Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Łazienka do remontu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiaa990

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 09:08    Temat postu: Łazienka do remontu Odpowiedz z cytatem

Mnie do remontu łazienki potrzebni są najlepsi fachowcy i już wiem, jak ich znajdę. Po prostu dodam darmowe ogłoszenie na stronie https://ogloszenia.taelo.pl/ Mam nadzieję, że otrzymam jakieś fajne odpowiedzi i że znajdą się najlepsi fachowcy. Zależy mi też na dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 28, 2018 09:08    Temat postu:

Powrót do góry
superman

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem przed remontem łazienki i będę szukał fachowców, jednak na co głównie chcę zwrócić uwagę to dobre lampy łazienkowe. Czy macie może jakieś sprawdzone źródła światła do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazik2322

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz bardzo dużo ludzi podejmuje się remontu łazienek.Według mnie to bardzo dobrze bo im ładniejsza łazienka tym lepiej.
Fransiiscas2

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w łazience jest bardzo dużo pracy. Możecie spróbować zrobić ile dacie rady sami, zawsze to coś was odciąży od kosztów. Poogladajcie sobie tez propozycje armatury i kompletów łazienkowych od https://krzemien.com.pl Mają tam wiele nowoczesnych produktów
Powrót do góry
kertina

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W łazienkach bardzo ładnie wyglądają płytki takiego typu jak Alabastrino od https://www.tubadzin.pl/collection/150 . Jeśli o cenę chodzi to wychodzą bardzo korzystnie. Ogólnie warto zajrzeć do sklepu Tubądzin, bo firma ma bardzo ciekawą ofertę płytek ceramicznych.
Powrót do góry
demena

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie inwestowaliśmy w żadne niepotrzebne elementy typu jakieś wydziwione kafelki, mamy bardzo klasyczne płytki. To na co więcej wydaliśmy to wanna i umywalka. Jeśli remontujecie łazienkę to koniecznie zajrzyjcie do tego sklepu https://www.dom-lazienka.pl/veldman-prod-104.html mają naprawdę świetny asortyment. Tam kupiliśmy wannę, z której jestem naprawdę bardzo zadowolona!
Powrót do góry
bunia

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 07:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli robimy calkowity remont lazienki to mozna pomyslec o kupieniu sobie takiej https://kabinyspa.com.pl/ wanny z hydromasazem. Jest to bardzo ladna i ekskluzywna wanna. Takie na pewno beda nas relaksowac. Macie takie w swoim domu?

Powrót do góry
gumok

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zaintesrsowac sie jakims dobrym wyposazeniem jak juz remontowac to na calego, zeby wszystko bylo solidne, korzystalismy z tej oferty u siebie w domu i jak do tej pory jestesmy bardzo zadwololeni, polecam zdecydowanie węże prysznicowe[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Nazwa Skype
jjusti18

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie mieć ładnie wyremontowaną łazienkę, nie zwlekajcie i skorzystajcie z pomocy prawdziwych fachowców http://www.wykonczeniewnetrza.com.pl . Sama kilkakrotnie skorzystałam już z ich pomocy i jestem zadowolona z efektów ich pracy.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh widzę że nie tylko ja borykam się z problemem jak remont łazienki, nie wiem czy zdążą do świąt ale mam nadzieje że tak. Szukam blatu po umywalkę i szczerze nie wiem gdzie najlepiej szukać. Znalazłam Blaty pod umywalkę - Ceneo.pl no ale zadaje sobie pytanie czy sa dobrej jakości i czy wytrzymaja na długo. Nie chciałabym zmieniać blatu po pół roku.
Powrót do góry
ilonakaminska80

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne meble łazienkowe znajdziesz w sklepie mirjan24 Smile Mają ogromny wybór, niskie ceny i darmową dostawę. Sama tam kupowałam, więc polecam, bo naprawdę warto Smile
Powrót do góry
krowkamila

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na samą myśl o remoncie łazienki mi słabo, a żona już rok zagaduje żebyśmy się za to wzięli
andrzejd

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 12:40    Temat postu: WITAM Odpowiedz z cytatem

WITAM.
Muszę wyremontować łazienkę pod potrzeby mojej 88 letniej babci. Jest niepełnosprawna. Chciałbym zaopatrzyć się w ich sklepie globalsanit.com.pl. Ktoś korzystał??
Powrót do góry
pesszaak

PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W łazience warto moim zdaniem jest zadbać również o dobrej jakości gniazdka. Swoje kupowałam w tym sklepie https://www.eelektryka.com/ i uważam, że są na prawdę dobrej jakości. Przede wszystkim warto jest wybierać sprawdzone firmy
Powrót do góry
hond4

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl o zakupie np. taśmy izolacyjnej Wink przy remoncie może wyjść coś niespodziewanego, a taka taśma zawsze uratuje sytuacje. Bierz ze sklepu - zimexscapa.pl bo te taśmy są naprawdę świetne Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 10, 2019 09:55    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: