Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Klub nocny dla dżentelmentów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prostolinijna

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 09:57    Temat postu: Klub nocny dla dżentelmentów Odpowiedz z cytatem

Witajcie , kilka dni temu rozmawiałam ze starym kumplem i wspominał on, że jechał darmową taksówką do klubu New Orleans Club w Warszawie. Podobno świetnie się tam bawił , a szczególnie rozsmakował się w ich menu i polubił jedną tancerkę go-go . To miejsce dla dżentelmenów podobno, nie dochodzi tam do dziwnych sytuacji. Czy macie podobną opinię o tym miejscu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lis 23, 2018 09:57    Temat postu:

Powrót do góry
wazon

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"polubił tancerkę go go"? no to się chwali Laughing Laughing
tylko czy ona jego polubiła czy jego portfel.
wozniak

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam ten klub, byłem tam na zamkniętej imprezie jakiś czas temu i super się bawiłem. Tutaj http://bit.ly/NewOrleansPromocje macie ich promocje, fajne jest to że na terenie miasta jest dowóz w cenie a open bar już od 200zl można wykupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jagoda

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno klubem z klasą dla prawdziwych facetów to jest http://rasputinclub.pl/ w Rzeszowie. Jedyne miejsce gdzie nie rozcieńczają alkoholu, dziewczyny piękne i wytrenowane i atmosfera taka że chce się po prostu tam wracać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Paź 24, 2019 08:38    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: