Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wasze pasje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Romuald

PostWysłany: Pią Maj 04, 2018 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy jest ktoś wśród nas, kto gra na gitarze, perkusji, albo innym dość głośnym instrumencie? Pytam, ponieważ chciałbym wiedzieć, jak radzą sobie Wasi współlokatorzy/rodzina, kiedy Wy gracie i jakby nie było zakłócacie ciszę Razz Macie w pokojach jakieś panele akustyczne, albo coś podobnego, by choć trochę wygłuszyć pomieszczenie, w którym powstają Wasze dzieła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Maj 04, 2018 11:53    Temat postu:

Powrót do góry
Maniak_258

PostWysłany: Pią Maj 04, 2018 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją największą pasją jest fotografowanie. Obecnie planuję wyjechać w Himalaje i tam zrobić jakąś porządną sesję zdjęciową i jak się uda to sprzedać te zdjęcia do jakichś czasopism podróżniczych Smile
Imaria21

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo kobiet interesuje się ostatnio kursami stylizacji rzęs. Jeżeli ktoś poważnie myśli o wykonywaniu zabiegów stylizacji rzęs, koniecznie powinien przejść odpowiednie kursy takie jak organizuje np. szkoła SELECT http://select.edu.pl/kurs/stylizacji-rzes/#2_1. To akurat kurs dla zaawansowanych osób, ale są też takie dla początkujących. Z tego co wiem to mają bardzo doświadczoną trenerkę Patrycję, która zdecydowanie potrafi przekazać wiedzę.
Powrót do góry
Joanna21

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszą pasją jest sport. Ja teraz wkręciłam się w piłkę nożną. Tutaj https://sport-partner.pl/kategorie/pilka-nozna właśnie przeglądam sobie stroje do gry, w końcu trzeba troche bardziej podejść profesjonalnie do tematu Smile
Powrót do góry
przyjazny

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gram na gitarze i lubię pograć czasem w szachy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
mama

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 05:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja pasją jest jazda na rowerze, ale po wykonaniu kilkunastu kilometrów lubie wygodnie rozsiąść się w fotelu i pograć w gry, moze to nietypowe jak na kobietę ale tak jest Smile TheHools jest polską grą przeglądarkową. Gracz wciela się w stadionowego chuligana i podążając ścieżką kariery wykonuje różne misje (wątek fabularny). Ma możliwość rozbudowy własnej siłowni oraz zatrudnienia trenerów sztuk walk, które generują dla niego pieniądze. W grze można grać indywidualnie jak również w grupie - zakładając Ekipę i wyzywając inną ekipę do walki (ustawki). Strasznie mnie ta gra wciągła, zapraszam do wspólnej gry, im nas więcej tym lepiej.
Powrót do góry
gason

PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją pasją od zawsze jest zarządzanie oraz wszystko co związane z ekonomią. Dlatego też chciałem pójść na studia co powiecie na: https://www.zpsb.pl/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/ekonomia/ ?
Powrót do góry
Halejkania

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam gotować. Najlepiej wychodzi mi pieczenie ciast takich kolorowych z kremami jak torty. Co myślicie o takim wynalazku jak mikser planetarny? Znalazłam kilka modeli na stronie https://www.ceneo.pl/Roboty_kuchenne/Rodzaj:Roboty_planetarne.htm i teraz nie bardzo wiem który jest wart takich pieniędzy. czy ktos ma taki sprzęt i coś mi podpowie?
Powrót do góry
audik

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jest to wszelkiego rodzaju sprzęt car audio. Jestem wielkim fanem gadżetów tego typu - ostatnio zakupiłem nawet pioneer mvh av290bt
Powrót do góry
Mario

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją pasją niewątpliwie jest jazda na rowerze.
Jacunia152

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją pasją jest podróżowanie oraz czytanie książek! Smile
Powrót do góry
Imaria21

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odkąd pamiętam zawsze interesowałam się modą, tym jak się zmienia, śledziłam też blogi modowe tego rodzaju https://blog.factoryprice.pl/styl-boho-w-modzie-damskiej i przesiadywałam godzinami na różnych portalach. Teraz mam mniej czasu, ale dalej lubię porozglądać się w sieci za miejscami, w których dostać mogę jakieś ciekawe, modne sukienki czy coś Smile
Powrót do góry
lolek

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię dbać o formę i w miarę możliwości wygląd. Sam zrobiłem sobie siłownię z bardzo dobrego sprzętu dostępnego na stronie http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Urzadzenia-do-cwiczen_Drazki-do-podciagania-1041.html gdzie mają dobre ceny i wysoką jakość produktów. Kupowałem już wielokrotnie i nigdy mnie nie zawiedli
Powrót do góry
zaprojektowany

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam oglądać filmy. Ostatnio zainwestowaliśmy z zoną w projektor tw9300, który umożliwia wyświetlanie filmów w kinowej jakości. Serdecznie polecam każdemu kinomaniakowi Smile
Powrót do góry
bill

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja razem z moją rodziną uwielbiamy czytać książki. Pomyślałem że może by tak jakąś dobrą książkę podarować w nagrodę na zakończenie szkoły średniej mojemu synowi. Na stronie http://www.taniaksiazka.pl/t/ksiazki-na-nagrody-szkolne znalazłem wiele ciekawych i tanich, tylko teraz nie wiem które wybrać Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Maj 25, 2018 16:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16
Skocz do: