Forum FederaForum Strona Główna FederaForum
Forum Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny o zdrowiu i prawach seksualnych kobiet i mężczyzn

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ubrania, ciuchy, czyli to co kobietki lubią najbardziej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mama

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 02:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akupy to chyba jedna z ulubionych czynności kobiet, sama wiem po sobie jak ta prosta czynność może nam poprawic humor. Niedługo wesele kuzynki i szukam taniej sukienki, bo wiem ze taka uroczystość szybko sie znów nie powtórzy. Spodobały mi sie sukienki w sklepie https://ebutik.pl/pol_m_Sukienki-_Sukie ... 11712.html przedewszystkim cena zachęca i bardzo szeroki wybór w modelach. Czy ktoś juz zamawiał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Maj 09, 2018 02:56    Temat postu:

Powrót do góry
monisiaprzylesna

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie sama również lubię robić zakupy. Zakupy bardzo potrafią nam poprawić humor, nawet czasem pomagają się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy. Fajne propozycje sukienek na wesele jeszcze możesz znaleźć w klepie zoio. Sama również szukałam sukienki na wesele koleżanki i tam znalazłam idealną dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Roarrra

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak Very Happy zakupy ciuchowe potrafią odstresować i poprawić humor w nawet najgorszych momentach ;D Wiadomo że najlepiej działa wypad na miasto, ale zakupy w sieci też zdają egzamin jak najbardziej. Od czasu do czasu załatwiam takie rzeczy w sklepie https://styloweubrania.pl Ale to raczej w sieci sa bardziej przemyślane zakupy
Powrót do góry
jagoda

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam chyba kobiety która by nie lubiła kupować ubrań, stroić się i przebierać i wybierać wszelkie dodatki. Ja to mam po mamie, bo ona też jest taką modnisią Very Happy czasem też sie zdarza, że dopytuję mamę żeby mi jakoś doradziła, np jak ostatnio szukałam sukienki na wesele, poleciła mi zdecydowanie Model od Aeterie i jak zawsze miała rację bo wyglądałam w niej świetnie :p
Powrót do góry
mama

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zyciu kazdej kobiety moda chyba jest bardzo ważna. Tak samo jak zadbany wygląd, od razu kobieta czuje sie lepiej. Kazda z nas lubi zakupy, a ja uwielbiam buty. Aktualnie poszukuje tramków https://butymodne.pl/damskie-c531.html a tutaj z pewnoscia cos znajde dla siebie.
Powrót do góry
Koniuszek

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie gdzie kupić włóczki akrylowe? Ostatnio widziałam na jednym z vlogów ciekawe dodatki z włóczki akrylowej...Chciałabym coś sobie takiego zrobić ale totalnie nie wiem gdzie znajdę dobre materiały.
Powrót do góry
ugander

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli lubisz ubrania i ciuchy, to koniecznie zajrzyj do sklepu http://Merg.pl, zobacz jak piękne ubrania są tam dostepne:

A to tylko przykłądowa sukienka, ich asortyment jest bardzo bogaty, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie Wink
Powrót do góry
Imaria21

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie był taki czas, że byłam uzależniona od kupowania nowych ubrań. Zarabiałam więcej, niż obecnie, więc nie było problemu, aby niemalże codziennie pozwolić sobie na jakieś sukienki na co dzień czy kilka nowych bluzek. Ale w pewnym momencie zauważyłam, że to przerodziło się w jakąś obsesję i postanowiłam przystopować. Chociaż muszę przyznać, że nadal ciężko mi się opanować, kiedy widzę takie sukienki https://styloholiczki.pl/letnie-sukienki-do-pracy Smile
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszędzie można kupić ładne ubrania, w moim miasteczku jest niewiele sklepików a te co są wyglądają jakby miały jutro być zlikwidowane. Przy trójce dzieci nie mam czasu na jeżdżenie 30-40 km do większego miasta i bieganie po centrach handlowych, więc zostaje mi internet. Ostatnio przełamałam się i kupiłam sobie ładną letnią sukienkę plus size na https://www.extralargeshop.pl/pl/blog/Moda-na-lato-plus-size/35 strzał w dziesiątkę Smile
Powrót do góry
luksusowa

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze staram się wybierać klasyczne rozwiązania, które nie wychodzą z mody. Ostatnio czytałam artykuł - złoty zegarek damski zamiast biżuterii i całkowicie zgadzam się z jego przesłaniem. Jest to niepowtarzalne i co najważniejsze kultowe rozwiązanie, jeśli chce się zawsze wyglądać stylowo i modnie. Im mniej tym lepiej, warto postawić jednak na jakość, a nie na ilość.
Powrót do góry
bunia

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często kupujecie sobie coś nowego z ubrań? Widziałam takie ładne sylwestrowe sukienki. Zawsze mam problem z wyborem takiej dla siebie. Jest ich bardzo dużo w sklepach. Macie swoje ulubione kroje i kolory?
Powrót do góry
Konikowa

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A miałyście już okazję odwiedzić sklep https://www.renee.pl/? Jeśli nie, to polecam Wink Ja na niego trafiłam, ponieważ polecała go jakaś blogerka, już teraz nie pamiętam która. Ciuchy są tam bardzo oryginalne, po całkiem atrakcyjnych cenach, zwłaszcza teraz, kiedy trwają wyprzedaże. Oprócz ubrań znajdziecie tam również bardzo fajne buty i różne dodatki. Myślę, że warto się z ich ofertą zapoznać i załapać się na niskie, letnie ceny Wink
Powrót do góry
jolka92

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio ja natrafiłam na świetną stronę sosimply.pl świetny duży wybór. Można tam znaleźć wiele ciekawych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aalaa

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie najcześciej kupujecie bieliznę ? Bo ja trafiłam ostatnio do świetnego sklepu z bielizną w Warszawie - Lady's Place Smile Mają lokal w centrum przy stacji metra i na Tarchominie. Ogromny wybór dobrej jakości bielizny, przystępne ceny i możliwość konsultacji z brafitterką Smile
Powrót do góry
tomaszcomasz

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie dobrym sklepem jest https://www.markoweubrania.com/kategoria/bluzki-dlugi-rekaw-bluzki-tommy-hilfiger. Często robię tam zakupy i nigdy nie trafiłam na coś słabej jakości.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lip 18, 2018 11:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FederaForum Strona Główna -> Off- topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: