Forum FederaForum Strona Gwna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Botox, dla kogo?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
MatiSiwka

Doczy: 17 Sie 2018

PostWysany: Pi Sie 17, 2018 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zgadzam si w stu procentach z moim przedmwc Smile
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

Wysany: Pi Sie 17, 2018 15:30    Temat postu:

Powrt do gry
olena

Doczy: 26 Cze 2018

PostWysany: Nie Sie 19, 2018 14:27    Temat postu: powikszanie ust kwasem hialuronowym warszawa Odpowiedz z cytatem

Powikszanie ust kwasem hialuronowym w Warszawie jest ju na porzdku dziennym;) Z reszt, jak kto ma obawy to wystarczy poczyta na: https://www.loveskinclinic.pl/kwas-hialuronowy/ jak to dokadnie wyglda. Poza tym trzeba pamita eby nie przesadzi. Powikszanie ust kwasem hialuronowym w Warszawie to moim zdaniem super rozwizanie!
Powrt do gry
perlitte

Doczy: 27 Sie 2018

PostWysany: Czw Sie 30, 2018 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadzwo w tej kwestii do beauty4ever.pl i si dorad Smile Na pewno bd w stanie Ci pomc Smile
martynix

Doczy: 09 Cze 2018

PostWysany: Wto Wrz 04, 2018 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serio? Botox to dla mnie byaby jaka ostateczno. W dobie tylu rnych kosmetykw optycznie zwikszajcych usta to moim zdaniem niepotrzebna fanaberia, ale nie chce te ocenia bo kady ma prawo robi to co chce Razz. Ja jednak zostaje przy swoim balsamie do ust sweet candy od Bielendy
Powrt do gry
Marzena81

Doczy: 07 Lis 2017

PostWysany: Sro Wrz 05, 2018 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zrobiy si szybko zmarszczki. Mam to po mamie. Poszam na zabieg tutaj http://wroclaw-dentysta.com.pl/botox-wroclaw/. Dziki temu przestaam si wstydzi swojego wygldu i w kocu pozbyam si kompleksw.
Powrt do gry
vandielol

Doczy: 26 Lip 2018

PostWysany: Sob Wrz 15, 2018 03:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Powrt do gry
omnibus

Doczy: 17 Pa 2016

PostWysany: Wto Lis 06, 2018 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Botoks jest dobr metod usuwania zmarszczek, a efekt utrzymuje si jakie 4 - 5 miesicy. Moja koleanka z pracy stosuje na poprzeczne bruzdy na czole i efekt jest na prawd wietny. I raczej nie jest bolesny wic uwaa si go za zabieg ekspresowy. Cena zaley od iloci preparatu, jaki zostanie wstrzyknity. W Krakowie odsyam na botoks do polecanego mi gabinetu http://jadoreinstytut.com/botoxazzalure . Peen profesjonalizm.
Powrt do gry
emy

Doczy: 19 Lis 2017

PostWysany: Pi Lis 09, 2018 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, te tak myl, to dobra metoda ale ja na przykad miaam opory przed wstrzykiwaniem botoksu, wiem e to irracjonalne ale po prostu boj si igie i takich zabiegw. Poszam do kliniki https://artederm.pl/ i tam dr Ciemerych zaproponowaa mi zabieg ktry daje takie same efekty ale bez wstrzykiwania czegokolwiek do skry, nazywa si neddle shaping i bardzo go polecam Smile
Powrt do gry
Kacper13

Doczy: 22 Lis 2018

PostWysany: Pi Gru 07, 2018 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem botox jest dla kadego, kto tego chce. Oczywicie s ludzie, ktrzy po prostu nie mog (uczulenia) . Osoba, ktra chce podda si takiemu zabiegowi , najlepiej wie czy moe i czy na pewno chce. W klinice Novoderm zobaczycie, e to nic zego i bdziecie zadowoleni tak jak ja i moja najlepsza przyjacika.
Powrt do gry
gliks

Doczy: 11 Gru 2018

PostWysany: Wto Gru 11, 2018 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla kadego. Botox to fajna sprawa, jednak nie naley z nim przesadza. Wszystko naley stosowa w granicach rozsdku.
Sajaa

Doczy: 18 Gru 2018

PostWysany: Wto Gru 18, 2018 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wanie botoks nie jest dla kadego. Jeli kto ma zesp przewodnictwa nerwowo-miniowego albo ma nadwraliwo na niektre skadniki to nie powinien korzysta z takich zabiegw. Wystarczy sobie poczytac na https://www.dermo-estetic.pl/pagesView,59,botoks,PL. Zawsze trzeba si skonsultowa najpierw ze specjalist
Powrt do gry
Muminkowa

Doczy: 13 Pa 2017

PostWysany: Sob Gru 22, 2018 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslalam kiedys o powiekszeniu ust za pomoc botoksu, jednak po przeanalizowaniu za i przeciw zmienilam zdanie i umowilam sie na makijaz permanentny

Ostatnio zmieniony przez Muminkowa dnia Sob Lut 23, 2019 15:13, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Joanna21

Doczy: 16 Maj 2017

PostWysany: Pon Gru 31, 2018 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem botoks to kiepski pomys, zdecydowanie lepiej postawi na wypenaicze z kwasem hialuronowym marki restylane. Kwasy s naturalne dla organizmu, botoks nie.
Powrt do gry
aalaa

Doczy: 01 Lip 2017

PostWysany: Wto Sty 15, 2019 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrt do gry
wozniak

Doczy: 06 Gru 2017

PostWysany: Wto Sty 15, 2019 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w botoks si nie bawiam ale byam na wampirzym liftingu eby pozby si zmarszczek. Tutaj https://filine.pl/wampirzy-lifting-osocze-bogatoplytkowe moecie poczyta wicej, wanie w tym gabinecie mi robili i efekt jest bardzo fajny. Planuj z czasem powtrzy.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
Reklama

Wysany: Wto Sty 15, 2019 16:57    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Gwna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastpny
Strona 3 z 4
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

FederaForum  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!