Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki kierunek studiów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
addd5

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darek13 napisał:
Polecam olać studia i zacząć działać i uczyć się na własną rękę. Jest tak wiele możliwości dzięki np. internetowi. Może jakiś sklep, może jakiś blog, może jakaś strona z ciekawymi treściami, możliwości jest bardzo wiele. Możesz też spróbować jakiegoś rękodzieła. Złap fach i wtedy wszystko samo przyjdzie.

Można studiować i robić te rzeczy o których napisałeś- jedno drugiego nie wyklucza. Jest masa osób które w trakcie studiów dziennych pracują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Paź 27, 2017 14:28    Temat postu:

Powrót do góry
bunia

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo osób przed studiami chce podszkolić swój angielski, bo jest on niezbędny na wielu kierunkach. Korzystacie ze szkół językowych? Ta jest zdecydowanie jedną z najlepszych https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/ W szybki sposób można nauczyć się angielskiego na dobrym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fokus

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By myśleć o studiach to najpierw trzeba zdać maturę. Moją zmorą jest język angielski. Ale znalazłem http://www.taniaksiazka.pl/matura-solutions-new-pre-intermed-2e-wb-pl-oxford-tim-falla-p-260263.html Mam nadzieję że teraz przygotowanie do matury będzie prostsze. A utrwalenie słownictwa z płytą CD
będzie łatwiejsze.
Powrót do góry
tomiii35

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór kierunku to zawsze największy dylemat gdy idzie się na studia dlatego warto dobrze poczytać http://edukacjawarszawa.bloog.pl/
Powrót do góry
Peppa

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja każdemu polecam tą uczelnie we Wrocławiu wyższa szkoła informatyki wrocław kierunki są różne dla ścisłowców informatyka lub finanse natomiast dla humanistów zarządzanie lub marketing, jest w czym wybierać a kierunki śą przyszłościowe, szkoła świetna, bardzo dobrzy wykładowcy i przyjazna atmosfera.
Powrót do góry
Haniula5

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tylko się interesujesz i umiesz coś z informatyki to jak najbardziej będzie dobrym pomysłem iść w tą stronę
Powrót do góry
Wapik

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od Twoich zainteresowań ale najpierw zadbaj o język angielski https://speak-up.pl/
W każdym kierunku studiów Ci się przyda i tak samo w pracy. Teraz język angielski to absolutna podstawa we wszystkim. Zawsze pracodawcy się pytają czy potrafisz a gdy zaczniesz się uczyć już teraz będziesz mieć większe pole do manewru:)
Powrót do góry
Agusiek55

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to rzadko kiedy osoby kończące studia pracują w zawodzie ;D Ja to pogodziłam sie w sumie z tym bo i tak nie byłam przekonana wybierając kierunek studiów. Robie po drodze jeszcze kursy zawodowe od https://szkoleniaics.pl bo mam jeszcze czas. Chciałabym zostać instruktorem sportowym Smile
Powrót do góry
KubsoneK411

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że medycyna obecnie to bardo dobry kierunek Smile
Powrót do góry
Gizele34

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz bym stawiała na logistykę bądź programowanie. Ta branża jest teraz opłacalna.
emy

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy kierunek jest dobry, jeśli się interesujesz tym co studiujesz. Znam osobę która poszła na studia również po to żeby korzystać ze studenckich przywilejów, między innymi z wyjazdów na camp https://www.campamerica.pl/ i faktycznie wcale się nie dziwie bo dla wielu osób to jedyna szansa na zwiedzanie USA
Powrót do góry
aalaa

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może fizjoterapia lub pielęgniarstwo ? Kierunki juz bardziej medyczne ale moim zdaniem wciąż rośnie zapotrzebowanie na takich specjalistów więc ze znalezieniem pracy też nie powinno być większych problemów. W Warszawie dobrą opinią cieszy się Mazowiecka Uczelnia Medyczna ( dawna Wyższa Szkoła Mazowiecka ).
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 07:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przykładem, że na studiach dziennych można pracować. Studiuję na Akademii Polonijnej w Częstochowie, zajęcia mam do 14:30, a potem idę do pracy. Większość wiedzy wynoszę z zajęć. Wyłącznie na egzaminy się bardziej przykładam i uczę. Studia są bardzo przyjemne i łatwe. Niedawno byłam na wymianie Erasmus. Świetne przeżycie.
Powrót do góry
Halina34

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówią, że w dzisjeszych czasach najlepiej iść na kierunki ścisłe - techniczne, informatyczne
grażka49

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kazdy może byc informatykiem, choc pewnie warto sie nad tym pochylić. Jednak dla tych, którym ten kierunek nie leży proponuje prawo na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi https://www.puw.pl/pl/studia/prawo . To u nich nowy kierunek. Bardzo wygodny tryb nauczania, jako, że część zajęć odbywa sie na platformie online, no i poza tym sa zjzdy, gdzie na uczelni juz odbywaja sie zajęcia. Oczywiście na platformie uczycie sie o dowolnej porze. Wśród wykładowców świetna kadra, warte polecenia.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lip 26, 2018 11:23    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: