Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak schudnąć
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Zdrowie a antykoncepcja - prawdy i mity
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Psycholek

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się całkowicie z przedmówcą. Nic dodać i nic ująć.
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 20, 2018 16:24    Temat postu:

Powrót do góry
forint

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczęłabym od powolnych, ale konkretnych zmian żywieniowych oraz od łagodnych odmian aktywności. U mnie zaczęło się od rezygnacji z fast foodów oraz częstszego chodzenia (a miałam tendencję wszędzie podjeżdżać tramwajami, ewentualnie samochodem, nawet jak było blisko). Poczekać kilka tygodni, aż organizm się przyzwyczai, a potem wprowadzać kolejne, nieco większe zmiany. Organizm w tym przypadku potrzebuje czasu, by się przystosować i musimy mu to zapewnić. Wtedy efekt jojo będzie niemożliwy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę na siłownię , biegam, jeżdżę na rowerze. Poszukuje właśnie teraz saszetki na biodro, aby mieć gdzie dokumenty, telefon, klucze schować. Widziałam fajne na; https://sportowysklep.com/206-saszetki . Co o nich sądzicie?
Powrót do góry
aleks2017

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co sadzicie o tym https://all-med.pl/gabinety/gastrologia/ gastrologu w Lodzi? Warto?
Powrót do góry
pesszaak

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tego co się orientuję bardzo dobre efekty przynosi na przykład zastosowanie diety ketogenicznej. Sporo na ten temat, jak i sama diete możecie uzyskać na przykład na tej stronie https://dawidwozniakowski.pl/ . Oczywiście moim zdaniem każdą diete należy także wspomagać odpowiednimi treningami, najlepiej pod okiem doświadczonego trenera personalnego
Powrót do góry
Jacus987

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniej jeść.
Bertrand55

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie dbać o zdrowie w naturalny sposób to zajrzyjcie na stronę https://duocollagen.pl/kolagen-na-stawy tutaj znajdziecie opis składu i własności kolagenu. Pomaga na stawy czy na skórę, zapewnia sprężystość i elastyczność. Więcej poczytacie na stronie polecam serdecznie zajrzeć.
Powrót do góry
Nelia

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karmen napisał:
Nelia napisał:
Tak sobie pomyślałam o siłowni, szczególnie że troszkę mi się przytyło zaraz po tej ciąży. Myślałam też nad małym rozruchem, wiecie miesiąc takiego fitnessu, co by od razu na sztangi nie wskoczyć, to raczej by mi nie pomogło.
Znacie jakieś sprawdzone miejsca? Możecie coś polecić?

A gdzie już byłaś, czy w ogóle trenowałaś coś? To też jest ważne, ponieważ na początku drogi z siłownią warto zakupić usługę trenera personalnego.Taki trener pokieruje Cię dokładnie na każdym sprzęcie. Oczywiście możesz wybrać jakieś zajęcia pole dance, czy fitness http://www.fitmore.pl/ z tego co wiem to właśnie tutaj są dostępne, mam nadzieję, że choć troszkę Ci pomogłam!

Tak bardzo pomogłaś! Nie trenowała, nic, dlatego właśnie chyba najpierw porozmawiam z trenerem personalnym. Widziałam, że w fitmore taka usługa jest dostępna, więc akurat to miejsce wyjątkowo wezmę pod uwagę.

Dziękuję za podpowiedz, jestem Ci bardzo wdzięczna, mam nadzieję, że szybko pochwalę się efektami.
Powrót do góry
fiona45

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do schudnięcia daleka droga. Samo jedzenie nic nie da, lecz ruch daje najwięcej. Ja często biegam, Jak będziesz o tym myśleć to mogą Ci się przydać na pewno saszetki na biodro takie jak tutaj: https://sportowysklep.com/206-saszetki . Zerknij bo warto , wiele produktów dla sportu.
Powrót do góry
wojtek1kol

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cwiczenia i dieta normalna
Powrót do góry
Karolinad59

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzednikami, również uważam, że najlepiej udać się do dietetyka. Taka profesjonalna porada może pomóc nam w odpowiedniej diecie, żebyśmy nie popełniali błędów.
prostolinijna

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 09:11    Temat postu: Detoks początkiem odchudzania. Odpowiedz z cytatem

No niestety, odchudzanie to jedna z najtrudniejszych dróg i zadań, jakie można przed sobą postawić. Ja niestety już kilka razy próbowałam i nie podołałam. Kończyło się zwykle złamaniem się po około dwóch tygodniach. Jednak nie poddaję się, muszę schudnąć choćby kilka kilogramów, bo naprawdę źle się czuję . Rozważam wczasy oczyszczające nad morzem http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/program-detoks-dr-jentschury-oczyszczanie-droga-zdrowia w Primaverze , dlatego że tam skupiają się nie tylko na diecie warzywnej, ale także i na ćwiczeniach, czy zabiegach oczyszczających. Może to zaczęłoby moją wędrówkę ku lepszemu jutru.
Powrót do góry
wandzia_28

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepiej załatwić sobie osobistego trenera albo motywować się do pracy nad sobą wspólnie z koleżanką.
sammlor

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam zbytnio doświadczenia w tym zakresie. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.
Scottt

PostWysłany: Sob Paź 13, 2018 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postawcie na gabinet psychologiczno dietetyczny w Katowicach
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Paź 13, 2018 13:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Zdrowie a antykoncepcja - prawdy i mity Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9
Skocz do: