Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak facet może się przemóc?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Seks w ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maria

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 10:22    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Wiolka123 napisał:
nie spotkałam się jeszcze u siebie i u rodziny/przyjaciółek by ich partnerzy mieli z tym problem. Ok, mój mąź już pod koniec nie chciał, bo trochę się obawiał o małego. Zresztą faktycznie brzuch był już duży, duży Smile Zresztą chyba macie jakąs swoją intymność, pewnie robiliście różne rzeczy w różnych miejscach więc szczerze nie rozumiem trochę tej zmiany sytuacji Smile a ciąża to nie choroba, przecież

Nie tylko twój tak robił. Mój tak samo reagował, na samym początku był mega szczęśliwy, a pożniej już się bał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Paź 05, 2017 10:22    Temat postu:

Powrót do góry
marcelam

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie spodziewałam się że może tak być że facet nie będzie chciał seksu
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może facet ma problem z tymi sprawami. Poczytaj sobie ten artykuł http://www.diapazon.pl/przyczyny-problemow-z-potencja-u-mlodych-mezczyzn/ jest tam wiele informacji. Może znajdziesz tutaj odpowiedź.
Powrót do góry
wozniak

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zachęć go jakoś do chwili intymności? Zaopatrz się w jakiś seksowny strój dostępny w ofercie sklepu internetowego https://sexownysklep.pl/sex-gadzety-bielizna-erotyczna-damska i przywitaj w nim go w łóżku Wink.
Powrót do góry
olus778

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami też leki powodują spadek libido, przepracowanie oraz nadmiar stresu
fokus

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mężczyźni faktycznie maja obawy przed współżyciem gdy ich partnerki sa w ciaży, jedni boja się ze mogą zaszkodzić innych odrzuca. Często z tego co wiem panowie korzystają http://erotyczna-linia.pl/ By rozładować napięcie. Mają spory wybór partnerek do rozmów erotycznych, młode starsze, z różnym temperamentem.
Powrót do góry
marianna

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli kobieta czuje się ok, nie ma przeciwwskazań to nie powinno być oporu. Jeżeli u mężczyzny jest to na tle psychicznym, martwi się o bezpieczeństwo dziecka i kobiety, warto pogadać. Być moze jest też nieco niedoinformowany i myśli że zrobi dziecku krzywdę. To stereotypowe myślenie, ale jednak myślenie. Może warto udać się do seksuologa albo psychologa? Tu mozesz poszukac polecanych psychologów: https://ranking.abczdrowie.pl/ Proponuje dusić problem w zarodku, tak żeby na dalsze miesiące ciązy nie było już obaw, bo flustracja jednej i drugiej strony osiągnie szczytu,
Powrót do góry
braavoo

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko jest mi coś doradzić w tym temacie. Niezbyt się na tym znam...
DanielaMT77

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 06:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo możliwe, że to właśnie od stresu. Tak samo może być przyczyną tego niewyspanie, przepracowanie, zmęczenie. Jeżeli już problem jest dosyć spory i nic nie pomaga warto sięgnąć po pomoc medyczną. Podobno tabletki Spermax bardzo dobrze działają. Dużo też o nich czytałam na http://sportsempire.pl/spermax-control-czyli-seks-na-najwyzszym-poziomie-dlaczego-nowe-kapsulki-dla-panow-robia-furore/ Może to będzie rozwiązaniem waszych łóżkowych problemów Smile
Powrót do góry
bone80

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...
marian

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super! Wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady! Z całą pewnością przydadza mi się.
PaniEra

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 11:12    Temat postu: problemy z wzwodem Odpowiedz z cytatem

No czasem tak jest, że za dużo czasu poświęcamy na pracę i inne problemy i przez to niezbyt układa nam się w życiu intymnym. Ostatnio mój mąż zupełnie nie ma na nic chęci. Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem revitapharm - Penirium cena. Może dzięki takim suplementom diety mąż poczułby się lepiej ze mną?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lip 03, 2018 11:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Seks w ciąży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: