Forum FederaForum Strona Gwna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Jak schudn
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nastpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Zdrowie a antykoncepcja - prawdy i mity
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
MatiSiwka

Doczy: 17 Sie 2018

PostWysany: Pi Sie 17, 2018 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno trafiem na https://ulicaekologiczna.pl/kuchnia/aspartam-podejrzana-slodycz, gdzie przeczytaem, e przy odchudzaniu pomocny moe si okaza aspartam. Podobno w trakcie przyjmowania aspartamu ilo wchanianych kalorii zmniejszya si a o 10%! Smile
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

Wysany: Pi Sie 17, 2018 15:32    Temat postu:

Powrt do gry
opryszek

Doczy: 24 Sie 2018

PostWysany: Pi Sie 24, 2018 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie wiem Sad Ostatnio borykam si z problem nadwagi i nie mog zrzuci tych dodatkowych kilogramw - za duo si objadam na tle stresowym, za mao si ruszam.
wazaki80

Doczy: 17 Lip 2018

PostWysany: Pon Sie 27, 2018 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SPORTSpark to prawdopodobnie najfajniejsze miejsce w miecie na uprawianie sportw. Zwalcza cellulit- Sauna na podczerwie, powodujc https://www.sportspark.pl intensywne pocenie si i rozgrzewanie tkanek podskrnych, pozwala na pozbycie si tych niechcianych goci” z naszego organizmu.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
wazaki80

Doczy: 17 Lip 2018

PostWysany: Pon Sie 27, 2018 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz popracowa nad sylwetk i szukasz dobrej siowni w pobliu domu albo miejsca pracy? Sporo jest siowni osiedlowych - ale jak tam wyglda https://www.sportspark.pl opieka trenerska to nie wiem. Wiele siowni oferuje jedno wejcie na free wic najlepiej jak pochodzisz i bdziesz mia w czym wybiera.
Powrt do gry
ramon09

Doczy: 27 Sie 2018

PostWysany: Wto Sie 28, 2018 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedug mnie jest to zadanie dla specjalisty z tego obszaru. Mona dziki temu oszczdzi sobie naprawd wielu rnych trudnoci.
kabix179

Doczy: 24 Cze 2018

PostWysany: Sro Sie 29, 2018 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myl, e dobrym rozwizaniem bdzie konsultacja dietetyczna w centrum Revitum - Test Obcie Organizmu. Ja si tam leczyam i skutki s wietne. Polecam innym otyym dziewczynom. Skorzystajcie ze specjalisty a nie rbcie nic na wasn rek, bo moe si to le skoczy.
Powrt do gry
mama

Doczy: 30 Sie 2017

PostWysany: Czw Sie 30, 2018 06:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym sposobem s zdrowe posiki i aktywno fizyczna. Ja wybraam siownie, ktra zdecydowanie mi suzy, ale efekty s te widoczne co bardzo mnie cieszy. Trener poleci mi https://bodyshock.pro/product-pol-47-Sarm-Mk-30-caps.html rodek tworzy idealna rodowisko dla budowy mini i redukcji tuszczu, nawet w tym samym czasie. Jako jedna z nielicznych substancji posiada potwierdzon na ludziach skuteczno dziaania, zwikszenia masy mini oraz tkanki kostnej. Mam nadzieje, e efekty moich wicze beda jeszcze lepsze.
Powrt do gry
hikarik

Doczy: 10 Wrz 2018

PostWysany: Pon Wrz 10, 2018 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam totalnie posty wyej - mdre rzeczy!
wenus

Doczy: 10 Wrz 2018

PostWysany: Pon Wrz 10, 2018 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co jeli dieta i wiczenia nie pomagaj? Co zrobi w takim przypadku?
Powrt do gry
sabrinnka

Doczy: 09 Wrz 2018

PostWysany: Wto Wrz 11, 2018 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim przypadku trzeba skorzysta z porady dietetyka bo ewidentnie co jest nie tak. No, chyba, e kto oczekiwa spektakularnych wynikw i ich nie "wykrci". Wtedy to on musi zmieni nastawienie.
Powrt do gry
Marikka

Doczy: 11 Wrz 2018

PostWysany: Wto Wrz 11, 2018 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtedy trzeba wykona i i na badania, bo moe co by nie tak z Twoimi hormonami. Jest wiele moliwoci tak naprawd
Nelia

Doczy: 25 Mar 2016

PostWysany: Czw Wrz 13, 2018 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie pomylaam o siowni, szczeglnie e troszk mi si przytyo zaraz po tej ciy. Mylaam te nad maym rozruchem, wiecie miesic takiego fitnessu, co by od razu na sztangi nie wskoczy, to raczej by mi nie pomogo.
Znacie jakie sprawdzone miejsca? Moecie co poleci?
Powrt do gry
vandielol

Doczy: 26 Lip 2018

PostWysany: Sob Wrz 15, 2018 04:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Powrt do gry
Karmen

Doczy: 25 Mar 2016

PostWysany: Nie Wrz 16, 2018 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nelia napisa:
Tak sobie pomylaam o siowni, szczeglnie e troszk mi si przytyo zaraz po tej ciy. Mylaam te nad maym rozruchem, wiecie miesic takiego fitnessu, co by od razu na sztangi nie wskoczy, to raczej by mi nie pomogo.
Znacie jakie sprawdzone miejsca? Moecie co poleci?

A gdzie ju bya, czy w ogle trenowaa co? To te jest wane, poniewa na pocztku drogi z siowni warto zakupi usug trenera personalnego.Taki trener pokieruje Ci dokadnie na kadym sprzcie. Oczywicie moesz wybra jakie zajcia pole dance, czy fitness http://www.fitmore.pl/ z tego co wiem to wanie tutaj s dostpne, mam nadziej, e cho troszk Ci pomogam!
Powrt do gry
Wapik

Doczy: 26 Sie 2016

PostWysany: Czw Wrz 20, 2018 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mylaa o liposukcji? To te sposb na to aby uzyska wymarzon sylwetk.
Jeeli nie wiesz gdzie szuka informacji na ten temat to najlepiej jest uywa wyszukiwania lokalnego na przykad liposukcja krakw
wtedy wywietl Ci si gabinety, ktre tak usug oferuj. Moesz te popyta na forach albo wrd osb, ktre taki zabieg ju miay.
Powrt do gry
Reklama

Wysany: Czw Wrz 20, 2018 13:46    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Zdrowie a antykoncepcja - prawdy i mity Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nastpny
Strona 7 z 8
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

FederaForum  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!