Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wypadanie włosów
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aninka

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2016 08:08    Temat postu: wypadanie włosów Odpowiedz z cytatem

Jakieś 2 miesiące temu przeszłam na dietę, ponieważ ze względów zdrowotnych muszę zrzucić 15kg. Zauważyłam niestety, że ostatnio zaczęłam gubić włosy. Ja nie wiem czy wypadanie wlosow podczas diety to normalne, czy nie? Martwię się Sad Czy miał ktoś z was podobną przypadłość?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 12, 2016 08:08    Temat postu:

Powrót do góry
Karmen

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2016 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana uważaj na szampony co by nie uszkodzić włosów nadmiarem chemicznych składników. http://obk.pl/blog/no-poo-czyli-jak-umyc-wlosy-bez-szamponu/ mały poradnik na temat szamponu do włosów. Polecam przeczytać i się zastanowić Smile na wypadanie dzialają jeszcze wcierki
Powrót do góry
vallemoon

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2016 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam sięgnąć do apteki po tabletki biotebal, które nie są tylko suplementem diety, a lekarstwem Smile
Dafne

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja jako takie uzupełnienie dodam tylko to http://www.vichy.pl/artykul/normalne-wypadanie-w%C5%82osow-a-moze-juz-powod-do-niepokoju/a13566.aspx . Poczytaj bo może się okazać,ze niepotrzebnie panikujesz Smile Włosy mogą być odrobinę osłabione ze względu na zmiany w organizmie jakie wywołała dieta.
Powrót do góry
mamanaetacie

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypadanie włosów ciężki temat... Sama co jakiś czas borykam się z tym problemem. Ale moje doświadczenie pokazuje, że główną przyczyną tego najczęściej jest niezdrowy tryb życia (np. życie w długotrwałym stresie) na przykład niezdrowe jedzenie. Zanim zainwestujesz majątek w szampony i odżywki to zastanów się czy dobrze się odżywiasz. Jeśli jesz dużo przetworzonego jedzenia to za pewne brakuje ci odpowiednich witamin, dlatego włosy wypadają. Musisz zmienić dietę. Postaw na dużo warzyw i owoców, produkty bez cukru, glutenu (mogę polecić ci te od http://www.primavika.pl/ - smaczne, a do tego samo zdrowie), no i przede wszystkim nie zapominaj o nabiale. Jeśli mimo tego stan się nie poprawi to lepiej idz do lekarza, bo wypadanie włosów często jest przyczyną wielu groźnych chorób
Powrót do góry
Kordycja

PostWysłany: Sob Lut 04, 2017 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie włosy zaczęły wypadać i jednocześnie pojawiło się zapalenie mieszków włosowych. Boję się, że to nowy szampon zniszczył mi włosy i skórę głowy... O tych mieszkach włosowych poczytałam trochę na stronie La Roche-Posay http://www.laroche-posay.pl/s%c5%82owniczek-urody/M/Mieszek-w%c5%82osowy-gl148-w3524.aspx?type=defAlpha&idList=148&value=3524 i chyba zainwestuję w szampon tej marki... W nich ostatnia nadzieja!
Powrót do góry
alejsza

PostWysłany: Wto Lut 14, 2017 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pokrzywa pokrzywa i jeszcze raz pokrzywa Smile
Powrót do góry
Simona

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety bardzo często poprzez farbowanie i zabiegi modelujące nasze włosy, mocno je niszczymy. Wobec czego powinniśmy sięgać do dobre kosmetyki pielęgnacyjne, takie jak chociażby ten szampon do włosów suchych https://sklep.farmona.pl/szampony-do-wlosow-radical/929-radical-szampon-odbudowujacy-330ml-5900117099407.html . Za jego sprawą bowiem, nasze kosmyki będą lśniące, zdrowe a końcówki nie będą się łamać.
Powrót do góry
kumii

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze ampułki w drogeriach/
fokus

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 04:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie przechodzimy na dietę i zaczynają się problemy min z włosami. Zacząłem szukać rozwiązania w internecie i znalazłem sklep indyjski http://www.himalayaherbs.pl/ Jestem ciekaw czy go znacie? Jest tu parę ciekawych propozycji i na poprawę włosów, jak i na otyłość. Czy może przyjmowaliście ich preparaty? Z jakim rezultatem?
Powrót do góry
anula7

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może biotyna pomoże ? Smile
Powrót do góry
pantamon

PostWysłany: Nie Sie 13, 2017 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto poradzić się lekarza, wypadanie włosów może mieć naprawdę bardzo różne podłoże przyczynowe
Powrót do góry
lora

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znaczy, że czegoś bardzo istotnego Ci brakuje. Nie wiem jeszcze jak inaczej można to objaśnić.
wajana

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spróbuj może wcierki z jantara
zaraza

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodów wypadania włosów może być wiele stres, dieta, geny. To dla nas kobiet wstydliwy temat , nie tylko dla kobiet ale i mężczyzn. Mnie osobiście ten problem nie dotyczy , ale mój mężczyzna zaczyna u siebie zauważać pierwsze oznaki. Zastanawiałam się nad zakupem loxon 2% opinie. Ale po przeczytaniu artykułu okazuje się że nie jest tak skuteczny jak zapewniają. A co wy powiecie o tym preparacje ?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 19:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: