Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remont, transport, budowa, magazyn

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiktorccc

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 13:52    Temat postu: Remont, transport, budowa, magazyn Odpowiedz z cytatem

Jakie Waszym zdaniem są uniwersalne rozwiązania/produkty, które ułatwiają człowiekowi funkcjonowanie? Ostatnio zastanawiałem się nad tym i stwierdziłem, że od wielu lat mam wózek paletowy ręczny, czyli pojazd tego typu: https://isokolka.eu/kraj-swiat/29018-wozki-paletowe-reczne-czy-z-napedem-ktore-wybrac i w sumie dzięki tej maszynie prace remontowe, transport ciężkich towarów był znacznie prostszy. To jeden z takich zakupów, który jest tani i dobry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Maj 17, 2019 13:52    Temat postu:

Powrót do góry
Paula883

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz taki magazyn zbudować to zwróć uwagę na to z jakich produktów czy materiałów będzie on stworzony. Wiem, że ważna jest wpółpraca z firmą, która produkuje porządnej jakości wyroby takie jak tuleje z brązu czy miedziane rury.
Powrót do góry
szolek

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wózek paletowy jest Ci na co dzień potrzebny? Czy chodzi Ci o narzędzia niezbędne w firmie?
dobrawa

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w przyszlości bedą potrzebne regały, zobacz tu https://www.e-regaly.pl/
Dwie propozycje regały skręcane i wciskane. Sam decydujesz o parametrach, ilości półek, nośności. Regały w magazynie są niezbędne, by zapewnić sobie porzadek, prawidłowe składowanie towaru i bezpieczeństwo pracowników.
Powrót do góry
Aksi

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem takie wrażenie gdy znalazłem stronę http://narzedzia.selga.pl/ bo są tu narzędzia o których istnieniu nie wiedziałem nawet. W ofercie mają trzpienie szlifierskie elastyczne na bazie gumy czy gratownik nóż ceramiczny do gratowania wypływek. Myślę że jak zaglądniesz tutaj to na nowo zaczniesz szukać rzeczy które ułatwiają prace. Moim zdaniem Świetna witryna i dużo informacji.
Powrót do góry
Angela

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc ja wolę zrobić coś po swojemu bo wtedy wiem że wszystko jest tak jak nalezy i jest zrobione porządnie. Mój mąż akurat zajmuje się takimi remontami i naprawami w domu - i robi to calkiem niezle. Wystarczy odpowiednie doswiadczenie w tych kwestiach no i oczywiscie - porzadne narzedzia, bo bez nich ani rusz. Ostatnio uzupełniał swój warsztat tutaj https://artykulytechniczne.pl/ bo brakowało mu kilka narzedzi do skonczenia remontu lazienki ale wszystko przyszlo na czas przed walentynkami i sie wyrobil Smile
Powrót do góry
taranta

PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio szukałam wkrętów do metalu, bo potrzebowaliśmy coś tam takiego zrobić w domu. No i znalazłam w ten sposób firmę www.balticfasteners.pl która jak się okazało ma świetną ofertę takich wkrętów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eldzi2

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już remontujecie mieszkanie, to też wymieniacie podłoge, czy tylko malowanie ścian? Bo jak coś to możliwe że będą wam potrzebne nowe wylewki podłogowe Łódź by miedzy innymi wyrównac podłoże.
Reklama

Wysłany: Pon Lip 01, 2019 21:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: