Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ślub - przygotowania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pietrek2

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2015 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub to jedyna taka okazja. Nie warto na nim oszczędzać.
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 06, 2015 20:05    Temat postu:

Powrót do góry
Kablinka

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2015 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie zamierzałam oszczędzać na swoim wyglądzie, dlatego nawet do fryzjera pojechałam do sąsiedniego miasta, zamiast wybrać zwykłą fryzjerkę w moim bloku. Zdecydowałam się na Salon Expert, który znalazłam tu http://lorealprofessionnel.pl/ Zobacz czy w Twojej okolicy też ich nie ma Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lakos

PostWysłany: Czw Paź 22, 2015 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jedną z ważniejszych rzeczy na ślubie to jedzenie. Warto mieć sprawdzoną firmę. u mnie dobrze wypadła http://www.kulinaria-cichoccy.pl/ Pyszne posiłki!
Powrót do góry
mipacz

PostWysłany: Sro Paź 28, 2015 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym potrzebna ci będzie ładna odzież damska Świetne fasony nie tylko płaszczy sukienek również mnóstwo innych ładnych rzeczy. Wygląd jest bardzo ważny na ślubie, ma się go raz w życiu!
Powrót do góry
słoneczna

PostWysłany: Nie Lis 22, 2015 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego kto jakimi funduszami dysponuje. Jeśli Para Młoda ma się zadłużać w banku tylko dlatego, żeby zrobić huczne duże wesele to nie lepiej zaprosić tylko najbliższych robiąc małe przyjęcie? Samochód zamiast wynajmować to można od znajomych pożyczyć. Zamiast dużej sali weselnej to wynająć mniejszą salę. Zawsze taniej. Nawet na manicure u kosmetyczki można zaoszczędzić kupując raz taki elektroniczny pilnik do paznokci scholl, który będzie służył bardzo długo. Ja już od jakiegoś czasu zrezygnowałam z robienia paznokci u kosmetyczki. Sama sobie piłuje pilnikiem szklanym ale jak zobaczyłam, na tym blogu, że są teraz takie fajne pilniki elektroniczne to sobie taki sprawię. Zaoszczędzi mi on sporo czasu.
Powrót do góry
dianka

PostWysłany: Sob Gru 05, 2015 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A napiszcie skąd zamawiałyście zaproszenia ślubne bo jestem akurat na etapie poszukiwań. Na Allegro nic ciekawego nie znalazłam, tutaj: ZaproszeniaSlubne.pl mam wstępnie upatrzone dwa wzory ale chętnie obejrzę jeszcze jakieś inne.
Powrót do góry
Ikolymia

PostWysłany: Sro Sty 13, 2016 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jeśli nie robisz wesela i bierzecie ślub ze świadkami, to i tak powinnaś wyglądać perfekcyjnie. W końcu to najważniejszy dzień w Twoim życiu. Dlatego ja już od dawna testuję te kosmetyki do makijażu http://www.vichy.pl/makijaz/produkty/pc130.aspx żeby na własnym ślubie wyglądać nienagannie.
Powrót do góry
ticklydeadas

PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a korzystaliście z firm do organizacji wesel, czy wszystko woleliście załatwiać na własną rękę?
dejo

PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze wolę wszystko zrobić tak, żeby było po mojej myśli i sama zajmuję się organizacją
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aninka

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze wesele odbędzie się w ogrodzie, który będzie dostosowany do takiej imprezy. W najbliższych tygodniach planujemy budowę oczka wodnego http://www.castorama.pl/produkty/ogrod/architektura-ogrodowa/oczko-wodne.html , później przyjdzie czas na namiot i resztę
Powrót do góry
antonix

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wesele jest cudowną imprezą ja nie żałuje że miałam mega fajne i wielkie wesele:)
Paulaks

PostWysłany: Sob Cze 11, 2016 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przygotowaniach nieodzownym pomocnikiem powinna być ta wyszukiwarka usług ślubnych https://slubi.pl Nie znam lepszego sposoby, by ułatwić sobie planowanie i znajdowanie tych wszystkich fotografów, sal, etc.
Powrót do góry
babciabogusia

PostWysłany: Czw Cze 23, 2016 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj wesele to skomplikowana sprawa, niby zabawa do białego rana, ale co się trzeba nalatać na załatwiać. Przede wszystkim potrzebujesz jakiejś sali, no chyba że planujesz ślub w lato to możesz pomyśleć o jakimś plenerze lub ogrodzie. Odradzałabym to jednak, bo nie jesteś w stanie przewidzieć pogody, a większość sal ma ogródki dookoła obiektów wiec zawsze można sobie wyjść. Potem katering - zazwyczaj jest już z salą- i wybór tortu weselnego (ja mogę ci serdecznie polecić http://asprod.com.pl/cukiernia/torty-weselne, mają naprawdę bardzo smaczne torty). Jeżeli chodzi o sukienkę makijaż i fryzurę to przede wszystkim zależy w jakim mieście mieszkasz. Ja mogę ci doradzić tyle, żebyś wybierając fryzjera i makijażyste zobaczyła ich portfolio, czy już coś takiego kiedyś robili, bo przecież nie chcesz wyrzucić pieniędzy w błoto;)
Powrót do góry
sylwekk85

PostWysłany: Pon Lip 11, 2016 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesele to świetna sprawa, lecz niestety każdy boi się przygotowań i tego czy impreza wypali na 100%. Sporą role odgrywa muzyka, czyli ważną decyzją jest to czy wybierzemy zespół weselny, czy DJ'a. My wybraliśmy drugą opcję i nie żałujemy! Smile
Vogaleba

PostWysłany: Pon Paź 03, 2016 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak będziecie zamawiać balony, to wybierzcie jakieś z ciekawym nadrukiem. Zwykłe, białe są ok, ale warto to jakoś urozmaicić Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Paź 03, 2016 12:02    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Strona 2 z 16
Skocz do: