Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najlepsza restauracja
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ols2

PostWysłany: Sro Lis 16, 2016 18:02    Temat postu: Najlepsza restauracja Odpowiedz z cytatem

Hej, niebawem z chłopakiem będziemy zwiedzać Wrocław restauracja mi się bardzo marzy dlatego chciałabym zapytać gdzie jest najlepsze jedzenie we Wrocławiu? Chodzi mi o kuchnię polską i włoską. Za innymi raczej nie przepadam. Smile
Interesują nas okolice centrum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 16, 2016 18:02    Temat postu:

Powrót do góry
Nelia

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli lubisz kuchnię włoską i polską, to koniecznie musisz odwiedzić Stare Metropolis w Toruniu. Jestem przekonana, że pokochasz tamtejsze dania. Przepyszne makarony, pizza z pieca czy też dania z grilla - wszystko palce lizać. Tutaj możesz sprawdzić resztę menu http://staremetropolis.pl/
Powrót do góry
solooz

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za propozycję i czekam na więcej jakiś ciekawych miejsc bo również niedługo będę we Wrocławiu Wink
grumek

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co myslicie o restauracjach amaro ?
Stocker

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie restauracji to mam taki mały dylemat w swojej staropolskiej. Planuje trochę urozmaicić wnętrze i chciałbym zakupić blaty do stolików. Co myślicie o taki pomyśle ? Chętnie wysłucham Waszych opinii i być może podrzucicie jakieś sprawdzone sklepy i firmy, które właśnie tym się zajmują Wink Z góry dzięki za wszelką pomoc z Waszej strony Wink
Powrót do góry
myszyn

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dobre restauracje to mam taką zasadę, że minimum raz w tygodniu do takiej chodzę. Ostatnio byłem na przykład w Estella i było bardzo smacznie. Uważam, że jedzenie to jedna z lepszych przyjemności jakich może doświadczać człowiek
Powrót do góry
PaniEra

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrocław to dość duże miasto dlatego też tak trudno jest znaleźć dobrą pizzere z szybką dostawą do domu. Razem ze znajomymi szukaliśmy dość długo. Po naszych poszukiwaniach udało nam się trafić na Party Pizza.Smaczna pizza i widać, że składników nie żałują.
Powrót do góry
Marzena81

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza moim zdaniem jest jednak pizza włoska. Wcale nie z dużą ilością składników, ale z ich dobrą jakością. Poza tym wtedy łatwiej poczuć smak poszczególnych składników. No i oczywiście cieniutkie ciasto.
drackkoda

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lubię sobie zrobić swoje jedzenie w domu. uwielbiam pizzę i nie wyobrażam sobie bez niej tygodnia. Najczesciej robię swoje ciasto, kupuje oliwki, kapary, salami i dodaję do niej moj ulubiony żółty ser Hochland http://kremowe.hochland.pl/ i się zajadam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bunia

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też często jemy w restauracjach. Także jeśli nie mamy czasu na gotowanie w domu to znajdujemy naszą restaurację tutaj http://glodny.pl/ i zamawiamy obiad do domu. To idealne rozwiązanie.
Powrót do góry
Agusiek55

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wam ale mi to najbardziej smakują domowe obiady. Ja może nie gotuje aż tak dobrze, ale jak idziemy w niedziele na obiad do teściowej to wszyscy aż się rozpływają z zachwytu. Koronnym daniem niedzielnym jest kurczak w całości. Nie wiem jak ona go robi. Zdradziła mi tylko, że przyprawia go gotową mieszanką od Knorra - przyprawa Złoty Kurczak. Jednak muszę dopytać jeszcze o szczegóły
Powrót do góry
Rekinnny

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsze są restauracje włoskie.
Powrót do góry
wozniak

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 00:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, ubóstwiam http://wroclaw.pizzerianocna.pl/#kontakt - to pizzeria, z fenomenalnymi sałatkami, pieczywem czosnkowym i oczywiście pizzą. Jadam w niej bardzo często, zazwyczaj zamawiam jedzenie na dowóz. Jej menu jest niezwykle obszerne. Mało tego, lokal jest czynny w godzinach, w których inne, podobne miejsca nie funkcjonują. Jak często Wam zdarza się zamawiać jedzenie na dowóz?
Powrót do góry
Dzennika5

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też fajnym miejscem jest Roots Bar http://therootsbar.com/index.html#section-location łatwo do niego w sumie też trafić. Jak będziecie w centrum Warszawy to kierujcie się na Teatr Narodowy. Tam w sumie praktycznie zaraz obok znajduje się ten lokal. A myślę, że warto odwiedzić go ze względu na bardzo fajny klimat. Zaserwują wam tam najlepsze chyba na świecie drinki i koktajle Very Happy
Powrót do góry
Wapik

PostWysłany: Czw Maj 03, 2018 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto zna fajne restauracje w warszawie ? Potrzebuje czego na prawdę mega! Z mega dobrym jedzeniem, najlepiej polska kuchnia, ładny wystrój i super obsługa. Co mi polecacie? To ma być na wyjątkową okazję.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Maj 03, 2018 11:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: