Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie macie hobby?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pesszaak

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 21:00    Temat postu: Jakie macie hobby? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się ile osób z forum ma jakieś hobby typu kolekcjonowanie? Ja zbieram monety i bardzo często kupuję jakieś nowe eksponaty do kolekcji tutaj https://www.skarbnicanarodowa.pl/ . Może ktoś z was również się tym interesuje i podpowie mi gdzie mogę jescze kupować monety?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Kwi 27, 2019 21:00    Temat postu:

Powrót do góry
Miśkkka

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już od dłuższego czasu interesuje się modelarstwem i każdemu polecam to hobby, bo jest to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu z rodziną. Warto dodać, że w przeciwieństwie do kolekcjonowania monet, nie jest to droga pasja. Akcesoria do sklejania modeli, wszystkie kleje i żywice modelarskie można w bardzo dobrych cenach kupić w sklepach internetowych. Jeśli ktoś z Was jeszcze nie próbował, to jak najbardziej polecam, na pewno Wam się spodoba. Smile
Powrót do góry
granitka

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest mieć własne zainteresowania. Mój syn lat 9 bardzo pasjonuje się automatyką i robotyką. Chodzi nawet na dodatkowe zajęcia w szkole. Teraz podczas wakacji udało mi się zapisać go na warsztaty poświęcone tej tematyce. Jego marzeniem jest posiadanie robota. Nie byle jakiego tylko takiego, jak ten https://megadron.pl/pl/blog/nowy-edukacyjny-robot-od-dji-robomaster-s1-1560317602.html . Mówi, że kiedyś sam zbuduje podobnego, tylko jeszcze lepszego. Trzymam kciuki za jego plany.
Powrót do góry
drackkoda

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię gotować i to jest moje hobby często też oglądam programy kulinarne, wczesniej nie miałam jak, bo miałam tylko 5 programów, ale teraz? Jak mam pakiet od upc https://www.upc.pl/telewizja/kup-telewizje/ to oglądam prawdziwych szefów kuchni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Sie 07, 2019 20:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: