Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Reklama własnego biznesu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wozniak

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcąc skutecznie zareklamować swoją firmę dobrze jest zainwestować w porządną stronę internetową i zdecydować się na jej pozycjonowanie. Na rynku nie brakuje firm, które specjalizują się w pracach mających za zadanie wznieść strony klientów na szczyt w wynikach wyszukiwania. Jedną z nich jest Fox Strategy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Lut 14, 2018 16:55    Temat postu:

Powrót do góry
carolina91

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najskuteczniejsza jest reklama w internecie ale warto też skorzystać z innych form. Możesz postawić m.in na gadżety reklamowe. Na https://www.diamond-druk.pl/druk-wizytowek możesz zamówić m.in wizytówki i ulotki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hydra

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w temacie skutecznej reklamy zainteresuj się linkami sponsorowanymi https://bizsol.pl/linki-sponsorowane czyli kampaniami Adwords. Jeśli masz nawet niewielki budżet to warto zapytać w bizsolu czy można coś z tym zrobić bo to nie jest reguła, że tylko z budżetami powyżej 1000 można coś robić Smile Warto próbować, serio! powodzenia w twoim biznesie.
Powrót do góry
PucybuT

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawym pomysłem na reklamę jest pozycjonowanie. Jakiś czas temu szukałem firmy, która zajmuje się pozycjonowaniem stron w niemieckim google i trafiłem na https://strony.de/promocja/pozycjonowanie-w-niemczech/. Oczywiście skorzystałem z ich pomocy i jestem bardzo zadowolony. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Na pewno skorzystam z ich pomocy jeszcze raz Smile
Powrót do góry
Mermagda0

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Propozycji reklamy jest całkiem sporo, macie bardzo duży wybór jeżeli chodzi o działania reklamowe. Nie jest jednak sztuką wydać sporo pieniędzy na marketing, sztuką jest zrobienie to z głową. Polecam pokazanie się na targach, może zorganizowanie jakiegoś wydarzenia w centrum handlowym? Przy organizacji takich rzeczy pomogą wam modelki https://papilioagency.com/modelki/wroclaw/ oraz ich profesjonalne i doświadczone hostessy reklamowe.
Powrót do góry
zaraza

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama w sieci jest ważna ale ja stawiam też na tradycyjne formy reklamy. Takie standardowe gadżety jak ulotki, kubki, długopisy to nadal ciekawa forma, kóra spotyka się z dobra opinią klientów. Ja jakiś czas temu zamawiałam gadżety reklamowe w drukarni AWIR. Fajny zespół zgranych ludzi, którzy mają głowy pełne ciekawych pomysłów. Świetna jakość produktów i dobre ceny.
Powrót do góry
bunia

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba samemu się reklamować. Teraz dobre efekty daje też taki rodzaj marketingu http://adnext.pl/baza-wiedzy/marketing-afiliacyjny/ Poprzez współpracę z dobrym partnerem można zyskiwać nowych klientów i rozwijać swoją firmę.
Powrót do góry
trobik

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej sprawdza się chyba reklama w social media
Powrót do góry
klosj

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ajk się sprawdza reklama seo w sieci?? na co najlepiej zwrócić uwagę i co się sprawdza teraz i działa najszybciej ?
Powrót do góry
Astan

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzę własną firmę i zastanawiam się nad reklamą i prowadzeniem kampanii w internecie. Spotkałem się z przypadkami, kiedy firmy nie posiadały własnych stron www tylko fanpage. Nawet zastanawiałem sie nad takim rozwiązaniem, jednak po przeczytaniu chociażby tego artykułu http://stronywww-24.pl/blog/fanpage-zamiast-strony-internetowej-to-nie-jest-dobry-pomysl okazało się, że to wcale nie jest takie dobre rozwiązanie, i stronę www jednak powinno się posiadać. Co wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
omnibus

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie to ważna rzecz, więc dobrze że chcesz zainwestować w takie nowoczesne rozwiązanie. Polecam kontakt z agencją https://www.premiumdigital.pl/ , którzy maja duże doświadczenie w tej dziedzinie. Np. za pakiet 1599 zł masz takie usługi jak m.in. pełny audyt i analiza strony, zaawansowana optymalizacja strony, 8 fraz kluczowych, 5 artykułów sponsorowanych w okresie trwania umowy, marketing szeptany (35 wpisów miesięcznie), zaawansowane budowanie zaplecza backlinków, mapy Google, dodanie do indeksu Google, integracja z Search Console. Uważam więc, że warto.
Powrót do góry
formula1

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tego typu pendrive skórzany? Ja jestem zdania, że jak najbardziej warto w takie coś zainwestować Smile
Fight120

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy to tworzenie stron www jest Waszym zdaniem warte uwagi?
martin81

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz pomocy w kwestii reklamowania i rozwoju swojej firmy to sprawdź tutaj Identyfikacja wizualna Poznań - http://emtigodesign.pl
Powrót do góry
exitogroup

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposobów na promocję jest mnóstwo. Od zlecenia tego firmie, która profesjonalnie się tym zajmie, przez współpracę z innymi blogerami po organizację różnych konkursów z nagrodami w formie gadżetów dla czytelników. Wszystko zależy od Twojego pomysłu i od tego, jakie fundusze chcesz na ten cel przeznaczyć.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 16, 2018 14:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: