Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poszukiwania pożyczki
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
samsel

PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 15:36    Temat postu: Poszukiwania pożyczki Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie - poszukuję właśnie jakiejś sprawdzonej firmy udzielającej pożyczek. Czy jesteście w stanie mi coś w tym obszarze tematycznym doradzić? Co sądzicie np. o tej ofercie http://www.banki24.com.pl/tanie-pozyczki-pozabankowe-w-poszukiwaniu-najtanszej-gotowki/? Jest ona warta uwagi?
Reklama

Wysłany: Sob Mar 12, 2016 15:36    Temat postu:

Powrót do góry
ununoctiumb

PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie pakuj się w pożyczki poza bankowe...
ols2

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego? Szybka pożyczka przez internet to naprawdę znakomita opcja dla osób potrzebujących nagle większej ilości pieniędzy. Jeśli bierze się taką pożyczkę na rozsądny cel i ma pewność spłaty w następnych miesiącach to dlaczego nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omnibus

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze dobrym wyjściem jest skorzystanie z usług instytucji innej niż bank. Wiem, że ludzie często obawiają się chwilówek ale na rynku jest tyle sprawdzownych i wiarygodnych firm, że nie ma się czego obawiać. Przykładem jest Ferratum Bank. Fajnie, że organizują dla Klientów ciekawe inicjatywy np. teraz, do 5 grudnia br. można wypełnić u nich ankietę w ramach Świątecznego Barometru Ferratum 2016: http://bit.ly/2fQL1Ic
Osoba, która udzieli najciekawszej odpowiedzi na pytanie nr.12, może wygrać nawet iPada! Polecam!
Powrót do góry
komma24

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 16:37    Temat postu: Darmowa pożyczka Odpowiedz z cytatem

A sprawdzaliście już, jakie są dla Was dostępne darmowe pożyczki? Sprawdźcie bezpłatne chwilówki na rekinfinansow.pl , a zostało tam opisane dwadzieścia jeden darmowych pożyczek. Na pewno uda się Wam znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Żeby dostać taką darmową pożyczkę, trzeba spełnić dwa warunki, czyli wzięcie pierwszy raz pożyczki w danej firmie oraz spłacenie jej w terminie. Ja dla siebie wybrałam jedną firmę i wzięłam z niej pożyczkę na 2000 zł. Naprawdę warto.
Powrót do góry
Kablinka

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łapcie ode mnie wiarygodną porównywarkę chwilówek https://chwilowo.pl Mając porównywarkę, wyszukanie chwilówki jest błyskawiczne i można w prosty sposób przeanalizować, co też firmy mają nam do zaoferowania.
Powrót do góry
aliza36

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 10:54    Temat postu: Ranking chwilówek Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie rankingu pożyczek chwilówek, to polecam Wam ten: https://moneybox.pl , z którego sama ja korzystałam podczas wybierania najlepszej oferty. Jest tam również zaznaczone, którą chwilówkę można wziąć po raz pierwszy całkowicie za darmo. A te darmowe są najlepsze, bo bierze się, np. 2000 zł i oddaje się 2000 zł.
Powrót do góry
Karmen

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesteś pewien, ze chcesz się w to pakować? Moim zdaniem warto zastanowić się nad tym, czy aby taka pożyczka jest dla Nas niezbędna. W razie kłopotów finansowych, można pomyśleć nad upadłością konsumencką. Można zerknąć na https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka . Przeczytać, obyć się jak to się je co trzeba by taką upadłośc ogłosić.
Powrót do góry
jakjan

PostWysłany: Sob Mar 04, 2017 00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie nie polecam pożyczek tego typu - nieopłacalne i łatwo się zadłużyć.
kaja301ss

PostWysłany: Nie Mar 05, 2017 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, już lepiej pożyczyć od rodziny...
karman40

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie szukam pożyczki, bo chciałabym wysłać moje dzieci na obóz sportowy. Znajomi doradzali mi, abym zdecydowała się na firmę AASA. Mogłabym to zrobić szybko i sprawnie bo jest to pożyczka przez internet . Czy słyszeliście może o nich? Byłabym ogromnie wdzieczna za jakiekolwiek informacje ! Pozdrawiam
Powrót do góry
majucha45

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 16:11    Temat postu: Pożyczka Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam, że szybka pożyczka przez Internet to dobre rozwiązanie. Ja ostatnio brałam taką pożyczkę i jestem zadowolona, bo mogłam wreszcie kupić nowe meble do kuchni. Wypełniłam wniosek na pozyczka-expres.pl i kasę miałam na koncie tego samego dnia, co złożyłam wniosek. Uważam, że można wziąć taką pożyczkę, ale ważne jest, żeby ją potem spłacić w terminie.
Powrót do góry
kajko

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówka na remont mieszkania http://superchwilowki.pl/ lub na jego udekorowanie:)
Powrót do góry
edyta126p

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2017 07:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie pieniędzy na remont mieszkania to zobaczcie sobie tę stronę https://minicredit.000webhostapp.com/. Można tam pożyczyć nawet do 5000zł. Warto poczytać Smile
Powrót do góry
DanielaMT77

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesują Cie szybkie pożyczki to sprawdź ofertę https://www.swietna-pozyczka.pl/pierwsza-pozyczka-bez-oplat-dla-nowych-klientow/ . Znajdziesz tam oferty różnych firm, nawet tych najbardziej znanych na rynku i będziesz mogła sobie spokojnie porównać, która będzie najlepsza dla Ciebie. Dużym atutem tych ofert jest to, że pierwsi klienci nie mają dodatkowych opłat.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 18, 2017 09:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: