Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dentysta dla dzieci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agamk

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 11:38    Temat postu: dentysta dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Stomatolog dziecięcy Kraków - szukam sprawdzonego specjalisty. Mój synek ma dopiero 3 latka i potrzebuje kogoś z podejściem do dzieci. Miejsce: Kraków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lip 08, 2019 11:38    Temat postu:

Powrót do góry
kinga28

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Moje dziecko właśnie wkracza w okres, kiedy powinno zacząć się u niego ząbkowanie. Moglibyście powiedzieć mi, jakie ząbkowanie objawy występowały najczęściej u Waszych dzieci? Czy maluchy były bardzo rozdrażnione, a może ten etap przebiegł u Was bez większych komplikacji? Z góry dziękuję za wszystkie rady! Smile
Powrót do góry
SebastianRo

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie polecam ten gabinet https://stomatologia-palyga.pl/stomatologia-dziecieca, bo chodzę tam z moim dzieckiem i jest bardzo zadowolony z wizyt w tym gabinecie.
Powrót do góry
koralcia

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci przekonał do siebie tylko jeden lekarz stomatolog, dr Adam Elyan w Centrum Medycznym Panorama w Radzyminie. Dojeżdżamy do niego z Warszawy. Genialne ma podejście i nie wiadomo kiedy leczy, zagaduje tak że dziecko nie zdąży się przestraszyć. Najpierw mają wizyty adaptacyjne. Super warunki też.
Powrót do góry
PeterSlim

PostWysłany: Sob Paź 19, 2019 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie mogę polecić Panią Ewę Pawlak https://ewapawlak.com.pl/. Część jej pacjentów nazywa ją stomatologiem dziecięcym (przyjmuje też dorosłych) i ma w tym sporo racji. Pani doktor ma świetne podejście nawet do najmłodszych osób zasiadających na fotelu w jej gabinecie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Paź 19, 2019 16:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: