Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Medycyna estetyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pani_K

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 09:16    Temat postu: Medycyna estetyczna Odpowiedz z cytatem

Korzystał ktoś z zabiegów medycyny esetetycznej? Kupował w medycyna estetyczna sklep? Mówie tu o konkretynych produktach takich jak: juvederm i revofil, są to wypełniacze na zmarszczki podobno skuteczne, ale szukam więcej opinii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 25, 2019 09:16    Temat postu:

Powrót do góry
koralcia

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakiś czas temu miałam plastykę powiek w http://klinikagrzesiak.pl/ w Warszawie. Męczyłam się z opadającymi od lat, nie wiedziałam nawet że można takim dość prostym zabiegiem coś z tym zrobić. Sam zabieg trwa do 60 minut, czas rekonwalescencji to jakieś 10 dni. Szybko mija a efekt super, różnica ogromna.
Powrót do góry
tomaszcomasz

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Dr Marcin Nowak , za każdym razem czułam się tam bezpieczna, a zabieg zawsze był wykonany bez zarzutu
Powrót do góry
domi.nika

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ciekawy artykuł o zabiegach na twarz oferowanych przez medycynę estetyczną https://www.arenka.pl/zabiegi-na-twarz-oferowane-przez-medycyne-estetyczna/
Powrót do góry
Angela

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o wypelniacze najlepszej jakosci to moge polecić przede wszystkim markę Restylane - której produkty sa zarejestrowane w FDA co jest gwarancją bezpieczenstwa. Ja wielokrotnie zakupowalam juz produkty u nich do mojego gabinetu https://www.restylane.com/pl/ - pacjentki sa bardzo zadowolone z efektow zabiegow m.in liftingu czy powiekszania ust .
Powrót do góry
Muminkowa

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kupowałam ale byłam na zabiegach z botoksu by usunac zmarszczki. Klinike wybralam w Katowicach, Dermed sie nazywa. Postawilam na nich ze wzgledu na dobre opinie i jestem rowniez zachwycona Very Happy Podejscie bardzo przyjacielskie, juz w recepcji są w stanie doradzic czlowiekowi co jest mu potrzebne, ceny są przyziemne no i moza placic w ratach co tez jest wygodne Very Happy
Powrót do góry
balaro736

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy takie coś może być dla mężczyzn?
Reklama

Wysłany: Czw Paź 17, 2019 11:24    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: