Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ślub - przygotowania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aswad

PostWysłany: Sob Paź 22, 2016 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny moja koleżanka ma fajną firmę, organizuje wesela i pomaga dosłownie we wszystkim, jeśli byłybyście zainteresowane to zapraszam do przeczytania o usłudze - planowanie ślubów poznań buziaki!! Smile
Reklama

Wysłany: Sob Paź 22, 2016 15:23    Temat postu:

Powrót do góry
Mistrz67

PostWysłany: Sob Paź 22, 2016 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowania do ślubu są strasznie dużym przedsięwzięciem. Nie wiem czy jestem na to gotowa, raczej wolałabym tego uniknąć jak najdłużej się da.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mrzynka89

PostWysłany: Nie Paź 23, 2016 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tak samo, ciesze się,że nie biorę ślubu Smile
Powrót do góry
Borsik

PostWysłany: Nie Paź 23, 2016 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do ślubu sie przygotowywałam długo i dlatego prawie się na swój własny ślub spóźniłam... Najgorzej...
Powrót do góry
Klara

PostWysłany: Czw Paź 27, 2016 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze miesiąc do ślubu a już się zaczynam stresować ;( boje się, że coś nie wypali, że makijaż mi się popsuje.. Niby to głupoty, ale wiadomo, że każda chce dobrze wypaść w ten dzień. A powiedzcie mi u ilu fryzjerów byłyście na fryzurze próbnej? Ja byłam już u dwóch i dalej nie jestem przekonana.. Jedna z nich, powiedziała mi, że muszę zadbać o włosy bo są poniszczone i kiepsko się układają. Znalazłam fajną stronkę z radami w tej kwestii http://www.rp.pl/Artykul-sponsorowany/160829858-Zdrowe-wlosy-dzieki-szamponom-regenerujacym.html#ap-1. Mam nadzieje, że miesiąc mi starczy na ich regenerację. Chciałabym bardzo taki przeplatany luźny warkocz i żeby ta fryzura była taka lekka Wink
Powrót do góry
paprelix

PostWysłany: Czw Paź 27, 2016 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdanie nie będzie ci żal jedynego dnia w twoim życiu - to taki piękny dzień.
Lionka

PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto przejść przez takie przygotowania w końcu taki dzień zdarza się raz w życiu Smile Jeśli nie wiesz jak się do tego zabrać i co ewentualnie wybrać polecam https://slubi.pl/blog/ bardzo fajne inspiracje i niedrogie rozwiązania. Nikt nie powiedział, ze musisz na ten dzień wydać nie wiadomo jaką kasę.
Powrót do góry
Tomasz

PostWysłany: Pon Lis 14, 2016 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami, że DJ to jest dobra opcja na wesele. Nie ma obciachu, jeśli wybierze się kogoś sprawdzonego, eleganckiego, obytego, wygadanego. To nie może być DJ cham i prostak. Bez przesady, nie chcemy się przecież najeść wstydu na własnej uroczystości. Dlatego trzeba sprawdzić najlepiej z tego co inni polecają i itp.
Karmen

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale fotografa mieć będziesz ? Moim zdaniem warto w niego zainwestować ponieważ po tak ważnym dniu zostaną Ci tylko zdjęcia do oglądania. Zobacz sobie tego fotografa w social media http://zatrzymacchwile.com/strefa/ , jest z każdym trendem na bieżąco. Piekne zdjęcia to jego broszka, jak już musisz to zrezygnuj z kosmetyczki ale fotografa musicie mieć.
Powrót do góry
dera

PostWysłany: Czw Gru 29, 2016 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej! a gdzie kupiliście swoje obrączki srebrne? my z narzeczonym obeszliśmy już większość stacjonarnych jubilerów, sprawdziliśmy też ofertę online i póki co W.Kruk najlepiej się prezentuje: http://wkruk.pl/obraczki . Zamawialiście może kiedyś biżuterię z salonu internetowego?
Powrót do góry
Scottt

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na powierzenie organizacji wesela hotelowi w którym wybrałam salę - http://windsorhotel.pl/organizacja-wesel
Powrót do góry
hydra

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak ogarnialiście florystę na weslee? sami czy ktoś wam pomagał? ja znalazłam ostatnio bardzo fajny artykuł o tym o czym należy pamiętać przy komponowaniu ślubej wiązanki, zobaczcie tu http://amarantkwiaty.pl/bukiety-i-wiazanki-slubne-jak-skomponowac/ tu jest napisane, że trzeba śledzić trendy, wiedziec mniej więcej jakie kwiaty lubimy, jakie kolory kwiatów będa nam pasowac no i jaki mamy budżet na taki bukiet Smile
Powrót do góry
cencel

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś jest tu z Warszawy, to polecam wam gorąco na Mokotowie jest restauracja Blue Cactus, świetne jedzenie weselne, klimat sali rewelacyjny,,mnie tam urzekła obsługa, profesjonalni ludzie. Wiecie uprzejmi, uśmiechnięci,byłem miło zaskoczony. Oprócz tego mają ogródek zamykany i miejsce do zabaw dla dzieci.
Powrót do góry
alejsza

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja Wam polecę świetne miejsce pod Warszawą na zorganizowanie wesela! tutaj możecie zobaczyć galerię http://www.villaestera.pl/galeria-obiekt.html świetna sala, ręcznie zdobione ściany, klimat niepowtarzalny... Nasi goście byli zachwyceni urokiem tego miejsca. Polecam Smile
Powrót do góry
Zafkiel

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podłączę się. Jeśli potrzebujecie samochody ślubne Opole - polecam TS-Olsok. Very Happy
Reklama

Wysłany: Czw Lut 02, 2017 11:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 3 z 16
Skocz do: