Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki telefon wybrać ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 10:37    Temat postu: Jaki telefon wybrać ? Odpowiedz z cytatem

Hejka. Mam starego samsunga no ale zaczyna się psuć, zawiesza się itd. No wysłużył już swoje i szukam dobrego telefonu. No najlepiej jakby był na dwie karty sim, super śmigał, zero problemów z łączeniem się z netem itd. Wiem że jest ich dużo i właśnie mam problem jaka marka najlepsza teraz. Na ceneo szukałam, bo tam można porównac sobie ceny i trafiłam na ten z Apple https://www.ceneo.pl/69539151 no fakt spodobał mi się ale... no wiadomo cena. Czy warto go nabyć ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Wrz 22, 2018 10:37    Temat postu:

Powrót do góry
Bertrand55

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często zdarza sie , ze zadzwoni do nas nieznajomy numer i nie wiemy kto to był. Dlatego ze swojej strony polecam Wam serdecznie strone http://znajdzosobe.pl/ , dzieki ktorej w bardzo prosty sposob mozna poznac osobę do nas dzwoniącą. Wszelkie istotne informacje znajdziecie na stronie, wszystko klarownie opisane.
Powrót do góry
carolina91

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 04:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Sony i nie mogę narzekać, działa bardzo dobrze. Ostatnio zastanawiam sie nad zamówieniem urządzenia do dezynfekcji telefonu z http://www.dezzy.pl/ Z tego co wiem usuwa brud i wszystkie bakterie a trzeba przyznać, że nie brakuje ich na naszych telefonach.
Powrót do góry
marek443

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 05:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wybór dobrego telefonu jest bardzo trudny.Mi zawsze w wyborze pomaga kumpel z podstawówki lub z gimnazjum.
fullwheat

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest na rynku mnóstwo naprawdę dobrych telefonów. Za przykład niech posłuży Sony Xperia XA - naprawdę świetny model, który dostępny jest za niewielką cenę. Takie oferty lubię!
Powrót do góry
Pawello

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem ostatnio Iphone'a i jestem super zadowolony
Powrót do góry
zaraza

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak zostając w temacie telefonów to zdradzicie mi czy korzystacie z ofert na kartę czy na abonament ? bo ja się zastanawiam nad przeniesniem numeru do sieci Otvarta. Do tej pory korzystam z telefonu na kartę ale ich abonamety są naprawdę w świetnych cenach ( np za 13,99 czy 17,99 zł ). sporym atutem jest też to, że istnieje możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony Smile
Powrót do góry
aalaa

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda oferują bardzo atrakcyjne pakiety i ciekawe promocje. Zaraza ja posiadam dwa telefony i oba są na abonament i właśnie niedawno przeniosłam numer właśnie do sieci https://otvarta.pl/page/przenies-numer . Zdecydowałam się na abonament za 17.99 zł , dzięki którym zyskałam nielimitowane rozmowy i sms .
Powrót do góry
krawmati

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iphone to pewna inwestycja w telefon, drogo, ale warto
Imaria21

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że na dobry sprzęt warto wydać więcej. Ale o tak drogą rzecz trzeba też odpowiednio zadbać. W przypadku telefonu wygodną opcją na wypadek kradzieży czy zagubienia jest instalacji aplikacji mobilnej Bezpieczny Telefon od mySafety https://www.mysafety.pl/mobile. Apka jest prosta, ale bardzo skuteczna. Dzięki niej w przypadku utraty sprzętu możemy podjąć szereg działań, dzięki którym zwiększymy prawdopodobieństwo odzyskania sprzętu. Rzućcie okiem - warto.
Powrót do góry
valia1

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samsung Note 8 mi się strasznie podoba.
Powrót do góry
malezja

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Angela

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedlug mnie warto zakupic iphone - to telefon ktory posluzy nam przez wiele lat. Choc wiadomo zdarza sie czasem usterki ale to nic - w warszawie jest taki dobry serwis napraw pogwarancyjnych https://serwisproduktowapple.pl/ gdzie mozna wykonac ekspresową naprawe urzadzenia apple od reki.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lis 22, 2018 22:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: