kady bdzie zadowolony z obsugi, miejsca itp.
Powrt do gry
jjusti18

Doczy: 30 Maj 2017

PostWysany: Wto Sie 21, 2018 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A korzystacie czasami z pomocy rnych poradnikw, artykuw? Ja przyznam si, e ju kilka przeczytaam i faktycznie mona tam znale mas przydatnych wskazwek. Zobaczcie przykadowo na ten artyku http://amarantkwiaty.pl/bukiet-slubny-z-eustomy/ moecie tutaj si dowiedzie, dlaczego warto wybra do swojego bukietu lubnego eustomy. Czym si te kwiaty charakteryzuj i jakie mona spotka ich kolory.
Powrt do gry
marlena

Doczy: 19 Lip 2017

PostWysany: Wto Sie 21, 2018 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamitam, jaki dla nas by to stres, gdy zaczlimy przygotowania do lubu i wesela. Dopiero bratowa mi podpowiedziaa o Hotelu Witek http://www.hotelwitek.pl/pl/weddings-events.html . Nie spodziewaam si, e tak profesjonalnie podejd do powierzonego im zadania. Personel zagwarantowa nam niepowtarzalny wystrj oraz atmosfer. Do tego stopnia, e nasza uroczysto bya niezwykle wyjtkowa.
Powrt do gry
kocik

Doczy: 21 Sie 2018

PostWysany: Wto Sie 21, 2018 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny- a gdzie kupujecie swoje suknie? Szyjecie je czy decydujecie si na gotowy wzr?
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
jzefka

Doczy: 16 Kwi 2018

PostWysany: Nie Sie 26, 2018 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak zastanawiacie sie gdzie urzdzi wasze wymarzone wesele to zajrzyjcie na stron https://rafael.com.pl/ gdzie zaoferuj nam pikn sale, wykwintne menu, profesjonalna obsuga i lata dowiadcze - ale to nie wszystko, co czeka na Was, bo bdzie mona si take przenie do piknego ogrodu, ktry jest umieszczony tu obok
Powrt do gry
drackkoda

Doczy: 27 Sty 2017

PostWysany: Pon Sie 27, 2018 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio mojej przyjacice kupiam pikne kolczyki lubne z cyrkoniami https://wkruk.pl/bizuteria/slubna powiedziaa,e chce tylko kolczyki do sukienki mie na swoje wesele, wic wyrczyam j i sama jej kupiam takie, a wesele tuz, tuz, bo ju za dwa tygodnie Smile
Powrt do gry
waterss

Doczy: 27 Sie 2018

PostWysany: Pon Sie 27, 2018 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przygotowania mog trwa nawet 3 lata
Powrt do gry
vandielol

Doczy: 26 Lip 2018

PostWysany: Sob Wrz 15, 2018 06:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Powrt do gry
kattaq12

Doczy: 16 Pa 2018

PostWysany: Sro Pa 17, 2018 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ju wszystko jest praktycznie na ukoczeniu, czekam na sukni lubn ale to jeszcze sporo czasu bo lub dopiero za 5 miesicy.
Powrt do gry
klarks

Doczy: 17 Pa 2018

PostWysany: Sro Pa 17, 2018 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale suknia jest ju zamwiona? Skd bdziesz miaa sukni?
Powrt do gry
melodyjka

Doczy: 20 Pa 2018

PostWysany: Sro Pa 24, 2018 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny, jesli szukacie miejsca na zorganizowanie imprezy weselnej to ja moge polecic Parisel Palace w ukowie. milam ta przyjemnosc bawic sie tam jako gosc miesiac temu i uwierzcie mi....bylo bosko! w ogole to miejsce samo w sobie jest tak urokliwe, swietne wspomnienia.
Powrt do gry
Hilda18

Doczy: 24 Pa 2018

PostWysany: Czw Pa 25, 2018 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te mnie czeka lub i wesele, chyba ju szste w tym roku, jakie zatrzsienie mam normalnie, wszyscy si pobieraj w 2018 roku Smile Mam trzy sukienki na tak okazj, ale ju w tym roku wyeksploatowaam wszystkie i myl nad jak fajn sukni wieczorow. Macie co do polecenia?
Powrt do gry
milik

Doczy: 02 Lis 2018

PostWysany: Pi Lis 02, 2018 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiamy si nad kursem taca, bo taniec nie jest nasz mocn stron. Czy bylicie na kursie przed weselem?
Powrt do gry
Reklama

Wysany: Pi Lis 02, 2018 11:24    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Nastpny
Strona 11 z 16
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

FederaForum  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!